🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 872
  • 523
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 119
При мен се отвори през телефона.

Иначе мега тъпи парчета. Да бяха се снимали на тяхната ферма. Развалиха кефа. 🤬

# 241
  • Мнения: 5 372
Отворих а видях. Тия хора цял живот с това ли ще се олицетворяват? Върти-случи, те са все по Ферми.

# 242
  • София
  • Мнения: 27 369
Пуснах нова анкета!
п.п. Не мога да редактирам анкетата, а не искам да я трия и пускам отново, че вече има гласували.
Да се чете Елена, а не Камелия за ратайство!


Много се зарадвах на победата на старите кучета. Аз още от самото начало съм си за тях. А колкото повече гледам новите, толкова повече не виждам никакъв шанс да сменя лагера.

Абе тези хора (новичките) не гледат ли предните сезони? Не могат ли да разберат, че с подобно държане, дори и да стигнат до финала, нямат никакъв шанс да спечелят. Визирам почти всички от тях без Влад и Мирела. Елена, Георги и Мажена също са по-нормални. Калин не се е изложил, но за мен има слабо фермерство, още със зададените задачи тръгна накриво. Иначе днес беше малко по-твърд, както и трябва, но без ефект. Поне се опита. Щом него не слушат, то не виждам кой може да въдвори ред в тази доста разпасана команда. Аксения работи и се раздава в игрите, но е твърде емоционална и егоцентрична, не е отборен играч. Симона е като фон там. Поне дават по-често Тори.

Интересно дали Чочо е усетил правилно, че Хепито гласи женска задруга. Засега няма такива индикации, но ще си проличи съвсем скоро. Иначе се изненадах, че Ванчето не участва в битката, но чухме, че кръста я болял и явно я запазиха.

Играта беше много добра. Даваща шанс и на мъже и на жени. Равностойна, идеална за отборна такава и пипкава също така.
Валерия, Лили и Веселка са силни и доста комплексни. Валерия не е точно силна, но е гъвкава и в много игри това би и донесло успех. Тройката мъже на старите е Топ, трудно могат да бъдат бутнати. Калин и Радо са исполини, ама това е по-скоро пречка за мен. Ще видим...

Старите изглежда приключиха със задачите ден по-рано, дори направиха и някои екстри. Новите имат още работа. Държа си на прогнозата, максимум 2 щайги за тях (т.е. оценка добър 4 по милост). Дилемата пред Старите е оценка 5 или 6? 3 или 4 щайги. Дано Альона не е саботирала отново...

Стоичков е забавен, смях се доста с него и Иван в язовира. Получи им се комедийния сегмент. Вика, Ицо: ''бил съм и Левски и Реал Мадрид с 5-0.'' Хаха, ами факт! И другото: ''Бее нали знаеш, много вода, малко риба''

# 243
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз противно на всеобщото мнение, бях за новите. Тия тримцата от "задругата на пръстена" не ме кефят как колят и бесят, обаче.

# 244
  • Мнения: 8 578
Отбора на старите герои са със син цвят, а новите надежди са червени. А игри на волята не гледам и не знам там как са.😀
Скрит текст:
Издразниха ме новите стратези. Тази ще пратим ратай, онази ратай, женски трябвало да бъде дуела и по-следващия също.... Какво се крият зад жените? Радо нарежда коя колко била безполезна, но аз него не го видях да върши кой знае каква работа. Единствено Мирела ми е изцяло безпроблемна от техния отбор. Продължавам да и симпатизирам.
Иначе съм си за сините. Там са ми по-малко дразнителите.😅
сините не са ли в другата игра ?

Според мен Георги отива на дуел и мисля, че може да дръпне Гечо или Финци, защото и двамата са в неговата възрастова категория. Клоня повече към Гечо, защото Финци тъкмо се върна победител. А останалите са по-млади и едва ли ще се престраши да ги дръпне.

# 245
  • Мнения: 10 941
Аз малко се присещам така в нищото, но май не коментирахме едно изказване на Иван от предния епизод, че е влязъл да си търси приятели за реалния живот. Странно ми се стори. Вие как мислите? Толкова не може да си намери навън приятели, че чак във Фермата ги търси... никога не бих очаквала, че ще намеря истински приятел, любов и т.н. на такова място. Не, че няма такива истории, но все пак ми се стори странно това изказване.

# 246
  • София
  • Мнения: 23 153
Според мен могат да се завържат добри приятелства, за любов съм малко скептична, ама пък е странно това да ти е основен мотив за влизане в предаването. 😃

# 247
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Добър футболист, но мен 94 не ми е в съзнателния живот. Съответно го няма това умиление по онези години. Гледала съм на запис, но е друго като емоция.
Ето това имах предвид и аз, когато се коментираше кой от участниците как е реагирал на влизането на Стоичков. И да, съвсем нормално е. И точно заради това няма как да приема, че отношението на едни хора, за които той е бил идол в детските и младежките им години, се квалифицира като "мазнене". Ами не е. На идолите и им се кланя, и крака им се целуват, и какво ли не. Просто възприемането на нещата е различно, оттам - и реакциите. Който не го е изживял, няма как да го разбере.
А снощи тоя "риболов" го показаха, (уж) за да се види, че Стоичков се бил докоснал до въдицата, ама май по-скоро да покажат разговора на Иван с него. Щото на Андрей вече показваха Joy На мен ми беше интересно, но... излишничко си беше, де. Или поне можеше да го поскъсят.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 08:41 от DamaPika

# 248
  • Мнения: 2 974
Новите са пренавити, старите, като минали по този път не се напрягат толкова.
Играта ми хареса много, само Яни вкара доста нерви. Но бях за новите. Харесва ми промяната в Аксиния - поуспокоила се е и се раздава. Симона ми изглежда вечно, като току що станала от сън.
Чавдар се чувства толкова по-добре в настоящата компания. Не е по-различен, но хората сега му пасват повече.
Новите мъже нещо хич ги няма и любимото ни “да номинираме жени”. Expressionless

А Лилянка - или седи, или пее, както правилно отбеляза някой. Много ми е досадна.

# 249
  • Мнения: 2 320
Чудесна атмосфера в стария отбор. Ако новите ще се учат на нещо от старите, може да започнат с това.
Разбира се победата спомогна за доброто настроение, но е факт, че си взаимодействаха добре и преди това. Предимството им е, че се познават и знаят силните и слабите си страни. Новите налучкват в много отношения. Трябва да подредят малко хаоса, който ги е обзел в момента. В това отношение, според мен, Калин не се справя добре. Може ли един ден да мрънкаш, че закуската е закъсняла, а на другия, когато ратаят ти е дал всичко от себе си, за да успее навреме да кажеш, абе днес няма да се закусва, защото така съм си решил?!

Начинът, по който се избраха състезателите за двата отбора също ми направи впечатление. Предложението при старите дойде от ратаят Гечо и беше предложено за обсъждане от всички, а при новите обсъждането беше между 3- ма души и другите бяха зрители

Много ми хареса играта. И, ако мога да направя извод от нея- жените бяха по- балансирани и спокойни. Мъжете- Гуспата, Яни и Радо, бяха на ръба на нервна криза.

# 250
  • Мнения: 9 184
Хареса ми играта снощи,имаше напрежение.Очаквано за мен спечелиха старите.
  От новите , Аксения ми прави впечатление от това,което дават,че отива към по-добро.Само дето не разбрах какво не разбраха за разсада???А и не виждат ли другите кога садят?
   Фермерът на новите не се справя добре като такъв, но пък старите нямат нужда от организиране.Те си знаят кой какво може и си подхванаха нещата. Малоумно обаче е разпределението на задачите при новите.
    Радо и Иван са ми твърдо НЕ.
 Чавдар май е в свои води и нещо взе да се самохвали- в синхрона, всичко можел , кадърен бил.Сигурно е така ,ама малко доза скромност не е излишна.Гечката е велик. Засега.

# 251
  • Мнения: 2 043
Гечката май не търпи много женското мнение, Ваня докато каже "А", и веднага и затвори устата. Малко ми е като женомразец Grinning
Шестото ми чуство за Иван, май ще излезе правилно.
Относно Альона и външният и вид, за мен е всичко останало, но не и секси Laughing, а татусите тип чорап са просто потресващи!

# 252
  • Мнения: 7 723
Иван ми прилича на интегриран ром с дар слово-тип Боби
Неслучайно ти прилича, точно такъв е. Hands V
Ох, мислех че само на мен ми прилича на ром, много черен ми се видя ...

# 253
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Гечката май не търпи много женското мнение, Ваня докато каже "А", и веднага и затвори устата. Малко ми е като женомразец Grinning
 
Защо да е женомразец? Доколкото помня каза всеки да си даде предложението и всяко предложение да се обсъди. Това ли е женомразство?

# 254
  • Мнения: 2 043
Гечката май не търпи много женското мнение, Ваня докато каже "А", и веднага и затвори устата. Малко ми е като женомразец Grinning
 
Защо да е женомразец? Доколкото помня каза всеки да си даде предложението и всяко предложение да се обсъди. Това ли е женомразство?
Именно, и когато Ваня тръгна да си казва мнението, което беше по различно от негото, той я прекъсна и наложи своето за тримата мъже!

Общи условия

Активация на акаунт