🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 818
  • 523
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 487

Един Иван мисля беше, говореше така уверено в първо лице, ед.число - “ще те предложа, ще те номинирам, ще те изпратя...“ , ами нещо не ми харесват тези сметки. Ясно изразена мъжка коалиция при новите, ще гонят жените отсега, но пък кой ще готви, кой ще строи....


Merri_An , и на мен това ми направи впечатление. Този Иван се изживява като някакъв крал ли, какво точно, не разбрахме.
Той кой е -  никой, един от всички, но се разпорежда все едно ще е фермер 10 поредни седмици и от него еднолично зависи съдбата на всички. Неприятен тип - прилича на онези двамата "братя" от по-предния сезон.

# 316
  • Мнения: 4 420
Симона и Аксения са много дразнещи

# 317
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Много дразнещи тези двечките 🙄🙄

# 318
  • на село
  • Мнения: 3 926
Тази г- ца ако не беше такава в устата, можеше и да изглежда по- сериозно.
Какъв правист е тя, или се бъркам, че тя беше от Клисура и завършила право в Пловдив!?

# 319
  • Мнения: 5 150
Ей тия двете не се наядоха! А бая си полежаха, въртяха кълки по бански, пък другите работеха. Не мога да дишам такива самодостатъчни претенциозни фльорци.

# 320
  • Мнения: 2 091
На Радо хич не съм му фен,ама този път беше невинен и не разбрах защо мис Кифла истеряса. Много дразнеща жена,но пък и Радо освен че по принцип дразни всички ,прекали с изказването,че е платена та нямам нищо против и двамата в най-скоро време да си ходят. Винаги ме е яд когато такива пълнежи остават в играта, а други като Жоро(така ли се казваше кмета ) или някой от старите ще си тръгне след дуела в събота

# 321
  • Мнения: 414
"Ще се видим в съда, пикльооо!" - типична "заплаха" на една НЕкифла Simple Smile

# 322
  • Мнения: 5 150
Тримата. Плюс Аксения. И тя не се съобразява, че храната не е в изобилие и е обща.

# 323
  • Мнения: 8 578
Много грозно стана в отбора на новите...  В същото време старите си хапват и пийват спокойно. Повече тях да дават.😀

# 324
  • на село
  • Мнения: 3 926
Старите са с тренинг, знаят какво е, знаят какво се очаква от тях,  докато новите... някои още не осъзнават къде се намират.

# 325
  • Мнения: 3 151
Теленцата имат по-одухотворен поглед от Радослав, страшен борсук. Некифлите не му останаха длъжни, но и двете страни се изложиха стабилно. Влад продължава да трупа точки в моите очи.

# 326
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
"Ще се видим в съда, пикльооо!" - типична "заплаха" на една НЕкифла Simple Smile
И щяла да го съди за клевета 🤣🤣🤣🤣🤣 избухнах в смях аз.

# 327
  • София
  • Мнения: 4 429


Фермата - сезон 8, епизод 11 (15.09.2022)

# 328
  • Мнения: 3 067
Аз си мисля че Георги ще викне пак Финци, защото реално от старите той вече беше на арената и Жоро знае как играе той.

# 329
  • София
  • Мнения: 11 580
Мен от старите най-слаб ми се вижда Чавдар. Едва ли Георги ще може да го бие и него, де, но Финци и Гечо, макар и по-възрастни от Чавдар, са по-силни физически. Ще ги видим, де, засега са предположения.

Общи условия

Активация на акаунт