Турски филми и сериали - Обща тема за Общи приказки - Тема 11

  • 64 814
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 866
Местят в Края на Нощта във вторник. В сряда ще излъчват сериала Крупие по стар тв.  

Нинче Heart Eyes
Подготовката и снимките за Джентълмен започнаха.
Посланието гласи
Нищо не е съвършено. Във всяко нещо има пукнатина. И нека светлината влезе.

Сравняват го с американското жиголо турската версия няма да е комедия. Там забиват в драмите. Със затаен дъх чакаме Чачи като джентълмен.
Вярвам ще е готин и сценария също. Режисьора не ми се нрави.Онур Билгетай. Щом му се доверяват и аз ще вярвам. Каста е ясно една актриса. Има опит с добра биография.
В реала Чаго обича да се показва неглиже и не държи да е като от модно списание.
На мен ми харесва това в него. Това го коментирам заради новата му снимка.

Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 19:03 от femmi2

# 661
  • София
  • Мнения: 3 491
Привет, момичета!
Фемии, хубава новина за Чачо и за нас! Аз го очаквам в тази му роля с голям интерес. И то защо? Защото е трудна. Той беше неповторим клошар и сега ми е интересно да го видя като жиголо. Много е талантлив за него няма "амплоа" и може да играе всичко.  Не се съмнявам, че ще се справи отлично. В моето съзнание още от 80-те години е останал Ричард Гиар, като великолепен жиголо и вероятно ще правя сравнение, но това никак не е зле.
Скрит текст:
Мисля, че има още една версия - американска и тя е сериал от миналата година, но е криминален. Ще чакам с интерес какво ще ни сервират турците. Всичко добро на всички ви  и до скоро. Flowers Four Leaf Clover

# 662
  • Мнения: 1 544
Привет, момичета!
.........
 В моето съзнание още от 80-те години е останал Ричард Гиар, като великолепен жиголо и вероятно ще правя сравнение, но това никак не е зле.
Скрит текст:
Мисля, че има още една версия - американска и тя е сериал от миналата година, но е криминален. Ще чакам с интерес какво ще ни сервират турците. Всичко добро на всички ви  и до скоро. Flowers Four Leaf Clover

+ 10 Nina NN

# 663
  • Мнения: 28 179
Аслъ Енвер се омъжи за Беркин Гьокбудак и хвърли пресата в джаза Smile





Честито и дълги години любов и щастие на младоженците!







Държавният канал TRT1 реши да се откаже от решението си да направи финал на сериала "Балканска приспивна песен". Проектът ще продължи с изключение на паузата по време на световното първенство в Катар.

Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 17:16 от LU4IQ

# 664
  • Мнения: 1 544
Честито на Аслъ Енвер! 🌹
Здраве, слънчеви и щастливи дни и години занапред! 🍀🌺
Честито и за  oncee, която следи с такова внимание Балканска приспивна песен 🌹

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 07:12 от Stella2021

# 665
  • Мнения: 27 866
От скоро са заедно и е голяма изненада.
Да им е честито. Щастие им желая.

Нинче , добре си опознала Чачи. Не се страхува да рискува ,трансформира  и играе трудни роли.
В живота е скромен и земен ,което в важно когато си известна личност.  
Ричард Гиър е класика. Красив мъж.
Как няма да ми хареса сравнението.
Най - новата версия е с друг актьор от 2022 год. Открих тийзъра и ми хареса.

Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 19:01 от femmi2

# 666
  • Мнения: 28 179
Да обясня защо в джаза, може да не знаете - преди няколко дни в пресата писаха, че Беркин подготвя изненада за Аслъ - в Париж по Нова година ще ѝ направи романтично предложение Joy
Evettt🤍

# 667
  • Мнения: 1 863
В историческия сериал Хайредин ще участват Толгахан Сайъшман, Мелиса Дьонгел, Хасан Кючюкчетин, Башак Дашман, Джерен Сойлу, Ариф Пишкин, Уфук Йозкан, Тимур Аджар, Йълмаз Байрактар и др.

# 668
  • Мнения: 7 904
Честито на Аслъ! ❤️
Да е жива и здрава и нека е щастлива дълго и безметежно! ❤️

"Честито " и на турската преса! 😂😂😂

Честито на Ончето😍 за Балканската приспивна!

Честито на Кадир и Неслихан за новия ден на излъчване, който обикновено не вещае добро развитие 😟! Не злорадствам, а съжалявам за изгубеното време на Неслихан, защото предполагам, че е отхвърлила поне един читав проект.

Това дано е интересно-  от 23. 11. Крупие, макар че вече нямам свободни часове. 😂



И да разпуснем в съботната вечер :



Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 20:41 от pepel_ot_rozi

# 669
  • Мнения: 1 544

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 07:13 от Stella2021

# 670
  • Мнения: 27 866
Пепелче , еркеците са хубави от поста , знаеш кой ме вълнува. НЧ
Ако намериш снимки от Шербета мятай насам.

# 671
  • Мнения: 7 904
Фемииии, 😍 ида, но изтървах една от сторито му-  зад кадър с г- жа Директорката. 😂
Нищо,  има други, а и без това аз тази актриса не я харесвам...



# 672
  • Мнения: 27 866
Фемииии, 😍 ида, но изтървах една от сторито му-  зад кадър с г- жа Директорката. 😂
Нищо,  има други, а и без това аз тази актриса не я харесвам...





Пепелчееее , Тешекюлер джанъм Heart Eyes
Директорки не щем да ни превъзпитават:joy: Добре си е така сингъл.
Сега вино да наредим и всичко е точно.
:stuck_out_tongue_winking:wine_glass:Wine Glass_eye:

# 673
  • Мнения: 5 747
Момичета, много сте мили🥰, - как мислите за мен и моята Балканска приказка!💗🌸🤗
Аз съм малко на път, но следя когато сваря.😁😊 Прегръдки!🤗☀️

# 674
  • Мнения: 1 844
"Всяко сърце се разбива по различен начин"






Изгледах новия филм с Бурак Дениз и Дилан Чичек Дениз "Kal/Не тръгвай" по Netflix.
Тази двойка има страхотна химия макар и не по начина, по който сме свикнали в сериалите.
Винаги им се получава патрньорството. В "Kal" отново са супер готини и свързани в едно.
Сюжетът е банален, но предствен модерно и много добре измислено, написано и режисирано.
Един художник карикатурист, фен на татусите и една млада, малко меланхолична жена стават двойка и живеят заедно над 6 години. В един момент тя получва предложение за държавна работа в Германия, но неговата кариера е успешна и той не иска да променя живота си. Между времено във връзката им се появяват търкания и пукнатини. Тя мълчи и не казва нищо, той е толкова зает със себе си, че не забелязва или не иска да забележи проблемите. В един момент тя го напуска и започва цялата история на минало, спомени, настояще, депресии, почти провалена кариера и накрая проблясък, отърсване от миналото и поглед в новия живот. Сцени от миналото и настоящето текат с изключителна плавност. Невероятната способност на Бурак да разказва всичко увлекателно, заразяващо и неочаквано, оставя своя отпечатък във всяка сцена от час и 40 минути филм.

Надявам се да се появи с български субтитри един ден, защото има какво да се види в лентата.
Мисля, че ще се хареса на всички, които обичат преплитането на времената, по-харт изпълненията и разбира се феновете на Бурак, Дилан или и на двамата. По Netflix фима е отбелязан със знак 16+. Чесно казано имат основание за този знак, макар и да няма вугарни голи сцени.

Общи условия

Активация на акаунт