Професионални серии за коса - тема 157

  • 55 994
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 272
Много съм доволна от тази четка за коса
Tangle Teezer  The Ultimate.  С гъста и дълга коса съм и разресва много добре, зъбците са дълги и влиза до корен, супер е за суха и мокра коса. Имам и на макадамия четката за коса, но за да разреша добре в корена трябваше да ползвам гребен.
Тази ли е?
https://www.notino.bg/tangle-teezer/the-ultimate-chetka-za-kosa/

Да, аз я взех преди повече от месец, но беше намалена на 19 лв

# 61
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте ми продукт с анти-фриз ефект.
При влажво време косата ми става ужасна (бухва) и понеже сега имам доста къси растящи косъмчета, стоят много смешно.

Не е продукт, но един анти-варовик филтър за душа помага срещу фриз доста. Омекотява водата.

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 08:07 от Анонимен

# 62
  • Мнения: 4 267
Някой с мнение за този продукт на Чи? Дали втвърдява косата?
https://beautymall.bg/chi-shine-infusion
В момента всичко на Чи е с 20% намаление в бютимол.

# 63
  • Мнения: 672
На мен ли само чи продукти ми наелектризират косата, пробвала съм много докато разбера че в тях е проблема. Конкретно за този спрей не знам, но по принцип всичките продукти където пише лека фиксация леко втвърдяват, поне това което съм ползвала и не са хич за суха коса

# 64
  • Мнения: 4 267
Аз съм доволна от сухото олио с черен кимион, но от шампоана и балсама от същата серия не бях. Вече сякаш не ми се инвестира в проби, че доста се затрупах🙈 та за това и попитах.

# 65
  • Мнения: 241
Имам въпрос за преуошите-аз ползвам Терапист, Еластисайзър и Олаплекс 3, като ги редувам. И за трита продукта правилото в първо да се намокри косата и след това са се сложи продукта. Обаче аз почнах да смесвам по малко от избрания преуош с вода в шишенце от Олаплекс и направо така нанасям на суха коса, по-лесно ми е. Дали по този начин продуктите пак си действат или е добре да се спазва мокренето на косата да е първо?

# 66
  • Мнения: 669


Може ли мнение за този сушоар? Заслужава ли си цената и с какво е по различен от по евтините?

# 67
  • Мнения: 4 071
Моят Alyon не е антибактериален, нито Gold, но пък съм доволна и си го ползвам с голямо удоволствие. За мен си заслужава. Тежък е малко, в началото трябва да свикнете с него, как да го държите и да боравите, но щом свикнете ще успявате да си правите и прически с четка (да речем). Йонизиращата функция е хубава, дава блясък на косата. Е чудеса не прави, но при правилна употреба се вижда ефекта върху здравето на косата. Моят го взех вече ще станат 2 години от Нотино за 260 лева. Сив е на цвят, но за мен най-красив е зеленият. Като хамелеон е, рядка красота, направо ме е яд че не взех този цвят. Снимката е на потребителка която се похвали с него тук. Иначе във форума мисля всяка от нас има различен цвят - розов, жълт, бронз, пастелно зелен и тн.
Скрит текст:
С какво е по-различен? При мен ми суши косата много бързо и наистина е блестяща и по подредена. Но ползвам и термо и масла, но въпреки това и с предния сешоар като ги ползвах, пак косата ми не беше толкова хубава колкото с Alyon. То голяма рвклама стана. Но все прочетете мнения, помислете си и решето. Пак ще трабва да влагате време и усилия, той сам по себе си не работи вместо нас. Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 21:33 от Lale_Lili

# 68
  • Мнения: 420
Аз имам антибактериален тъмносин модел 2020г, имайте предвид ,че ако вземете от варианта като зеления се надира и обелва боята , и сив съм виждала обелен,искат си пазене ,най вече от изтърване ,според мен е много силен и тежък ,карам с един ремингтон.
Иначе да похваля серията за слънце и море на медавита,към края на почивката съм ,много добре се справя , измива и хлор ,омекотява ,а серума спрей е добър за фриза, при влагата тук.

