ФЕВРУАРКИ 2005 - коя ли мама е на ред? Х

  • 16 178
  • 276
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Привет, мами, и от нас!
ходихме днес на преглед: добре е бебчо, показва си пишката пак  Embarassed , хич не е срамежлив и продължава да се търкаля в корема ми  #Milti .Смъкнал се е съвсем надолу, но разкритие нямам. Лекарката ми направи вагинален преглед, който хич не беше болезнен  Laughing Бебо отговаря на 37 седмици, не е едър, както "заплашваха" в началото, около 3 кг. е 47 см.
На 04.02 сме на запис на тоновете и тогава трябва да кажа как искам да раждам   Thinking
Ама, хич не съм се разбързала, де  Wink Добре ми е така да си се носим двамката  Wink

# 211
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Gena
Привет, мами, и от нас!
ходихме днес на преглед: добре е бебчо, показва си пишката пак  Embarassed , хич не е срамежлив и продължава да се търкаля в корема ми  #Milti .Смъкнал се е съвсем надолу, но разкритие нямам. Лекарката ми направи вагинален преглед, който хич не беше болезнен  Laughing Бебо отговаря на 37 седмици, не е едър, както "заплашваха" в началото, около 3 кг. е 47 см.

Браво на вас!  Grinning

# 212
  • София
  • Мнения: 6 810
Леле,колко сте изписалиииии!Сумати и време,докато прочета всичко!
При нас нищо ново...само боли,като въя,които обаче минават като се кротна,та се чудя от какво са,защото не са от разтягането на таза,него го уещам по друг начин. Thinking
Ние сме на преглед чаааааак другата седмица,е,тази трябва да се замъкна до ЖК за слушане на тоновете само.Ама това не го броя.
Уф....искам да раждам вече!

# 213
  • Мнения: 844
Тернинът ми е на 13.02.2005 г. Уф, че наближава!

# 214
  • Мнения: 195
Привет и от мен майчета! Grinning
Marry_72, благодаря за съветите. Падна ми камък от сърцето и днес съм споко. Още повече, че снощи звъннах и на личната си докторка и тя потвърди твоите думи.

# 215
  • Мнения: 195
Нещо не успявам да се справя с картинката, която показва колко дни остават до раждането. Какво ли бъркам?

# 216
Здравейте и от нас!!!
Аз сутринта пак бях с болки в кръста(като при цикъл).Ослушвах се ,ослушвах се за по сериозни симптоми ама няма .
Направо можеш да психясаш от напрежение,но така ще е близките дни докато родим.
 Аз да взема да си стегна за всеки случай багажа,стига съм отлагала.Май е вярно,че майките на втори деца сме  по немърливи в това отношение. Laughing

# 217
# 218
  • Мнения: 3 634
Lele boze shto ste izpisali... ne sam go prochela oshte de, no burzam da vi se obadja che vse oshte sum na edno parche i sme OK... na konsultazia sum v novata konsultazia v petak... da vidim kakvo shte ni kazat.

Sega otivam da cheta..

# 219
  • Мнения: 3 634
A taka... segaaaa...

Ta az sam OK... net v kushti shte si imam edva na kraja na fevruari ili nachaloto na mart... zavisi. Inache beba se e krotnala, ne me boli nikade... e ot vreme na vreme naboljava onaz tam kost... I TARPENIE NJAMAM...

Dnes sgashtih tatkoto po telefona (toi mi se obadi... PROGRES!!!) i go pitah za ime ta pone za purvoto ime sme edinodushni... puk i toi kaza da go mislja az imeto i da krashtavam kakto si iskam... goljam interes projavjava, njama shto.

Ta tova ot men za sega... moga da pisha do utre, ama njamam sili.

# 220
Еее,МОФ най после се появи.Добре звучиш(като писане),дано наистина се чувстваш по добре и горе главата!!!!!!!!!!! Grinning

# 221
  • Мнения: 562
Здравейте мамчета и  силна Hug на МОФ-ката!

При мен новината е, че ще раждам секцио в края на следващата седмица  #Milti  Така си и исках в крайна сметка. Сега се успокоих и не ме е страх. В петък отивам на тест за упойката и уточняване на последните подробности.
Иначе малкото мишле е вече над 3 кг и продължава да расте  ylinfant

# 222
  • Мнения: 1 045
Здравейте и от нас. Днеска бяхме на консултация всичко е наред. Доктора обаче за пореден път сподели че май няма да изчакаме термина ами ще изпреварим. Дадоха ми и Направление на бременна до родилно отделение което предполагам е като вашите обменни карти  33uu То честно казано вътре пише 5 неща и те са егати тъпотиите.
Nezistratieva добре дашла . И аз ще раждам в Окръжна , ти при кой доктор си ?
Anaise ние си взехме дървена кошара която е стряхотна и си мисля че е по-добре от сгъваема. Според мен е добре да имаш и двете но сгъваемата да си я ползваш като оставяш бебо на някого или като пътувате. На мен много майки ми споделиха че при тях не се вижда бебо ог страни както през пръчките и да ти кажа като се загледах в един магазин наистина са прави.

# 223
  • Мнения: 457
Гена написа: "Бебо отговаря на 37 седмици, не е едър, както "заплашваха" в началото, около 3 кг. е 47 см."
Днес и аз бях на преглед и доктора по кръглото картонче-калкулаторче ми каза същите данни за бебето. А, на теб как ти ги изчислиха тези показатели?
Странното е, че по този цветен калкулатор ми каза, че съм в 37 седмица и четири дена- колкото си и ти, а по термин и скалата по-долу съм в 36 седмица и 3 дена Confused   Съвсем съм объркана в коя седмица съм!?

# 224
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте мами !

Преди малко се върнахме от нашта лекарка, която ни направи обстоен преглед и резултатите са следните: бебка е около 3.5 кг., шийката на матката е изгладена на 50% и имам 1см. разкритие което според нея означава, че ще родя след около седмица т.е. една седмица преди термина.

Anaise по въпроса за кошарките ние си купихме дървена кошарка-люлка, но идеята е да се сдобием и със сглобяема кошарка, по-нататък във времето, която да можем да местим из апартамента или да използваме при пътуване.

Добре дошла на мама Нези!

Общи условия

Активация на акаунт