ФЕВРУАРКИ 2005 - коя ли мама е на ред? Х

  • 16 127
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Villi, наплаши ме едно хубаво... Моята тумба се е кротнала и не мърда... е малко от време на време. Та ако вземе да се пръкне точно днес ще е голямо шоу... особенно на средата на магистралата в камиона.... леле...

# 16
  • София
  • Мнения: 679
Забравих!

Godzilla  темата е страхотна, направо ти се възхищавам откъде ти идват тези идеи.

Приятен ден на всички!!!

# 17
  • Мнения: 514
Айде мами, чао от мене!
Заминавам за Сандански да си чакам бебето да се роди! Успех на всички! Аз когато мога ще се включвам, че там нямам нет в къщи!

Ще ми липсвате! Стискам ви палци!!!

# 18
  • Мнения: 3 634
Iva, приятно чакане и безпроблемно раждане!
И после обратно тук да се хвалиш, ок?

Прегръдки!

# 19
  • София
  • Мнения: 679
Мамо Фин ти поне имаш опит, ами питаш ли ни нас на който ни е за първи път аз съм такава паника.

Ти нямаш ли спомени как е било при първото бебе, дали има нещо вярно в твърдението за кротването на бебето преди раждането?

Iva и Мамо Фин приятен път и се пазете!

# 20
  • Мнения: 3 634
Изобщо нищо не помня... само това, че раждането на самия край беше голяма мъка и не искам такова да бъде и това раждане.

Мдаа... сега на пук на това което писах в предния постинг госпожицата се е разбушувала в и без това преобръщащия ми се на горе и на долу корем...

# 21
  • Мнения: 2 274
Цитат на: iva 76
Айде мами, чао от мене!
Заминавам за Сандански да си чакам бебето да се роди! Успех на всички! Аз когато мога ще се включвам, че там нямам нет в къщи!

Ще ми липсвате! Стискам ви палци!!!

Лек път и стискам палци всичко да е наред!
ДА ти пратя ли телефона си да сигнализираш при новини?

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Zdraveite i ot men. Az ne sam mnogo redovna v chata. Az chakam moito bebche na 4 fevaruari. No neznam tuk ot niakolko dena vse mi istichat po malko vodi, neznam dali ima leko istichane na okoloplodnite vodi ili... i az neznam vie kak ste dali e normalno tova?
Leko rajdane na vsichki i ot men.

# 23
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Ех, мамички,
За съжаление ще трябва да почакате малко за разказа, защото сега ние трябва да сменяме поакан памперс и да кърмим Бобо.
Обещавам при първа възможност да напиша как мина раждането.

# 24
Хайде да ни е честита новата тема и да ни е живо и здраво първото февруаро-януарско бебче newsm44
На мама Фин и на Ива - лек път и чакаме новини скоро.
Ох, сега ме наплашихте и мен с това, че бебетата се кротвали преди раждане. Моето нещо се е кротнало, ама аз не искам още да раждаааааааааааааам. Като гледам по списъка почти всички сте преди мен Wink
Днес е денят на родилната помощ, да не забравите да поздравите докторите си.
Момичета, да ви питам, вие правихте ли си изследване за СПИН? Моята акушерка твърди, че не ми трябва, ама аз малко се съмнявам.
Приятен ден ви желая и доскоро писане:wink:

# 25
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Tinka79
Zdraveite i ot men. Az ne sam mnogo redovna v chata. Az chakam moito bebche na 4 fevaruari. No neznam tuk ot niakolko dena vse mi istichat po malko vodi, neznam dali ima leko istichane na okoloplodnite vodi ili... i az neznam vie kak ste dali e normalno tova?
Leko rajdane na vsichki i ot men.

 Shocked  Е ти не си ли ходила на лекар да провери какво , ажаба, изтича?!?!?!

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ami lekarkata mi ne e na rabota do ponedelnik.

# 27
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Tinka79
Ami lekarkata mi ne e na rabota do ponedelnik.

НЕдей така, бе жена...Ако са води - това не е шега работа..Не искам да всявам паника, ама аз на твое място бих отишла до някое родилно да направят тест за води...ТО малко по малко всичко може да изтече, а си има безводен период, който не трябва да се надвишава..МОже и просто да се е усилиол течението. Я марш веднага д авидиш какво е това   Thinking

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
napravo me stresnahte, sega shte se obadia na GSM-a na lekarkata si da vidim kakvo shte mi kaje tia. Mersi mnogo.

# 29
  • Мнения: 153
Здравейте и и от мен,

Честито ново февруарско бебе и пожелавам всичко най-успешно на Мама Фин и на Ива.

И при мен бебето се въртя цяла нощ и аз не можах да спя, а също и мъжлете си похъркваше доста, та си представете сега как се чувствам - като предбито куче. Освен това снощи ме наболяваше долу ниско и се чудя дали това е признак че ще раждам (термина ми е на 18.02.) скоро, а бебка си мърда доста в корема ми, особенно вечер. А аз все си представям раждането преди да заспя, чудя се как ще започне, как ще мине?
Мили майчета, вие как се успокоявате ако нощем ви хван лудите и започнете нещо да се притеснявате.

ще бъде благодарна ако ми пишете мненията си.
Цвета

Общи условия

Активация на акаунт