🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 880
  • 842
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 493
Показаха, че Аксения чисти толостолоба (няколко дни след улова) и вечерта ядоха пържен. Кога са варили не показаха, но при скандала с таратора, Иван я караше да реже зеленчуци и да добавела накрая вареното месо от риба. Тя тогава им каза, че вече са минали дни, нямат хладилник и може би не е годна за консумация. Но докато ѝ прибираха вещите, тя им е направила зеленчукова-рибната чорба.

# 46
  • Мнения: 1 247
Показаха, че Аксения чисти толостолоба (няколко дни след улова) и вечерта ядоха пържен. Кога са варили не показаха, но при скандала с таратора, Иван я караше да реже зеленчуци и да добавела накрая вареното месо от риба. Тя тогава им каза, че вече са минали дни, нямат хладилник и може би не е годна за консумация. Но докато ѝ прибираха вещите, тя им е направила зеленчукова-рибната чорба.

Ех, дали е мечтала да се натровят? Joy

Мерси за инфото, аз го гледам като фон на хоум офиса и ми се губят моменти, като са били кадри, а не коментари.

# 47
  • София
  • Мнения: 22 947
Благодаря за новата тема!
Радо ще е новият ратай според мен, за старите не знам. 😀

# 48
  • Мнения: 2 274
При старите фермерът е ясен, Финци/ Хепи Ванче- ратай...Хепи Ванче, защото шансът да е тя винаги ми се струва голям.

Ох, тая да я изпращат и после да я махат. Аман от нея. Нищо хепи вече няма, предният път поне симулираше. Сад ВанчИ.

Да я махат, ама кой да я махне?
Аксения и Камелия са ми в ума като по- силни. При едната имам съмнения за моментното и психическо състояние по време на дуел, а при другата ми е под въпрос бързината. Може и да греша, но Камелия не ми се видя много бърза при първия дуел на Арената, по- скоро по- постоянна от момичето, което отпадна. Елена я видях в една битка за баланс и издържливост и още не мога да я преценя.
Иска ми се следващия масов дуел да е за бързина, за да сравним и това между стари и нови.
За момента момичетата от старите с изключение на Нина и Лили ми изглеждат непобедими.

Ако се случи женската коалиция в новия отбор и искат да изпратят мъж, който ще им свърши работа безпроблемно, трябва да се насочат към Влад, Калин и Иван (Евгени ми е мътен все още). Калин и Иван, обаче, са им основна движеща сила в строителните дейности и не знам, дали ще искат да се лишат от тях. Влад от друга страна им е съюзник в момента, което също е добра причина да си го пазят.
Радо ще е сигурно.

# 49
  • Мнения: 6 493
Аз все повече клоня, че ще изпратят отново жена. Сега са им равни гласовете. Мъжете ще изберат жена, ако се наговорят ще е единен вота за пореден път. И една от жените да ги подкрепи...Мажена или защо не Аксения отново, ей така да затвърди наученото. Wink

# 50
  • Мнения: 3 151
Равни са като брой в новия отбор, но Влад е готов да гласува заедно с жените, така че женската коалиция би трябвало да пробие този път.

Въпреки че гласувах за ратай жена при старите, имам някакво смътно усещане, че може и да изберат Дидо, особено ако се е справил добре в дните, в които е замествал Веселка.

# 51
  • Мнения: 6 493
Влад е с жените, но дали жените няма да разделят гласове? Аз не виждам как Камелия и Аксения биха гласували еднакво.
Радо се обиди много на Мажена за "фурнаджийската лопата" и каза, че се е страел все да ѝ помага.

# 52
  • Мнения: 2 274
Влад е с жените, но дали жените няма да разделят гласове? Аз не виждам как Камелия и Аксения биха гласували еднакво.
Радо се обиди много на Мажена за "фурнаджийската лопата" и каза, че се е страел все да ѝ помага.

Мисля, че за Радо ще направят изключение.
Но си спомних в едно от видеата на Мирон, когато новите дами крояха планове, Камелия как демонстративно им беше обърнала гръб и се правеше, че не се интересува от този разговор. Беше странно..., толкова ли не понася присъствието на Аксения.

# 53
  • Мнения: 6 493
Ще видим. Трябва да се уговорят, а аз не мисля, че това ще стане. Камелия нали и тя го раздава с мачовците, може в нейните очи Влад да е достоен само за готвач и дояч и като нищо да го номинира.

