🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 844
  • 523
  •   1
Отговори
# 285
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
Митко лично, кон щеше да ѝ купува и това настрои пък публиката с/у нея.

Да разбирам, че някакъв личен момък от сезона е проявил симпатия към нея и заради това е хейтена. Ясно , благодаря, исках да си съставя мнение понеже само кофти неща за нея чувам пък не ми се гледа сезона
Не не, не само това. А съвкупността от фермери, които още преди да свърши сезона се организираха с какво да помагат като излязат. В организацията всъщност участваха всички, които бяха останали на този етап, с изключение на даскалицата. Освен Митко, Краси и Сами, беше и Митко IT мисля и не помня още кой беше вътре към онзи момент. Помня, че го бяха решили и се чудеха как да ѝ го предложат така, че да не се обиди. Искаха да направят ремонта на стаята на децата и още нещо, не помня точно какво. А Митко на Красимира ѝ каза, че той ще ѝ купи кон, защото тя вътре казваше, че иска още коне, за да може да изкарва повече пари. Тогава се занимаваше с пренос на дърва с конете от трудно достъпни райони. Мисля, че това настрои публиката с/у Веселка, според повечето получаваше повече отколкото заслужава, защото я съжаляват, а тя играе жертва нарочно. Според мен не беше нарочно, един единствен път спомена, че мъжа ѝ и я тормози и после всички видяхме, че е насилник, защото щеше да опердаши детето пред камерите.
Да, в най-ескалиращите моменти от скандалите с даскалицата и майката е плакала, но според мен самата даскалица и щерката цивреха много повече. Даскалицата ни в клин, ни в ръкав към края съобщи, че е била изнасилена, а щерката, защото загуби вниманието на аудиторията започна да циври, че баща ѝ предпочел да излезе с жена си, вместо да я заведе на мач за рождения ѝ ден. Абе имаше драматични актриси повече от нея, но не разбрах защо именно Веселка набедиха за такава.

Леко безлична беше в сезона си, но ми се струва добър човек с уговорката, че всеки си има малко или много някакви кусури. Жена с уменията и на мъж, както се казва. За мен беше човекът, който щеше да си промени живота в цялост с печеленето на формата.
Според мен, това беше и мотивацията на Краси да ѝ подари победата

# 286
  • Мнения: 9 700
Аз я помня и като голяма мърла и доста нечистоплътна, а това ми е достатъчно да я задраскам.

Истината е, че има промяна към по-добро от това, което виждам до момента.

# 287
  • София
  • Мнения: 11 689
Въпросният Митко я съжалваше, както и много други хора. Тя обичаше да е в ролята на жертва, не само за предаването, а за живота си, но някои истории не пасваха съвсем. Леко смотаваше част от историята, защото не звучи много добре на 22 с три деца и едното бебе. Първото го беше родила на 18, ако помня правилно. Избягала от първия, защото ѝ е посягал, вече знаела какво е насилието, новият бил коренно различен. Зрителите също повярвахме, докато не влезе той с децата. Щеше да ошамари едното дете без причина. Едвам го спряха и той гледаше неразбиращо. (тук може и съфорумките да са прави и да се е оплаквала от новия, моите спомени са, че се оплакваше от първия, но и преди бях объркала спомени, така че не бих се обзаложила за преди три години).

Покрай дърводобива нещата също поне за мен не изглеждаха читави, защото спестяване неща.

След предаването Митко каза, че реалността била по-различна и е разочарован. Нещо в този дух беше.

Много ще се радвам, ако си е взела животът в ръце. Не е мързеливо момиче, сигурно такава ѝ е била средата и това е видяла. От нея зависи децата ѝ да поемат друг път. В инстаграм вече ги показва далеч по-спретнати децата, така че може би наистина има промяна.

# 288
  • Мнения: 1 056
Настроиха се срещу Веселка голяма част от пишещите тогава тук заради семейното и социалното й положение - незавършила средно с 3 малки деца, двете от по-възрастен мъж, който може да й е баща. От продукцията акцентираха на това, че ги отглеждат при едва ли не мизерни условия на село. Отделно се появиха съмнения, че е ромка, а това никъде не беше оповестено. Мисля, че тя спечели и на база зрителски вот, като коментарите бяха, че се гласува за нея за да се помогне да си отглежда децата при по-нормални условия, т.е от състрадание или милосърдие. Аз пък мисля, че тя е от малкото стигнали до финала, занимаващи се, тогава разбира се, с труд, близък до фермерския. Двамата с мъжа й се занимаваха с дърводобив.

# 289
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
Е тук си прав, Bengun, и а заказах, че беше доста немърлива и беше откъм всякакви дейности свързани с вода. Но това не я прави лош човек, нали аз не живея с нея.
И решаваща роля изигра и това, че и продукция и самата Веселка скриха етноса ѝ. Като влезе мъжа ѝ се изпариха всякакви съмнения. Може би заради това беше и на Боби признанието следващия сезон, а той пък можеше много по-лесно да го скрие. Даже живеещите с него бяха безкрайно изненадани

# 290
  • София
  • Мнения: 11 689
Веселка има умения, според мен ще ги опердаши на арената повечето от новите.

Може би в нейната среда много неща са били нормални, те бяха показвали дома й, наистина си беше мизерно и мръсничко, но след Фермата може да е видяла, че има и друг начин на живот и да е поискала промяна. Не е глупаво момиче.

# 291
  • Мнения: 6 493
Ей тия тримата си заслужават една женска Нова коалиция! Жалко, че и тук жените няма да са единни. Както си правят планове коя да пратят ратай, една да ги обедини и да го видим Иван как ще приготвя закуска в 7часа, а следващата седмица примерно Евгени. И как обсъждаха жените от другия отбор, Нина, Альона и коя беше били бушони. Лелеле, те имената на собствените си съотборнички не помнят, а вече ги прецениха, оцениха и изпратиха вкъщи.
И все ни се намеква за предстоящи скандали. Нещо все по-изтрещели хора кандидатсват.

