В началото на ОСМИ клас, очакваме да влезем в час - 2

  • 35 145
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 519
Успешна и спокойна учебна година на всички деца! Да бъдат щастливи и удовлетворени от новото начало!

# 31
  • Мнения: 1 738
Добро утро и честит първи учебен ден!
Дано всяка дете е попаднало в най-страхтното за него училище.
Всички да сме здрави и да имат децата присъствена учебна година.
Ще ходя на първия учебен ден (мислих да си го спестя тази година) да направя една снимка, нали моят има важна роля в тържеството.
Успешна учебна година!

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 767
Успешна година на децата!

# 33
  • София
  • Мнения: 6 177
Хайде наслука на новоизлюпените гимназисти!
Чак и аз дето не обичам тези тържества малко завидях на тези от вас, които могат да отидат. За снимката де, не за друго.

# 34
  • Мнения: 1 622
Честит първи учебен ден и успешен 8-ми клас на всички.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 169
На добър час на децата и учителите!
Да са здрави, щастливи и удовлетворени от избора си!

# 36
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
Айде, мили мами и новоизпечени гимназисти,  както е казано "С Бога напред!" Да сме здрави и доволни от себе си!

# 37
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Успех и късмет на всички ученици! Ние сме много щастливи!
Моята никога не носи цветя почти, днес реши да носи едно.Просто се радва на училището. Все наобратно. И пари за кутията и дадох. Дано някой учител не и направи забележка ,че ще е тъпо. ( При нас казаха без цветя)

# 38
  • София
  • Мнения: 1 598
Здравейте и успех на децата! По погрешка съм купила тези два учебника, ако на някой ще му трябват, мога да му ги продам.

# 39
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
Днес за пръв път не съм на откриването на учебната година. Само закарах дъщеря ми и отидох на работа, защото тя не искаше да стоя там. Малко ми е мъчно, че вече може и без мен.

# 40
  • Мнения: 217
Днес за пръв път не съм на откриването на учебната година. Само закарах дъщеря ми и отидох на работа, защото тя не искаше да стоя там. Малко ми е мъчно, че вече може и без мен.

Моят син каза - Ела ако искаш, но няма да стоим заедно 😀

# 41
  • Мнения: 318
Ох ,и аз не отидох и то не защото не ме искаше ,а защото реших да го оставим да порасне.Но да ви кажа замислих се дали да не си направя второ дете. Satisfied

# 42
  • Мнения: 142
На добър час на всички и от мен!
Пожелавам им да са най-вече здрави, усмихнати, щастливи и да намерят приятелите, с които ще градят едни от най-запомнящите се 5 години. А след това им пожелавам да са борбени, амбициозни и всеки от тях да намери своя път, по който да върви.

# 43
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 863
Но да ви кажа замислих се дали да не си направя второ дете. Satisfied
Satisfied
Аааа, не! Чак толкова мъчно не ми е!

# 44
  • Мнения: 2 111
Благодаря за новата тема Нинка.

Закъснях с пожеланието за първият ни учебен ден. Все пак да пожелая - много приятни и хубави години да изкарат. Да се харесат децата и да са успешни.

Първо да кажа за бившето. Проблеми няма и драми няма. За мен си беше изненадващо, че се случи. Той пък надали ще ходи да разправя, а и да каже, моето си е перде.

Вече ми разказа как е минало, ако има пропуски в инфото, на по - късен етап ще каже. Като цяло,както предположих - никого не харесва, всичките някакви мутанти ( по - високи от нея ), утре щяла да ги доогледа. Оказа се, че не са 6 а 7 момичета. Таз мойта поспаланка седнала сама на чина. Още с отиването пък, класната я подканила да се нареди до момичетата. Запомнила я женицата, и по физиономия и по име. Като се качили горе, и направило впечатление, че през повечето време гледа към нея. Някво пък без да иска я ритнало по крака отзад, друго пък се навирало в нея. И сега и казах, да не страни от тях, ама чува ли. Не искала с никой да се сближава, ни момичета, ни момчета. Никой не и трябвало. Чист егоист и саможивник, не щяла приятели. Директорката казала,телефоните, като са във час, щели да се изключват и в кутия да се слагат. Някакъв учител по мат. минал, казал им, че тяхната учителка по мат. била много готина и добра, да не я ядосвали. Другооо, имало 12 отличника - но не пълни 6 - ци, а с успех от и над 5,50. Около 3 - 4 някъде имало от същото училище. Стипендия дали ще взима идея си нямам, класната щяла да раздава първо на тези с успех от 5,50 нагоре които са. За другите не се знае дали ще им раздаде.
Утре имат 6 - ст часа, четири часа АЕ, един -  БЕЛ и един фвс. Ще бъде забавно.
Извинете ме, за дългия пост. Емоции, какво да съ прай.

Общи условия

Активация на акаунт