🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 819
  • 523
  •   1
Отговори
# 300
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Определено има подобрение откъм външен вид, трябва да ѝ се признае. Иначе, тя като беше мърла, нямаше начин децата да са спретнати, а си беше. Това е обективната истина, тогава нито ѝ симпатизирах, нито пък ми беше негативен участник. Откъм държание обаче, на мен ми се струва същата. Ревовете в края на нейния сезон бяха предизвикани от непрестанните нападки на тройката жени от нейния отбор. А те я нападнаха, защото отначало стана ясно, че може в кухнята да не се справя, но на арената нещата ще стоят по друг начин
Дано довечера разяснят подробно правилата за втори дуелист

# 301
  • София
  • Мнения: 20 088
Доверявам се на Рейна,че явно не е много читав човек /то му и личи,де/.
Благодаря, Ави! Hug Но предпочитам всеки да си състави мнение гледайки. Смятам, че така е честно и поради тази причина се въздържам да говоря много. Ако някой сам достигне до някаква информация или изводи, бих могла да потвърдя или отрека, стига да зная, разбира се.

# 302
  • Мнения: 659
Хм, много е готино как гледаме по различен начин на ситуациите. За това са интересни и темите.  Според мен Веси беше горе-долу на арената. Една мома англичанка Елизабет щеше да я бие на косъм при разменени 4-та и 5-та битка. Но, такива са правилата като не си наредиш битките. На Веси игрите бяха цепене, рязане и пак цепене. Нещо с логика, памет ... и до там. Абе, бутнаха си я от продукцията. Спомням си, че още като и видях визитката, си казах че я гласят. Май само Дидо ми е по незаслужил финалист

Кой ще избере Георги според вас? А дали ще има игра за имунитет от дуел

# 303
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз я помня и като голяма мърла и доста нечистоплътна, а това ми е достатъчно да я задраскам.

Истината е, че има промяна към по-добро от това, което виждам до момента.
И аз + че криеха, че е от етноса! А другите ги коментираха кой какъв е все...

# 304
  • Мнения: 523
Май само Дидо ми е по незаслужил финалист


Не съм му гледала сезона. Защо е незаслужил?

# 305
  • Мнения: 1 950
Скрит текст:
Благодаря за обективното разяснение. Ей, значи всички ги боли да гледат мизерстващи дечица, пък ако някой реши да помогне - край, не може понеже майка им е лоша и е допуснала това . Ясно, щях да я харесвам. А дали е намърлива - това е любимото обвинение на злобни женици , когато видят , че някоя е по-забелязвана в какъвто и да е случай пред тях
Всъщност децата бяха така представените. По скоро бяха мърляви и да, майка им беше виновна. Тя се представяше като майка героиня, а всъщност се оказа, че почти не си гледа децата. Отделно, че го играеше жертва постоянно. Почти всички участници бяха разочаровани след сезона от истината. И нямаше как да се съглася с постоянното натрапване, как трябва да е пример. Пък нека да съм злобна женица. Междудругото и Бенгън ли е злобна женица, защото и той се изказа, че беше мърлява.

Сега има подобрение гледам. Хубаво е, че се е откъснала от средата
[/spoiler]
Много моля да не ми приписвате обръщения към участници във форума. Визирам изключително и само описаните майка и дъщеря и даскалица , които са я обрисували

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Доверявам се на Рейна,че явно не е много читав човек /то му и личи,де/.
Благодаря, Ави! Hug Но предпочитам всеки да си състави мнение гледайки. Смятам, че така е честно и поради тази причина се въздържам да говоря много. Ако някой сам достигне до някаква информация или изводи, бих могла да потвърдя или отрека, стига да зная, разбира се.
Малко грешно съм се изразила,Рейне! Hug
Въз основа на видяното до тук и вътрешното ми усещане ти се доверявам,защото моите впечатления до момента не са никак положителни.За момента мнението ми съвпада с написаното от теб.

# 307
  • София
  • Мнения: 20 088
Ави, извинявай, явно аз не съм те разбрала правилно! Така вече става. Simple Smile Hug

# 308
  • Мнения: 14
Относно Веселка, когато тя спечели Иван и Андрей рекламираха кампания за стимулиране на раждаемостта и многодетните семейства. За мен Веселка беше побутната и от продукцията за да стане лице на тази кампания с трите си дечица.

# 309
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Ави, извинявай, явно аз не съм те разбрала правилно! Така вече става. Simple Smile Hug
Е то как да ме разбереш,като така съм го написала. Wink
Ама пусто бързане...Smile
Изяснихме се. Hug

# 310
  • Мнения: 3 079
Спомням си смътно, че имаше и друга тъпня с Веселка.
Съфермерите предложиха 5000 лева за да направи детска стая на децата,  че стана ясно как живеят.
 Тя първо благодари, после се усети
 ( или от продукцията я подсетиха), че ако вземе тези пари, зрителите няма да са толкова склонни да й харижат голямата награда.
И започна да се крие по ъглите и да циври, че на децата й , нищо не им липсва, и тя дори се лишава от цигари понякога  за да им купи нещо...Не искала подаяния. Помня, колко неудобно се почувства Сами, и Краси, и другите, че искаха да помогнат, а се оказа, че я подценяват и унижават.
Грозна постъпка на " многодетната майка за пример".  Но пък проработи. С наградата била купила коне казаха, но пък после се преместила при друг мъж и продала конете.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 22:07 от dany_nik

# 311
  • Мнения: 3 067
Този Радослаф да не стане Шопски 2.0....

# 312
  • Мнения: 5 153
И онези двете кифли....пфу

# 313
  • Мнения: 1 382
Ужасни са, Аксения най-вече, голямо самочувствие... Не мога да  си представя да има толкова много работа, и аз да се излегна по бански.

# 314
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Относно Веселка, когато тя спечели Иван и Андрей рекламираха кампания за стимулиране на раждаемостта и многодетните семейства. За мен Веселка беше побутната и от продукцията за да стане лице на тази кампания с трите си дечица.
Тази им инициатива още не е приключила доколкото ми е известно и Веселка никога не е имала нищо общо с нея

Общи условия

Активация на акаунт