Бедната майка на три деца от село Борима - три месеца лапнала цигарата! Аз така я запомних. Плюс доста нейни лъжи които бяхме хванали тук, но не ми се пише.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 16:33 от Cafelate

# 292
  • Мнения: 490

Лили!
Все по-изтрещели хора търсят, за да има скандали и гледаемост. Хората обичат сеира, опосумуте са дста прави в това отношение. Едно се иска  и обективизра като желание в действителност, но се търси и на хората им е интересно съвсем друго. Засега ми е интересно кой пръв ще си счупи визитката. Засега сигурните  скандалджии от визитката още не са се проявили. 

# 293
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Определено при наличие на интриги и скандали интересът се засилва. То и по темите тук, и по коментарите във ФБ си личи. Сега като е спокойно, и в темата е лежерно и (на мен лично ми е) много "удобно". Не знам защо на някои това, че темата не набъбва със скоростта на светлината не им харесва, но на всички е ясно, че появи ли се малко повече напрежение и започнат ли скандалите, това ще се промени. Щяло да стане по-интересно. Ами не, мерси. Такова интересно не ща.
Ама пък като са прекалени скандалите, пак не е добре. За справка - сезон 7. Започвам да си мисля, че дори и от продукцията не са очаквали такава ескалация. Само не знам защо в даден момент не я прекъснаха. Любопитно ми е дали Иван би написал нещо по въпроса.

# 294
  • Мнения: 10 912
Аз пак да си кажа, че нито искам скандали, нито да има по 300 коментара на ден в темата, дето не мога да изчета. Миналата година покрай пика на простотията едвам смогвах, щото хем ми бешв интересно какво се пише, хем нямах време да чета, често прескачах цели страници. То не е състезание тука дали има коментари или не. Е, може за някои да е състезание. На мен ми е все едно дали конкуренцията имат 30 теми, а ние 10. То и като се почнат яките скандали се нарояват и разни провокатори в темата... абе не, мерси.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 16:56 от Ели-Мели

# 295
  • Мнения: 2 026
Благодаря за обективното разяснение. Ей, значи всички ги боли да гледат мизерстващи дечица, пък ако някой реши да помогне - край, не може понеже майка им е лоша и е допуснала това . Ясно, щях да я харесвам. А дали е намърлива - това е любимото обвинение на злобни женици , когато видят , че някоя е по-забелязвана в какъвто и да е случай пред тях

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
А снощи тоя "риболов" го показаха, (уж) за да се види, че Стоичков се бил докоснал до въдицата, ама май по-скоро да покажат разговора на Иван с него. Щото на Андрей вече показваха Joy На мен ми беше интересно, но... излишничко си беше, де. Или поне можеше да го поскъсят.
Според мен го показаха,защото стана ясно,че участниците вече знаеха,че ще получат въдица.Та да се разбере от къде.


[quote aиthor=Cafelate link=topic=1481327.msg45301626#msg45301626 date=1663248288]
...
Бедната майка на три деца от село Борима - три месеца лапнала цигарата! Аз така я запомних. Плюс доста нейни лъжи които бяхме хванали тук, но не ми се пише.
[/quote]
Точно така я запомних и аз,освен с мурлявщината ѝ и постоянните ѝ ревове.
А най-големия парадокс беше,че след това спечели някакъв конкурс "майка на годината",при положение,че самата тя казваше,че почти не си е гледала децата.


п.п.На мен също ми направи впечатление Иван с изказването си,че влиза да си търси приятели.
Ако не можеш да ги намериш в живия живот,едва ли това ще се случи в едно мини общество.
Доверявам се на Рейна,че явно не е много читав човек /то му и личи,де/.

# 297
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
На мен ми харесва липсата на скандали. вярно, подготвят ни за такива, но се надявам да не бележат целия сезон като миналата година и да няма нищо друго, което да се коментира.
При новите са ясни, заформили са се вече, повече ме притесняват думите на Финци за отбора на старите. Ако там има скандал, залагам на Альона, в опити да дискредитира Гуспата. От всички сезони са събрали хора, които по принцип се разбираха, само от първи са вкарали врагове. И Геле и Кукото имаха голям конфликт в техния сезон, ама той вече излезе. Финци е сам, Гечо, Яни и Валерия се разбират, Дидо с Лили и Нина също, Веселка е сама, както и Чавдар. Та затова, ако има скандали при старите залагам на "родолюбката" и Гуспата. Иначе ги очаквам предимно при новите

# 298
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Много благодаря на всички за разясненията за Веселка. Heart

# 299
  • Мнения: 659
Благодаря за обективното разяснение. Ей, значи всички ги боли да гледат мизерстващи дечица, пък ако някой реши да помогне - край, не може понеже майка им е лоша и е допуснала това . Ясно, щях да я харесвам. А дали е намърлива - това е любимото обвинение на злобни женици , когато видят , че някоя е по-забелязвана в какъвто и да е случай пред тях
Всъщност децата бяха така представените. По скоро бяха мърляви и да, майка им беше виновна. Тя се представяше като майка героиня, а всъщност се оказа, че почти не си гледа децата. Отделно, че го играеше жертва постоянно. Почти всички участници бяха разочаровани след сезона от истината. И нямаше как да се съглася с постоянното натрапване, как трябва да е пример. Пък нека да съм злобна женица. Междудругото и Бенгън ли е злобна женица, защото и той се изказа, че беше мърлява.

Сега има подобрение гледам. Хубаво е, че се е откъснала от средата

Общи условия

Активация на акаунт