# 54
  • Мнения: 7 709
Не съм вярвала, че ще подкрепям Веселка на дуел ...

# 55
  • Мнения: 9 700
Не съм вярвала, че ще подкрепям Веселка на дуел ...
Нали Simple Smile
И аз бях така Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 140
Аз все повече клоня, че ще изпратят отново жена. Сега са им равни гласовете. Мъжете ще изберат жена, ако се наговорят ще е единен вота за пореден път. И една от жените да ги подкрепи...Мажена или защо не Аксения отново, ей така да затвърди наученото. Wink
Гласовете им са равни по пет жени и мъже са останали, но фермерът има два гласа. Много е вероятно Симона да направи жена фермер- Камелия или Мажена и тогава женската завера би успяла. Надяваме се ратай да е Радо, поне ни се иска на повечето. Но за фермерите ще е тегоба, че тоя лакомник, ако готви ще омита повечето храна и ще видим гладни кокошки, пардон новаци, просо ааааа таратор да сънуват Smiling Imp Smiling Imp

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Не съм вярвала, че ще подкрепям Веселка на дуел ...
Нали Simple Smile
И аз бях така Simple Smile
А на мен ми е лесно като не съм гледала нейния сезон.
Дотук за мен Веселка е най-добре представящата се жена от старите като цяло.
А защо не и от всички жени там.

# 58
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
Не съм вярвала, че ще подкрепям Веселка на дуел ...
Нали Simple Smile
И аз бях така Simple Smile
[/quote
]А на мен ми е лесно като не съм гледала нейния сезон.
Дотук за мен Веселка е най-добре представящата се жена от старите като цяло.
А защо не и от всички жени там.
Не ми е много приятно от този факт, няма да си кривя душата.
Но ако изключа личните си пристрастия към Веселка като абсолютно незаслужен победител си права. ДО момента се представа много стабилно и улегнало. Малко общо има с Веселка от пети сезон. Промяната при нея е доста положителна според мен. Ще е интересно да я видим сега в ролята на Фермер, но лично аз очаквам да се справи добре и да няма проблеми. Но това ще и е първия сериозен изпит през този сезон малко или много.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 14:08 от Bengun

# 59
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Благодарности на Дяволо, за поредната хубава и изчерпателна тема. Бенгън и на теб!
Очаквана победа за Веселка. И аз мисля, че ще се справи като фермер. Старите са на етап отборна игра и дори някой, фермер или ратай да има проблем, не само, че няма да го правят на въпрос и да извличат дивиденти от това, а ще помагат колкото могат. За нататък сигурно няма да важи, но за момента така се държат и ще продължат според мен.
Аз във Веселка виждам промяна само във външния вид и в работата ѝ в кухнята. В нейния сезон, също беше тиха и ненатрапваща се и според мен това беше причината даскалицата и майката (предимно първата) да решат да я смачкат и да правят скандал за абсолютно всичко.
Гуспата и на мен ми е любимец, заради сина му и мирогледа му. Още в предишната тема, преди да започне сезона казах, че шапка свалям и на него и на бившата му жена, за напредъка с Ивко. Не се предадоха хората, както и самия Ивко и резултатите са на лице. Това са усилия 24/7,  365 дена в годината, както и не малко финанси, за рехабилитацията в Германия всяка година. Не е откраднал, не е направил нищо лошо, работят за да изкарат парите и ако той е намерил начин да го прави през риалити формати, така да е. Те тези дето са само за реклама и наградата имат стратегии, та той ли да няма, че развитието на детето му зависи от това? Ивко не го бях го засичала от първи сезон, когато влезе като гост и сега ги засякох в "Смени жената" и съм поразена от напредъка. Едно огромно "браво" имат от мен. Иване, може да го предадеш на Гуспата
Жена ще е фермера при новите, според мен има по-голяма вероятност да е Мажена, отколкото камелия, зависи от каква гледна точка ще избира Симона. Разбира се, че няма да е Аксения, споменах го защото щеше да е забавна седмица. Те хубаво ще пратят Радо ратай, ама хич не им е сигурно, че дуела ще е мъжки първо и второ, че ако искат да го гонят (а все повече хора от отбора искат като гледам), от другия отбор ще го изберат. Може старите да направят същата схема като с Веселка, мъж да е ратай и при победа да изпратят него, за по-сигурно, че ще се върне и ще си е минал дуела, ако продължи напред. Примерно , Яни или Гуспата. Физически са равностойни на новите мъже, но пък имат много повече мисъл и умения. Та Радо може да им хартиса и още да си го търпят и за дуел да е избран друг. А може старите да пратят пак жена.
А с Радо ратай, ще цъфнат и ще вържат, като с Аксения. И двамата са еднакво безотговорни и скътавки. лично по моите критерии това са най-големите недостатъци, точно за този формат

Общи условия

Активация на акаунт