Потопете се в топлите вкусове и аромати на есента с Краве Сирене Président

  • 11 007
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 372
Чушки бюрек със сирене Президент.
Чушките се изпичат и обелват. Напълват се с натрошено сирене. В купа се разбиват яйца и се слага галета. Чушките се овалват в сместа и се панират. Сервират се самостоятелно или със сос от кисело мляко, майонеза и чесън.

# 46
  • Мнения: 6 491
Това лято често присъстваха в менюто любимите пълнени чушки с яйца, сирене, настърган домат и подправки.
Салата от краставици и домати, задължително поръсени със сирене.
Бързи принцеси с яйце и сирене на парти-грил.

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 478
Сирене орли

Сиренето се нарязва на средни по големина парчета  .
Приготвя се кремообразна паста от жълтъци, бира и брашно. Прибавят се разбитите на сняг белтъци.
Всяко парче сирене потапя се в бирената паста и се изпържва в сгорещена мазнина.

# 48
  • Сф
  • Мнения: 10 657
И вкъщи обожаваме сирене Президент. Аз го харесвам в пергамент най - много, затова споделям тази рецепта. Овиваме сиренето в пергамент, с малко масло, поръсваме с червен пипер и черен по желание , чубрица и пека увитите парчета на партигрила. Много вкусно става!

# 49
  • Мнения: 999
У дома обожаваме сирене във всякакви форми и рецепти.Най обичаме баница с много сирене.

# 50
  • Мнения: 1 129
Любимата ми рецепта със сирене е баница

# 51
  • Мнения: 576
Любимата ми рецепта е пирожки със сирене Президент.

# 52
  • Мнения: 4 841
Аз обожавам тази рецепта. Дано и на вас ви хареса.
Средно голям домат се нарязва на шайби. Добавя се сирене President върху него и се поръсва с малко чубрица. Увива се внимателно в алуминиево фолио, за да се задуши и да не се разтече. Пече се във фурна за около 45мин на 180°. Уникално вкусно става и заровено в жар.

# 53
  • Мнения: 793
Пиперки с мляко

Необходими продукти:
500 гр чушки, най -добре изпечени
4 с.л. брашно
800 мл прясно мляко
300 г сирене Président
4 ч.л. зехтин
сол, чесън на прах, чубрица, копър

Брашното се препича на сух тиган. Оставя се да изстине и през това време чушките се нарязват и се слагат в тенджера да се задушат. Изстиналото брашно се смесва с прясното мляко и се разбива с пасатора до гладкост. Готовата смес се изсипва при чушките и се бърка докато се сгъсти. Подправя се с подправките, добавя се зехтин и сирене.

# 54
  • Мнения: 412
Дъщеря ми обожава сирене под всякакви форми - на филия , в гювече , салата и т.н
Най - много се използва при нас на салати и гювечета.
Бучка сирене , салам/шунка/кренвирш/луканка ,кашкаваш, гъби и яйце Simple Smile

# 55
  • Мнения: 688
Топки със сирене и кашкавал
300 гр сирене President
300 гр настърган кашкавал
Майонеза 250 гр
Орехи
Магданоз и маслини за украса

# 56
  • Мнения: 819
Любимата ми рецепта за  бързо готвене е пържени яйца с натрошено сирене, чудесен вкус

# 57
  • гр. Раковски
  • Мнения: 278
През есента вече домашните домати и чушки привършват, но вкъщи слагаме и като зимнина моята любима пърженица, в която задължително се добавя вкусно краве сирене President. Нарязват се чушки /зелени, червени/ и се запържват. Добавят се по възможност обелени и нарязани на малки парченца домати. Оставя се да покъкри и да се изпари водата от доматите. При нужда се добавя още малко олио, сол, щипка захар. Малко преди да се свали се чукват няколко яйца и се бърка, а вече като се сервира се добавя и натрошено сирене ❤

# 58
  • Мнения: 252
Запечени патладжани със сирене и домат 😊❤

# 59
  • Мнения: 389
Моята любима и лесно-бърза рецепта е:
В моя край я знаем (Циганска баница)

200-300гр. Краве сирене President
7-8 филийки хляб
5-6 яйца
Кофичка кисело мляко

В намазнена с олио тавичка се накъсва хляба на дребно, поръсва се със сиренето   и се залива с предварително разбитите яйца и кисело мляко.. Пече се на 180° за 20-30мин. Лесна и бърза рецепта

Общи условия

Активация на акаунт