🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 22 843
  • 523
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 517
Нормално е старите да са по-добри, всички са били във фермата, подготвени са. Някои са победители, помнят нещата. Но ако новите бяха по-хитри и наблюдателни, можеха да се вдъхновят от старите, а те не го направиха.

Симонка и Аксения много дразнят, винаги съм мразила вярването, че като си свършиш задачите, трябва да мързелуваш. Имат общи цели, кошниците са общи. Когато си готов, се включваш, макар и с малки нови задачи, за да помагаш на другите. Другите се потят и работят, те искат да хапват и да се пекат. Изключително несправедливо.

Аз също не разбрах как за най-мъжката задача в началото - покрива, оставиха 2 жени?! Покрив винаги се е правил от мъже предимно, жените са помагали.

# 346
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Голям,  излагация при новите. Какви обиди , фасони , клюкарене и интриги , а сме още съвсем в началото.                                                 
Чудя се от толкова кандидати , как успяха тези да съберат .....то един от тях, за никав не става.
 Все по приятно ми е да гледам старите участници , но ще видим и при тях кога ще започне цирка.

# 347
  • Мнения: 2 301
Никога, никога няма да остана безучастна при, такъв грозен скандал между хора, с които живея. Винаги щях да опитам да ги раздалеча, успокоя, щях да се намеся. Колкото не ми харесва кавгата, толкова не ми харесват и всички онези, които безмълвно гледаха сеир.

# 348
  • София
  • Мнения: 15 254
Чудя се от толкова кандидати , как успяха тези да съберат .....то един от тях, за никав не става.
 

Точно такива участници са искали и точно такива са си ги подбрали. Нарочно.
Толкова е типично за тези продуценти. Отвратително.

Засега симпатизирам на Влад, Мирела, Елена и Камелия. Може би и на Мажена. На тях и на Старите герои възлагам надежди, че И този сезон няма да бъде оср*н.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 12:01 от Vivi

# 349
  • Мнения: 8 957
Сега ще се върна да изгледам епизода, но от това , което чета е било интересно.
   Скандали и пререкания е имало винаги и ще има.
   Като стана дума за Веселка, искате да кажете,че тя сега е с нов, трети мъж?!И се е пренесла с всичкия " дечор" при него, или ги е оставила на родителите си да ги гледат?

# 350
  • Мнения: 468
Новите са супер жалки , има там 3-4 дето са окей всичко друго е пълна скръб. Пореден сезон се убеждавам,че явно умишлено подбират подобни индивиди.
Аксения ужасно дразнеща и мрънкаща ама работи там нещо от време на време, Симона е един призрак освен да седи и да се гримира друго не се вижда. Освен за ядене за друго не мислят, толкова са жалки.
''Мъжете" - Радовци , Иванковци, Калинчо все едно гледам ония сезон с Калоян и пилотчето където се опитваха цял сезон всичко да се върти около тях - интриги и манипулации. Елена и Камелия работят, но нека нали тях да изпратим на дуел защото видиш ли не се разхождат по бански, не се гъзят напред назад. Супер комплексари са ''мъжете'' им. Радковци , Симонки и Аксении под ръчичка и навън , за съжаление такива ги държат за сеира до края.

# 351
  • при късмета
  • Мнения: 24 086

   Като стана дума за Веселка, искате да кажете,че тя сега е с нов, трети мъж?!И се е пренесла с всичкия " дечор" при него, или ги е оставила на родителите си да ги гледат?
Според визитката или видео визитката, която даваха в началото, сега е сама с децата и се е преместила в Троян. Иначе беше в едно село, Борима. И с дърводобив вече не се занимава, прави ръчно бижута ли беше

# 352
  • Варна
  • Мнения: 18 021
Никога, никога няма да остана безучастна при, такъв грозен скандал между хора, с които живея. Винаги щях да опитам да ги раздалеча, успокоя, щях да се намеся. Колкото не ми харесва кавгата, толкова не ми харесват и всички онези, които безмълвно гледаха сеир.
Забравяш, че това е игра и те не са едно семейство, а конкуренти. В един момент ще е в твоя полза, че другия се е излагал.
Или пък не.

# 353
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
Никога, никога няма да остана безучастна при, такъв грозен скандал между хора, с които живея. Винаги щях да опитам да ги раздалеча, успокоя, щях да се намеся. Колкото не ми харесва кавгата, толкова не ми харесват и всички онези, които безмълвно гледаха сеир.
И аз бих се намесила, а Аксения колко тактично се дръпна, като реално тя измрънка първа за яденето и беше в основата на всичко. Днес в преди обед повтаряха скандала, Симона започна всичко, тя първа почна да обижда Радото. Много нагли двете, щели да ядат когато искат, снакс си правили 🤦🤦🤦

# 354
  • Мнения: 490
Можеше на историческите теми да се печели имунитет. 1 имунитет, връчен от фермера стратегически, а втория да бъде заслужен/спечелен на историческите въпроси.

