Лотария "Зелена карта" 2024

  • 34 776
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Много благодаря за бързия отговор 🤗
Няма проблем да си бил извън България и повече, само ще искат свидетелство за съдимост и от страната в която е првбивавано над 6м.
Снимки, само във фото.

# 16
  • Мнения: 9
Здравейте, успех и късмет на всички, които ще кандидатстват тази година!

Аз възнамерявам да кандидатствам и ще ми е за първи път, досега никога не съм подавала кандидатура за лотарията.

Моля за малко разяснение от по-опитните в лотарията - тоест на 5 октомври тук, в този линк https://dvprogram.state.gov/ , ще се отвори форма за кандидатстване за тазгодишната програма DV-2024, нали така?

Моля да ме ориентирате какви документи/материали/снимки/видео е желателно да си приготвя до 5 октомври, за да са ми готови за тогава.

Поздрави и успешна нова седмица!

# 17
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Да, формата ще е отворена на 5.10.
Прочети пърият пост в темата за повече инфо.

# 18
  • Мнения: 35
Добър ден на всички, имам и друго запитване тъй като писах ,че нямам и валиден паспорт също така съм си върнала паспорта та въпроса ми е изобщо ще трябва ли да се попълват някакви данни от паспорта или не 🤔

# 19
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Да, формата ще е отворена на 5.10.
Прочети пърият пост в темата за повече инфо.

# 20
  • Мнения: 6 166
Моля да ме ориентирате какви документи/материали/снимки/видео е желателно да си приготвя до 5 октомври, за да са ми готови за тогава.

Написано е на първа страница. Ако сте нетърпеливи си направете снимки на цялото семейство. Да са ви готови. Във фототата като им кажете, че е за зелена карта и те знаят. Попълвате си и след като натиснете - Изпрати,  ще излезе страница за потвърждение. Пише да си я принтирате. - принтирате, копирате и пействате, или снимате и после чакате.

# 21
  • Мнения: 700
Здравейте, хайде пак на лотарията. Simple Smile Късмет на всички. И ние ще се пробваме, макар че сме на по 50. Simple Smile Дъщеря ни с внучките е там и само да ме изтеглят и да ми дадат виза, заминавам, без да ми мигне окото. Simple Smile Още веднъж успех!!!

# 22
  • Мнения: 516
Нямам търпение порталът да бъде отворен, ще броя дните! Пожелавам успех на всички, коото ще участват!

# 23
  • Мнения: 188
Здравейте!
Още миналата година следях темата за Зелена карта, както и информацията покрай кандидатстването, но никъде не открих информация, възможно ли е да кандидатствам само аз т.е живея самостоятелно с родителите не поддържам връзка от години - на 23 години съм.
Благодаря.

# 24
  • Мнения: 17
Късмет на всички и най-вече на тези, които наистина искат да спечелят!
Що се отнася до снимките, нашите бяха правени у дома на стената, даже децата бяха по пижами, защото подавахме в последния ден. Просто форматът на снимката трябва да се спази, както и разположението на главата.

# 25
  • Мнения: 6 166
И да е на бял фон. И да няма усмивка.

Карамел, можеш. След като имаш 18г можеш. Дерзай.

# 26
  • Мнения: X
Здравейте!
Още миналата година следях темата за Зелена карта, както и информацията покрай кандидатстването, но никъде не открих информация, възможно ли е да кандидатствам само аз т.е живея самостоятелно с родителите не поддържам връзка от години - на 23 години съм.
Благодаря.

Можеш, разбира се! Успех!

# 27
  • София, България
  • Мнения: 812
Пропуснах аз последните две лотарии май, но тази пак ще се пусна. Успех!

# 28
  • Мнения: 2
Няма проблем да си бил извън България и повече, само ще искат свидетелство за съдимост и от страната в която е првбивавано над 6м.
Снимки, само във фото.

А моят въпрос е, трябва ли ми свидетелството при попълването на апликацията?
 
Благодаря!

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Не, не ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт