🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 3 (18.09 - 25.09) 🐄

  • 31 023
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 416
Симона беше при Петя Дикова - устата и изглеждаше доста по-различно в положителен смисъл, нищо общо с това, което виждахме на екран. Изказа се доста негативно за Радо.

Петя пък каза, че гледали дуела семейно и всички, включително баща и и Ивайло Караньотов викали и подкрепяли Симона.

# 721
  • Мнения: 1 260
Скрит текст:
Аксения не трябва да става фермер сега.
Ще я саботират така, като саботираха Ваня миналия сезон, и нещата в отбора на новите ще станат нетърпими.

Не мисля, че новите могат да си позволят лукса да се саботират и предполагам, че повечето го осъзнават. Единствената ми въпросителна при този сценарии е Камелия, злобата и към Аксения е голяма и  неприкрита.

...Аксения няма капацитета да разбере задачите когато Ники и Бети дойдат да им ги поставят.

А братчеда Иван сякаш ги разбра. Уж записва в тетратката, последните секунди бягаха да сковават задача, която бил забравил. Сигурно не може и да пише/чете. После се сърдеше, че другите не му подшушнали. Другите изпълняват каквото каже фермата, без значение записано или не в тетрадката. Те и колци на доматите сложиха - защо не се разсърди за това Иван(ка)?

Задачата беше изпълнена, макар и в последния момент.

Ставаше дума не дали са изпълнили задачите, а доколко адекватно може Аксения да разбере какво ѝ говорят Ники и Бети, при положение че Иван също не разбра.

Градината я полива Мажена.

# 722
  • Мнения: X
Петя пък каза, че гледали дуела семейно и всички, включително баща и и Ивайло Караньотов викали и подкрепяли Симона.
И тази що глупости плещи... На Вие иначе си говорим, ама последната тъпотия дето плачели с трансперанти, не можа да я спести? "Моето гадже"? Любомиров не ѝ ли е мъж и баща на децата ѝ? Или има ново гадже?

На Симона пък фаворити и били Иван и Камелия... Нали ви е ясно каква ценностна система има, за да са и тия двамата фаворити? Поне не изглеждаше като плесната с лопата през устата.

# 723
  • Мнения: 8 578
Аз искам вече да ги обединяват отборите, ама има да си почакам. 😂
Мисля, че няма да се наложи да чакаме много. Ако я карат така след три седмици резултатът ще е 5-0 и ще се обединят.
Така, е но мен ме съмнява все Старите да печелят дуелите. Мисля, че в един момент ще се обърнат нещата. Главно зависи Новите кой ще пратят ратай и евентуален дуелист. Повечето жени от Новите не ги виждам срещу Старите, но пък мъжете им са все млади и силни. Ако например Радо е ратай и после дуелист тази седмица, то според мен има големи шансове да победи който и да е от Старите, особено, ако са повече силови битките.😀

# 724
  • София
  • Мнения: 27 337
Симона в ''Тази неделя'' при Петя Дикова.

==> Симона след Фермата: Надскочих възможностите си в дуела <==




За Гуспата.
За пореден път съм питан. Аз мисля, че бях писал още в началото и после няма за какво да се повтарям. А и досега не ме е разочаровал в сезона, че да го махна от върха. Трудно и ще стане.
Та накратко: в сезон 1 ми хареса с каузата, с която влезе. Много хора не го харесаха, защото си мислеха, че ще му подарят победата заради парите за синът му. Е да, ама не! Влезе също така и с тактика и стратегия. Винаги адмирирам такива участници. Но пак не се хареса на някои, за които думата стратегия е мръсна дума. Живка така спечели миналия сезон само да вметна. Направи паметен дуел със Симеон и огнените колесници. Най-великата огнена колесица в историята. Класика в жанра и Фермата изобщо.
И съм фен на Максимал и това което Гуспата се опитва да прокара като философия за живота. Хората да спортуват, да са по-близо до природата и да се предизвикват. Себе си и лимитите си.
Специално тук за този сезон има много точни включвания с много добри идеи и съвети. Дидо и Чочо изпкъват малко повече, след това са Яни и Гуспата, но това няма значение. Повечето харесват или не харесват Старите и трудно ще си променят мнението.
Надявам се повече да не бъда питан защо давам плюс или минус на някого. Това си е лично мое мнение и си го пиша. Ако някой не е съгласен, ами хубаво. Негово мнение, лошо няма. 🙂

# 725
  • Мнения: 6 495
Честита напълно заслужена победа на Веселка!

Агитката на Симона като нея самата - флегматична и умряла. С нетърпение чакаха да си тръгне, не знам защо тя смята, че някой я харесва. Не мисля, че имаше такъв съотборник. Надута и глуповата, извинението ѝ все беше във външния вид, пусто хората не са виждали джуки и всички ги подценяват тунингованите "умници-хубавици".
А забелязахте ли Аксения подпряла главица на рамото на Иван. С дъждобраните и белезници - стоплят отношенията. Smiley

Симона в никакъв случай няма да избере Аксения. Някоя от жените, защо не Елена или може би Влад.

Сега се сетих за рибата. Поне 2-3 епизода след улова показаха, че Аксения го чисти, минали са  2-3 дни. Как пък не се сетиха на другия ден след улова, да го изчистят, изпържат и да се съберат всички заедно - Стари и Нови. Разделени са на отбори, но ограда нямат, никой не им е забранил общуването. Малко сплотяване, опознаване. От егоизъм рибата им ще се развали, но няма да делят.

Дама Пика, ясно, и аз като Аксения не съм разбрала правилата за козметиката.

# 726
  • Мнения: 9 700
Вчера след битката на Симона с люлките Гуспата в синхрон каза всичко, което и аз мислех - и за Симона, и за самата битка. Намери точните думи и за мен се получи страхотен синхрон. Аз също го харесвам него много и заради проекта му, чийто нов сезон стартира днес след четири часа Simple Smile

Другата седмица и аз ще започна с плюсовете и минусите .. и сега го правя за себе си, но има огромна динамика все още при и не е за показване.Имам малко твърди позиции към момента. Интересно е, ако трябва да сравня с ИВ, динамиката в моята класация на каста на Фермата е доста по-голяма сравнена с динамиката на каста на игрите.

# 727
  • Мнения: 1 059
За Гуспата няма как да съм, дори да е перфектен като поведение и всичко останало. Гуспата ми е като Зоран от "Сървайвър", та даже на стероиди. За тези, които не гледаха Сървайвър, Зоран е режисьор, който е работил по няколко проекта на БТВ, но влезе в сезона като редовен участник и го спечели с на моменти свръх подготвеност за игрите и плот туистовете, които се случиха в течение на формата. Чак толкова приближени към продуцентите и телевизията излъчваща съответното предаване не трябва да има, защото дори и наистина да не са получили никаква помощ и всичко да е благодарение на предварителна самостоятелна подготовка, съмненията винаги ще са си там.

# 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Не съм съгласна за ИВ обаче,предните години си го връщах на запис и гледах от до след като съм гледала Фермата, сега го гледам в рекламите, каквото хвана. Еднотипно ми е.


За Гуспата, мислех, че слагаш + и - за свършена работа, нещо хубаво да са направили, защитена позиция и съответно мързел, лошо поведение и т.н. Явно съм се объркала.

# 729
  • Мнения: 2 141
...Аксения няма капацитета да разбере задачите когато Ники и Бети дойдат да им ги поставят.

А братчеда Иван сякаш ги разбра. Уж записва в тетратката, последните секунди бягаха да сковават задача, която бил забравил. Сигурно не може и да пише/чете. После се сърдеше, че другите не му подшушнали. Другите изпълняват каквото каже фермера, без значение записано или не в тетрадката. Те и колци на доматите сложиха - защо не се разсърди за това Иван(ка)?
 Иван може да е глупав, но поне успява да го играе загрижен за задачите и животните. Аксения и това не успя да направи, ясно че е егоист но ако имаше акъл за 2 стотинки щеше да се поинтересува (дори да е само за пред камерите)когато идваха ветеринари за кравата или защо за втори път се случи кравата да не може да стане. Та тя дори не пожела сама на себе си да помогне и да гледа когато Ники показваше как се дои. Жената не я вълнува абсолютно нищо свързано с играта и Фермата като цяло,тя е отишла да си почива и не влага мисъл в нищичко. Твърдя ,че няма капацитет защото ако Симона реши да ги накаже с Аксения фермер, си представям какво точно ще се случи-Ники обяснява задачите,Аксиния се прави че гледа умно и разбира и накрая отбора ще се мъчи да се оправя като копира от старите кучета Joy да не говорим  че какво разбира милата от строежи и ремонтни дейности,а което е по-лошото не само не разбира ,но и няма желание да разбере щото все пак е на почивка Grinning

# 730
  • Мнения: 1 260
Петя пък каза, че гледали дуела семейно и всички, включително баща и и Ивайло Караньотов викали и подкрепяли Симона.
И тази що глупости плещи... На Вие иначе си говорим, ама последната тъпотия дето плачели с трансперанти, не можа да я спести? "Моето гадже"? Любомиров не ѝ ли е мъж и баща на децата ѝ? Или има ново гадже?

Тая от както плачеше за кралица Елизабет и страдаше в ефир, все едно ѝ е баба, и едва ли не припадаше... нищо не може да ме учуди.

# 731
  • Мнения: 468
Интересно е кои ще са новите ратай (може да пуснете подобна анкета) надявам се Радко да е единия и да ходи на дуел. От старите смятам,че Весито ще изпрати мъж може би Яни , така или иначе те изпащат човек който работи , а не по негативизъм.

# 732
  • София
  • Мнения: 27 337
Тиф,
И да и не. Аз започнах с тези плюсове и минуси още преди 2 години за всички риалити формати, които следя.
То е общо, цялостно. Не седмица за седмица, но след една седмица например може да има коренна промяна. Според зависи.
Иначе е от началото на формата като първи впечатления и след това - как се държи, какво прави, силен ли е, стратег ли е, мишок ли е, насилник ли е, скатавка ли е и т.н. и т.н.
Сега понеже вкараха Стари кадри и аз вече имам изградено мнение за тях и започвам от там. А и Гуспата специално си се представя доста добре този сезон с изключение на избухването му с Альона. Ако тръгне да бие някой, естествено, че ще му махна плюсовете. Аз дори Кирил разжалвах миналия сезон след агресията му срещу Ваня, а ако не беше такъв насилник имаше всички шансове да се превърне в един от най-силните и обичани победители във Фермата изобщо в историята, защото имаше хубав глас, сръчни ръце и много умения на Арената.

# 733
  • Мнения: 54
… ако кскате да ви кажа кои ще са новите ратаи…???Simple Smile))

# 734
  • Мнения: X
Не, искаме да сложите покрив на арената.

Общи условия

Активация на акаунт