# 355
  • Мнения: 10 912
Никога, никога няма да остана безучастна при, такъв грозен скандал между хора, с които живея. Винаги щях да опитам да ги раздалеча, успокоя, щях да се намеся. Колкото не ми харесва кавгата, толкова не ми харесват и всички онези, които безмълвно гледаха сеир.
Забравяш, че това е игра и те не са едно семейство, а конкуренти. В един момент ще е в твоя полза, че другия се е излагал.
Или пък не.

Зависи. Аз много бях разочарована от всички, дето мълчаха миналата година като онези двамата тормозеха Ванчето. Направих си изводите. В тази ситуация не знам дали бих реагирала.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 18 021
В случая с миналогодишната ферма, трябваше да се намеси продукцията.

# 357
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Хе-хе, започна Биг Брадър-А. Очаквано, още като ги видях тези девойки, коя от коя по-тунингована и натокана, ми беше ясно, че ще има скандали и сеири около тях. За мен, от втория епизод, който гледам изцяло, Аксения е по-малко дразнеща от Камелия например. Да не говорим и за това, че както каза и диктора - гласът зад кадър, очеизвадно Камелия е много по-гримирана, с “черни очи“ и по-нагласена във фейса почти винаги повече от Аксения, Симона също се маже, но не постоянно като че ли. Някак Камелия съумя/е съумяла явно да се подвре под кожата на Фермера на седмицата, затова мина метър с гримирането. Другата девойка - Елена, като че ли най-кротка ми се струва, ама може и така само да ми се струва. Що се отнася до индивидуализма, или по-скоро егоизма с храната и на двете - за това останалите са прави.
Иначе от мъжете както и вчера писах Радо е мега противен, поне на мен ми е противен, но може това да е защото сега започвам с по-обстойното гледане. Като поведение и манталитет ми е противен. А и външно май. Неприятно впечатление ми направи и обсъждането на Яни от страна на фермера Калин и ...Радо ли беше с него? Когато го коментираха грозно как объркал подредбата на дъските в обора....ама това, че те некадърни и “преписали“ от него някак не го спомена, той Калин ако е бил умник, защо не се е сетил да го направи по правилния начин? Яни сбъркал, и виновен за това, че Калин е преписвач? Много смешен ми дойде и този, дето ще ходи на дуел. Увесил нос, “разболя“ се набързо, ама иначе и той на Яни се заканва. Явно този сезон Яни е този, който на прима виста им е взел страха.
Това с банските беше.....ами тъпичко беше, и беше кристъл клиър, че от него ще се породят скандали и напрежение. Дано поне фермера хване риба, да не е залудо този скандал, с който финишира епизода.

# 358
  • Мнения: 5 296
Мери, аз мисля, че се издразниха не кой е гримиран, а кой основно това прави. Сигурно повечето жени слагат някакъв грим, но на някои това е, което се вижда да правят най вече. Защото аз колкото пъти погледнах, Камелия не се занимаваше с грима си и не полегна да върти кълки по бански.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 12:54 от cardhu

# 359
  • София
  • Мнения: 11 689
То не е проблем, че се гримират, повечето там са гримират, проблемът е, че специално за Симона казаха, че ходи редовно и да си го поправя и изчезва от работния процес. А явно го прави достатъчно дълго, за да забелязват. Даваха и кадри, в които наистина така изглеждаше.

Симона освен за известност, аз не виждам за какво друго е влязла, нито я интересува да се научи на нещо ново, изглежда все отегчена. Аксения си го каза във визитката, че й е писнало вкъщи с децата и задава някакви въпроси, има неща, които будят интереса й. Симона ми е тотално излишен образ.

Те не осъзнават, че е по-добре да вършат по-тежката работа, за да висят околко другите и да научат как се реже, сече, иначе на дуел са аут. Миналите години много добре се виждаше кой колко се е научил, как някои не можеха нищо в началото, но в края вече бяха машини.

Мен обаче ме дразнят повече мъжете, то хубаво те не работят, като имат възможност ги пращат ратаи и да си ходят, но не, те Елена щели да гонят, защото тя можела да им готви. Мислят ли въобще в перспектива, все ще дойед момент, в който ще трябва Симона да им готви, но няма да имат и кой да работи през това време.

Общи условия

Активация на акаунт