Турски филми и сериали - Обща тема за Общи приказки - Тема 11

  • 64 642
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 643
Дени , тъкмо щях да питам за филма .
Уникална химия има между Буракджъм и Диляна. И аз искам да го изгледам. Ако някой намери линк моля да сподели .  
НФ обичат да снимат нестандартни сцени.
Бурак умее да е страстен колежката също.

Цитат
Филмът на Netflix "Don't Go / Kal" с Бурак Дениз и Дилан Чичек Дениз дебютира на 16-то място сред всички филми на платформата в света и на 1-во място в Турция, достигайки върха в 9 държави. Резултатът е среден, но не и провал

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 12 ное 2022, 23:34 от femmi2

# 676
  • София
  • Мнения: 3 465
Привет!
Прочетох тази новина и бързам да я споделя с вас. Може вече и вие да сте прочели, но за мен е много хубава. С   радост очаквам новия сериал с любими мои артисти:
                                         
🆕”Семейство” _ AILLE_
Потвърдени са главните роли.
Къванч Татлъту*
Озге Озпиринджи*
Сумру Явруджук*

# 677
  • Мнения: 27 643
Нинче Heart Eyes Йозге е добра актриса до Киво не я харесвам .

Имаме си партньорка за Джентълмена . Мрежите се врзивиха и двамата са красиви , талантливи , умеят да играят.
Двамата са в тренда с голяма фен база и в Турция и по света.



режисьора на Джентълмен Онур Билгетай е последвал главните актьори. Гуруто Бирсен потвърди партньорството.  

Сценаристката Дениз Мандиолу е писала предимно драми.
На мен ми се иска Джентълмен да е леко и забавно да не е много драматично ,но едва ли.
Чачо има нужда да оформи още тяло аз си го познавам. Дори да не е във върхова форма ще се постарае.  

Браво на Ебру знае какво да хареса и с кого да играе.  Домашната му акула на Чаго трябва се страхува . Липсва интрига при любимеца , той иска спокойствие дори да не е толкоз влюбен. Слава богу не е загубен.
 
Сценаристката на Джентълмен  е сподеила за историята. Отново психо драма. Няма да бъде за професията ще наблегнат на друго.

Дениз Маданоглу, авторът на сценария за филма "Джентълмен / Centilmen" с Чаатай Улусой, каза, че въпреки че героят на картината е жиголо, сюжетът не е за характеристиките на тази професия, а за самотата, търсенето на себе си , депресия, отношенията между мъж и жена и несигурността, която присъства в нашето общество живот. Това е психологическа драма.

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 19:31 от femmi2

# 678
  • София
  • Мнения: 3 465
Здравейте, момичета!
Фемии ето и от мен един заинтригуващ джентълмен и много красив мъж /жигуло/

и красивата му партньорка Ебру :

# 679
  • Мнения: 27 643
Красиви мъже Heart Eyes

Ново от Алпи Sunglasses


 Серкан  Sunglasses


Снимките на младежкия летен сериал "Чуй ме / Дуй Бени" приключиха. Сериалът ще се сбогува със зрителите в четвъртък.


Нинка:heart_eyes:
На мен фотосесията в Монте Карло ми е от любимите. Heart Красота,  стил  и харизма в изобилие.Sleeping

 За да ти върна жеста клипче от фотосесията за списание Хелоу зад кадър.  




За жалост в Истанбул се е взривил камикадзе на площад Истиклял. Има жертви. Хората са уплашени. Света отдавна не върви на добре.

Последна редакция: пн, 14 ное 2022, 09:25 от femmi2

# 680
  • Мнения: 3 747
Нов сериал за платформата Bein Connect, продуциран от Голд филм - "Отровен бръшлян". В главните роли  Бурчин Терзиоолу,  Онур Туна и Феяз Думан. Сценарист - Саваш Коркмаз. Историята в сериала започва с убийство.

# 681
  • Мнения: 881
Нов сериал за платформата Bein Connect, продуциран от Голд филм - "Отровен бръшлян". В главните роли  Бурчин Терзиоолу,  Онур Туна и Феяз Думан. Сценарист - Саваш Коркмаз. Историята в сериала започва с убийство.


Супер! Благодаря за хубавата новина. Бурчинка ще я гледам с най-голямо удоволствие!
Дано само някоя група се наеме да го превежда.
Аз да попитам - дружки, Шербета превежда ли се на български ?
Дано някоя добра душа ме просветли

# 682
  • София
  • Мнения: 3 465
Здравейте, момичета!
Снощи нямаше озвучка за "Малък лъч светлина", но сега вече има и аз започвам да гледам. Слагам линк за тези, които искат да гледат.
https://turkru.tv/luchik-sveta-11-seriya.html#onlayn_ozvuchka
                                            
Рейтинга се е увеличил.

# 683
  • Мнения: 1 544
Здравейте, момичета!
Снощи нямаше озвучка за "Малък лъч светлина", но сега вече има и аз започвам да гледам. Слагам линк за тези, които искат да гледат.
https://turkru.tv/luchik-sveta-11-seriya.html#onlayn_ozvuchka
                                            
Рейтинга се е увеличил.


Благодаря Nina NN 🌺
Аз снощи отсъствах от киносалона, но сега ще наваксам. Радвам се за рейтинга, защото е хубаво сериалчето и си го заслужава.
Хубав ден за всички в темата! 🌞🍀

Последна редакция: вт, 15 ное 2022, 18:44 от Stella2021

# 684
  • Мнения: 27 643
Здравейте ,дружки.

Интересна комбинация ще са синеочко и Бурчин.
Двамата са много добри актьори. Онур нали няма да е с мустакЯ ,много ми е страшен с него. Joy
Някой знае ли повече за платформата Бен Конект.
Мисля ,че е нова и е турска. Колко се плаща ,бавят ли много проектите ?
След като е на платформа няма да има разтягания и притеснения за рейт.

Подробно инфо за Джентълмен.
Чачи ще се превъплати в Сайгън , Ебру в Нехир.
Тя ще е музикант. Ще пее или ще свири на инструмент. Ебру е с нежен глас.
От сега си представям как Сейгън я гледа с влюбени очи и тя пее.
Сейгън и Нехир се запознават на парти за РД на приятелката на Нехир - Фулия. Тогава той се влюбва и това променя целият му живот.
Феновете са развълнувани не спират колажите и да се говори за филма. Дано не го бавят много.

# 685
  • Мнения: 1 851
Дениз Барут ще участва в “Основателят Осман”.

# 686
  • Мнения: 3 036
И аз снощи видях, че 11 серия на Лучик света няма озвучка, та си догледах 8 серия на Рибарчето - тя беше добра, но от фрага за 9-та не знам какво да очаквам.

Упорито продължавам с Девушка за стеклом - загледах 56-та серия, ама ми беше скучна, нещо зациклиха ситуациите, диалозите елементарни, ситуациите също. Като цяло май трябва да го забързат и до 4-5 епизода да го свършат. Не знам какво са планирали, а и не знам случая по книгата, макар че сценаристите си правят интерпретации както си искат.

# 687
  • Мнения: 27 643

Постерът на Крупие по стар тв

# 688
  • Мнения: 5 693
Много красив постер- все едно ще гледаме историческо фентъзи. Като ренесансова картина е. Наистина ме впечатли.
Обаче този актьор Енгин Дюзатан не мога и не мога да го харесам. Не ме докосва, ама никак. Знам, че е много популярен в Турция.
Когато се насилих да гледам донякъде Барбароса, защото очаквах интересна морска история /не  беше такава/, направо ми бодеше очите като най-големия брат. Ами слаба работа, извинете,  и минус харизма.
Друг партньор заслужаваше тази червенокоса любимка. Елчин Сангу пък много я харесвам.
Направо жалко за мен.Satisfied

Последна редакция: вт, 15 ное 2022, 19:00 от oncee

# 689
  • Мнения: 27 643
Онче , на подобно мнение съм за Енгин Дюзалтан.
Не че съм гледала всичко с него  не може да ме привлече.
Елчин Сангу я харесвам.
Най много съм я гледала в Кирилик Ашка заради флуидите с колегата.
В интервю споделя два пъти е отказвала ролята и продуцента я е убедил.
Това се оказа успешен проект и роля.

Общи условия

Активация на акаунт