Рожден ден на закрито - идеи?

  • 3 335
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте, предстои ми да организирам детски рожден ден на дъщеря ми и  деца на възраст между 8 и 10 години, като проблемът ми е, че вече сме били във Фънтопия, детски клубове, с  различни аниматори, в ескейп стая , в гората на открито, и вече се изчерпвам от към идеи. Другият ми проблем е, че рожденият ден е през студените месеци, което доста ме ограничава откъм избор и досега само веднъж е бил на открито. Третият ми проблем е броя на деца - вече наброяват 30 и задачата с годините става все по-непосилна. Като цяло Фънтопия беше най-забавният рожден ден досега, също и се измориха доста. Ще съм много благодарна за вашите идеи. ПП Става въпрос за София

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 23:00 от BarbaraSturm

# 1
  • Мнения: 8 173
В природонаучният музей -търсиха съкровище.
На пейнтбол -на червено знаме или този на Бистришко шосе. И на двете места много се забавляваха децата.
На урок по сладкарство - в залата на Метро.
На батутите в Рингмола, и после пица във Виктория.

Все пак много зависи от желанията на детето Simple Smile

# 2
  • Мнения: 75
Ще разуча за пейнтбола, мерси. На детето гледам да му дам избор между 3-4 различни опции, иначе става "искам това, и това, и това, и това", та първо аз правя проучване и давам вече опции  според резултатите. Определено, най-добрите рождени дни са на открито, абсолютно им хареса последно преди 2 седмици на едно място - Вакарел гората, тичаха и дивяха цял ден, но за съжаление тя е родена в зимен месец и нямаме такъв вариант

# 3
  • Мнения: 32
Батутите в Ринг мол - Area 52, ще се изморят доста и ще им е забавно

# 4
  • Мнения: 9 392
Заведи децата на кино, а след това в някоя сладкрница.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте!! Дъщеря ми става на 15 и много иска да си празнува рождения ден някъде в ескейп стая с още 4-5 човека. Ако някой има опит с такава стая в София, подходяща за деца на 15/16г ще съм безкрайно благодарна:)

Общи условия

Активация на акаунт