🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 821
  • 523
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 157
А кой е казал, че трябва да избира някой на определена възраст? Може да си пробва на ...Дидо.

# 331
  • София
  • Мнения: 27 188
Има нова анкета.

Без никакви изненади днес.
Все пак новите се пребориха за 2 щайги и според мен заслужено, въпреки всичко, защото се стараха, доколкото могат.

Но много грозни сцени днес. Ужас. Това между Радо и Симона беше брутално. Чак такива тежки обиди, леле мале.
П*утка ; Пикльо ; Жалкар ; Платена... Всички били комплексари и какво ли не.
Аксения и Симона доста подразниха всички с излягането си като на плаж, по бански. Ок, изпълнил си си задачите (видяхме как), ама има още, другите могат да имат по-тежки такива и за това изостават. Отиди, помогни, утре на теб ще ти помогнат.
Гуспата добре ги подхлъзна с това искане да се съблекат за 2 ч. да изплакнат очички и от там тръгна всичко. Аксения само това чакаше, да се съблече и да дефилира пред всички, а Симона побърза да я последва.

Доста смешни бяха Радо и Калин, когато се заканиха на Яни, че ще го гърмят първи. Хахахаха

Да видим дали Калин ще улови нещо, Яни не успя.

# 332
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Гуспата доказа колко е инфантилен.

# 333
  • Мнения: 6 185
Е , Гуспата  вчера за една въдица само какво искане направи   -дамите по бански .Ами стратег си е ,хем зрелище за нас зрителите да има  .

# 334
  • Мнения: 10 830
Като визитката започва с "всички ме мислят за кифла, но аз не съм" + надутите джуки, и ми става ясно, че ще видим потресаващи неща Joy точно 10 календарни дни, и по-малко ефирно време, бяха необходими да видим кифльоча в действие. Счупиха всички рекорди с простотия Grinning

В анкетата, разбира се, гласувах за тримата глуп.. юнаци - Иван, Радо, Евгени.

# 335
  • Мнения: 1 059
Аз едно се чудя - как може тия да се обиждат по такъв начин? Хора, които се познават от няколко дни. Айде, да кажем, че се знаят от кастингите също чат-пат, но пак обидите от този специфичен характер ми се струват прекалено силни за такива крехки познанства. Дори двамата подчовеци от миналия сезон чакаха малко повече преди да им е комфортно да обиждат така...

# 336
  • Мнения: 6 493
Най-антипатичните ги изброих: Радо, Евгени и Иван. Все така мазно намилащ ми е Чавдар, а ако беше отпуснал още 1 глас щях да отбележа и Гуспата, че и Калин.Smiley
Страшно ме разочарова снощи предложението на Гуспата, а направо обидно ми стана Калин като прие момичетата да се разсъблекат за една въдица. Че те се "жертваха" ясно, Аксения и без въдица се фръцка, но самата сделка беше пошла.
И не оправдавам Аксения и Симона за дразнещия театър който разиграха, но мнооого голяма вина има Калин с лошото разпределяне на задачите. Чак с кадрите от обора разбрах, че той ги е разделил на мъже и жени. Е, защо? Качи двама мъже на покрива, смеси работещите, ще си помагат, ще се опознаят...Че и не разчели схемата и копирали грешките на Старите.
Аксения три епизода я гледам клекнала и сади разсад, Влад, Мажена и Радо се позавъртаха да ѝ помогнат. Явно е от хората които не предприемат инициатива извън задълженията си, но на разбора Калин я изкара най-виновна.

А Старите колективно напредваха и вечерите много от тях садиха и оправяха градината, определено са по-подготвени и заслужено спечелиха.

# 337
  • Мнения: 1 508
Почти съм сигурна, че Гуспата го направи, защото продуцентите са го накарали. Или просто искаше да стане интрига. Доста режисирано беше. И да - много грозни скандали, набляга се на тях. Историята, обичаите, дори задачите се показват набързо, но скандалите се повтарят, озвучават, коментират, те са фокус. Доста досадно. И ми е странно това желание да се яде отделно. Сядат всички, когато са приключили, и това е. А кифлите щели да си правят питки само за тях двете. Откъде накъде?