# 69
  • Мнения: 4 071
Съгласна съм с Gigova за пазенето. Покритието е едно нежно, матово, магнит за рески и драскотини. Трябва си пазене или пък да не ви вълнува ако се надере нещо по него.

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 02:49 от Lale_Lili

# 70
  • Мнения: 1 666
Аз имам розов  alyon и много си го харесвам. Имам го също от около 2 години и се родих, от както съм с него. Оформям си косата много лесно и хубаво заедно с четите ОГ, изсушавам я много по-бързо и най-вече почти не ми гори косата, като разбира се, използвам термозащита, че даже и две заедно. Но, както каза и Лили, първо трябва да се овладее техника за оформяне на прическа, сам по себе си сешоарът няма да направи чудеса.

# 71
  • Мнения: 5 277
Аз съм доволна от сухото олио с черен кимион, но от шампоана и балсама от същата серия не бях.
За черната серия става дума, нали? Мислех, че само аз не уцелвам ползването им. Толкова има се радвах, а не са за моята коса. Хвърчи ми, както от никой друг шампоан, а олито толкова ми хареса. При теб какво не беше според очакванията?

Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 4 267
Да, черната серия. Изсушаваше ми косата и стоеше, като изтощена.
А Чи Кератин пък ми я утежняваше, стоеше, като мръсна. Може би е за по-плътни и изтощени коси.

# 73
  • Мнения: 5 277
На мен кератинът за щастие ми е по-добре, но не трябва да натрупвам. Примерно две измивания, после друго, после пак кератин - и така. Но черната - каквото и да правя - не мога да я ползвам. Сега съм я обещала на една приятелка, която се изрусява и има нужда от много хидратация, да видим при нея как ще е. С хидратацията на Lanza нямам никакви проблеми, определено ще си взема пак серията, като приключа.

# 74
  • Бостън
  • Мнения: 13 603
Някой с мнение за този продукт на Чи? Дали втвърдява косата?
https://beautymall.bg/chi-shine-infusion
В момента всичко на Чи е с 20% намаление в бютимол.
Aз, любим продукт за блясък ми е, не оставам без него - най-леката консистенция, най-финото разпръскване и не утежнява моята много тънка и фина коса. По-добър е от аналогичния ми продукт на Алтерна. Не съм забелязвала втърдяване, но аз го ползвам като последна стъпка след всичко друго вкл. текстуриращ спрей.

1. Mediceuticals, Napura, Philip Kingsley - любими продукти и разочарования.
От Меди имам само 2-та спрея - Numinox & Cellagen - доволна.
Napura  - не съм ползвала.
Philip Kingsley - при мен еластисайзърът не е чудо невиждано, но е ОК. Имам и много приятен спрей за успокояване на скалп, но и той не е от жизненоважните продукти за мен, понеже нямам такъв проблем.

2. Четки за разресване и оформяне на косата. Сешоари, преси и други стилизиращи уреди.
Сешоар - Babyliss, мисля по въпроса за един Дайсън, но само сешоар и приставки, определено не ми се занимава с Airwrap. За Коледа подарих на щерката сешоар на Olivia Garden, доволна е.

Четки имам цяла "колекция" на ОГ и си ги харесвам повечето, ще покажа някои по-любими.
















3. Бюджетни попадения сред дрогерийния и професионален клас.
Бюджетни - всичко на CHI - купувам сериите Инфра, Кератин и Шипково масло - първата ми е основна и ужасно любима.

4. Олиа за коса, leave-in балсами, продукти против цъфнали краища и продукти за лесно разресване.
От тази графа имам срамно количество продукти и по един или друг начин си ги харесвам всичките. И продължавам да си купувам. CHI - финишите и коприните, Alterna - доста са, Керастаз - термиците най-вече и то Цимент като любим, но и розовия Елексир Ултим доизразходвам. Колкото и да е нелепо аз обичам финишите ми да са от бранда на шампона/балсама/маската и да не се бият ароматите.

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 17:18 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт