Неясните му сигнали

  • 6 391
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • INFJ
  • Мнения: 9 413
Няма да се изненадам, ако чувствата на авторката са увеличени многократно, именно заради невъзможността на тези отношения. Колкото по-отхвърлена, толкова по-влюбена (мисли, че) е.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 135
Нямаш много възможности, но е хубаво да си поставиш някакви здравословни граници.... Насила хубост не става... Сама си преценяваш дали така поставени нещата те карат да се чувстваш добре, когато прекарваш време с този човек или по скоро изпитваш болка от факта, че си отхвърлена....Ако изпитваш болка във времето в което сте заедно по добре преустанови взаимоотношенията ви... Но виж ако можеш с вдигната глава да приемеш откровението му (евала за което защото можеше да ти хвърля дълго прах в очите) и да се насладиш на изживяването си - изживей го, пък знаеш ли понякога времето променя призмата на усещанията, друг път пък ни показва, че загубата всъщност не е толкова голяма, просто болката ни я хиперболизира Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 821
Човека търси неангажиращи отношения и секс,а авторката  "докато смъртта ни раздели..."
Не всеки приема чужди деца,но това трябва да се изясни от самото начало.Той се е интересувал от детето от любезност,като си е знаел,че до сериозни отношения няма да се стигне.
Авторката да си прецени,дали може да го има само за душеприказчик и неангажиращ секс,или не може.И в никакъв случай да не го запознава с детето си.

# 108
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 234
Авторката си търси оправдание да се върти още около тоя щедър пич дето плаща сметката като излизат, пък и явно и харесва да излиза без детето.

# 109
  • Мнения: 3 841
Въпросът е, че при авторката не е само желание за секс...

# 110
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Авторката си търси оправдание да се върти още около тоя щедър пич дето плаща сметката като излизат, пък и явно и харесва да излиза без детето.
Понеже и аз имам дете , някак си не го разбирам това "сериозно" излизане само двамата. Изобщо не би ми трябвала такава връзка. Но имах приятелка, много красива, така си въртеше разни мъже, които точеха лиги по нея. Включително и един чужденец от близка държава. Но тя поне ми казваше ,че не иска сериозно обвързване. Не знам ,разбира се и мъжете какво са предлагали, но имаше доста напористи, може и да са предлагали повече , отколкото на авторката и предлагат
 Но то и нейния случай е друг. Тя иска развитие като че ли. Затова не мога да я разбера. Този мъж не предлага нищо. Освен романтиката им за двама ...ама те са 3 ма реално с детето. И аз мисля,че мъж, който действа като описания , не иска нищо повече от секс и приятно прекарване. Без ангажименти по реалния живот.

# 111
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аха. И аз съм пропуснала. Много им пречат децата на повечето мъже. Ако може ей така, да ги пропуснат като бърз влак малка гара!

Тази сутрин съм подпалила и си личи.
Не, не им пречат и няма нищо общо с пречене.
FYI, повечето мъже са териториални животни. Наречи го мъжко его или както там си искаш. Това значи, че те трябва да са първите, създали потомство с дадена жена и не искат да се занимават с деца на друг мъж, и ако някой друг вече го е направил, то тя вече не може да отговори на това.
Затова такива жени обикновено получават от такива мъже единствено "Netflix and chillout" или неангажиращи отношения тип "приятели с екстри".

# 112
  • Мнения: 3 841
За мен например беше изключително важно сегашният ми мъж как се държи с детето ми, каква връзка ще изградят и т. н. Не съм си и помисляла преди това за нещо сериозно, а да не говоря за силни чувства!
Те много бързо могат да се изпарят в действие!
Едно е да си мислиш, друго е да го изживееш!
Но е добре, че в случая на авторката, господинът е прям!

# 113
  • INFJ
  • Мнения: 9 413
Аха. И аз съм пропуснала. Много им пречат децата на повечето мъже. Ако може ей така, да ги пропуснат като бърз влак малка гара!

Тази сутрин съм подпалила и си личи.
Не, не им пречат и няма нищо общо с пречене.
FYI, повечето мъже са териториални животни. Наречи го мъжко его или както там си искаш. Това значи, че те трябва да са първите, създали потомство с дадена жена и не искат да се занимават с деца на друг мъж, и ако някой друг вече го е направил, то тя вече не може да отговори на това.
Затова такива жени обикновено получават от такива мъже единствено "Netflix and chillout" или неангажиращи отношения тип "приятели с екстри".

Т.е. пречат им? Joy В крайна сметка, пак това каза.

# 114
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Т.е. пречат им? Joy В крайна сметка, пак това каза.
Възможно е и да им пречат, но това са значително по-редки случаи, които не правят правило.
По-често не искат да играят втори баща (по обективни причини) или пък не искат в живота си драмата, свързана с бащата на детето/децата. Това няма нищо общо с пречене.

# 115
  • Мнения: 3 350
Авторке,
Аз знам, че когато един мъж обича една жена той обича и децата й. (И обратното).
Толкоз.
Замислих се за себе си, ако попадна в подобна ситуация не знам дали бих преглътнала обидата.....не мога да си представя някой си да ми каже, че моето дете му е пречка. Егати и шута ще му бия.

# 116
  • Мнения: 18 328
Авторката си търси оправдание да се върти още около тоя щедър пич дето плаща сметката като излизат, пък и явно и харесва да излиза без детето.
На много жени им харесва да излизат без децата, при това докато са във връзка с бащата на тези деца. И по екскурзии си ходят, и по други мероприятия. Дори когато децата са още много малки. Човещина! Grinning
Аз почнах да излизам без детето и по екскурзии едва след 5-годишна възраст, дотогава бяхме като зашити една за друга. Ми, хубаво е! Sunglasses
Все някога трябва да станем отделни личности. И тя ходи на екскурзия без мен пък! Joy

# 117
  • Мнения: 564
Не мога да разбера, защо се появиха толкова мъже, които не искат да се ангажират със сериозна връзка.
Eманципираха се, откриха че след като имат пералня, прахосмукачка и кабелна телевизия останалото може да се върши и от случайно закачени на кукичката рибки без да има друг постоянен обитател на домашния аквариум 🤨

Един от компанията разведен от пет години,  тръгна да се обвързва наскоро. Другите му викат - защо бе будало, вече има толкова жени навити на секс без ангажименти. Казвай си в началото че не щеш ангажименти и поне половината се навиват, това да не ти е преди 40 години когато секса вървеше с ангажименти. Като вземеш предвид и това че нас много по-рядко ни напъва в някакъв период от живота ни да раждаме, то прахосмукачките и миялните машини са почти незначителен фактор за отношението ни към неангажиращите връзки. То пък едни връзки, ало имаш ли някой в кревата, ами нямам баш сега, е добре идвам.

# 118
  • Мнения: 1 034
Не мога да разбера, защо се появиха толкова мъже, които не искат да се ангажират със сериозна връзка.

Защото се появиха толкова много жени, които са готови на несериозна връзка.

# 119
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Защото се появиха толкова много жени, които са готови на несериозна връзка.
Това ми напомня за един разговор отпреди месец. Една другарка каза, че дейтинг приложения били пълни с женени мъже, на което аз отговорих "Да, вярно е. Но знаеш ли защо е така? Защото дейтинг приложенията са пълни с жени, склонни да си лягат с женени мъже. Ако там нямаше такива жени, тия женените мъже нямаше да ги намериш там, а някъде другаде".
Другарката засмука въздух на празен ход... Joy

Общи условия

Активация на акаунт