# 338
  • Мнения: 2 660
“Добрата стара ферма” се завръща. Няма и две седмици и едва се ограничих до 4 избора в антикласацията…😆

# 339
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Че са по-подготвени е ясно, няма как да не са. Обаче новите нали уж все ходят да разузнават и да "крадат". Много интересно как не видяха глобално картинката - как са разпределени старите по обектите, как задружно работят, как садяха разсадите по хладното. Все такива неща, които и отдалеч се виждат, даже нямаше нужда да ходят до лагера на старите. За разсада даже ми се струва, че някой им го подхвърли това, че не се сади, когато е горещо, Калин какво пък чак и се издразни на Яни, че го бил казал, сякаш камерите хич не снимат.
И да, естествено че той беше главният виновник, че така разпредели задачите. Особено с това да остави само двете момичета на покрива - възможно най-малоумното решение. Силата на Радо, която уж запази с амулета, за какво му беше, така и не се разбра. И въобще - поредица от грешки, грешки, грешки, пък накрая другите криви.
За скандала - без никакво желание да оправдавам Радослав, но си мислех, че той е започнал пререканието със Симона, а то се оказа обратното.
Според мен не предложението на Гуспата  е било в основата, а това, че двете не-кифли решиха, че ще се показват по бански не работейки. Все пак в условието на Гуспата нямаше такова нещо - да се излегнат и да се пекат. А и Калин им каза, че трябва и да работят, но те нали си били свършили работата, самосиндикално си решиха, че ще почиват. Реално Влад и Мажена също бяха в градината, но след като приключиха там, се включиха на друго място. Отделно че след това, пак по своя "инициатива" и пак онези двечките решиха, че ще ядат без да се съобразяват с останалите и ще си правят питки само за тях. Тези неща щяха да се случат и без да се бяха събличали по бански, и със сигурност пак щяха да вдигнат напрежението.

# 340
  • Мнения: 10 830
Да, за разсада беше най-очвевидно, че в жегата садяха само новите. Явно са си мислели, че старите неглижират задача ли, що ли? Явно е трудно да се замислиш защо старите ги няма в градината през деня... Финци каза на младите, че разсад се сади сутрин или вечер. След като Аксения получи просветление дали няма да изгорят на жегата.

# 341
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Виновни са си новите, че загубиха седмицата. Това, което им намали най-много оценката, беше градината. А точно така, Финци им го каза в прав текст, още първия ден като Аксиния започна да сади. И тя най-спокойно си продължи на другия ден по същото време. Но иначе да, освен нея и фермера е виновен, защото това се включва в разпределението на задачите.
За скандала изобщо не беше виновен Гуспата и искането му да са по бански. Питките станаха повод за скандала. До сега, винаги е било правило да се хранят заедно, кога официално, кога не и когато някой готви или консумира нещо, каквото за него, това за всички. Това е нещо елементарно от възпитание, какво остава за участие във формата, малоумни ли са?
Явно единия ратай има право да избира другия, щом Иван каза, че от всички мъже може да избира, освен фермера, разбира се. Предполагам, че Георги ще се подхлъзне да избере Гечо и ще изгърми

# 342
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Общо взето, поне засега, старите осигуряват материал за "моста на времето". Въпросът е, че от "надеждите" трудно асимилират как да го използват.

# 343
  • Мнения: 786
Някой пита каква правистка е Симона. Такава, че да работи като ОТК в няк'ва фирма, сама си го казва във визитката.

# 344
  • Мнения: 2 284
Аааа, чак сега изгледах епизода. Голяма грозотия стана в новия отбор. Действията на Аксения и Симона си приличаха на чист саботаж. Толкова да не ти дреме за завършването на задачите, от които зависи благосъстоянието на отбора за седмица напред, че не мога да го определя по друг начин...Заслужават ратайство за назидание без значение, в каква последователност. Иван да пренареди схемата за дамите, моля Grinning И, ако може Камелия да стане Фермер другата седмица. Нека видим и жените във властта.

Старите са на друго ниво във всяко отношение, новите изглеждат обречени. Една голяма победа може да потуши напрежението временно, как ще се отрази голяма загуба за другия отбор е въпросът?

Общи условия

Активация на акаунт