🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 805
  • 842
  •   1
Отговори

Анкета

Какво мислите за дуела и начина по който отпадна Дидо?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 30
  • гр.София
  • Мнения: 1 586
Валерия имаш предвид, може би. Виктория не е имало досега.

Да, Валерия.

# 31
  • София
  • Мнения: 19 969
Тези тримата как са се филтросали и майките им няма да могат да ги познаят. Joy
Дяволче, Бенгън, благодаря за темата и статистиките, най-добрите сте, момчета!
Гласувах, че Камелия ще е фермер, но се колебая и за Мажена. Елена също би могла да бъде, но не мисля, че Симона ще я избере. Ратай почти 100% ще е Радо за новите, при старите имам колебания между няколко човека.
Подозирам, че драмите при новите няма да свършат с приключването на ратайството на Аксения.

# 32
  • Мнения: 446
Силно се надявам Радко да е ратай и да отиде на дуел, а за фермер съм сигурна че ще е жена може Мажена или пък Мирела

# 33
  • Мнения: 1 891
То аз бат Анго не познах, вие искате Дана.
Веселка много ми хареса , май ще стискам палци за нея този сезон. Уж гледам внимателно с елементи на превъртания , но никъде не видях кога Аксения и Симона са се скарали
Та Аксенията и Иван да не се залюбят се притеснявам Joy

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Благодаря за темата,момчета!

За ратай при новите и аз смятам,че ще е Радо.
За фермер - не съм много сигурна.Тя Симона е малко непредсказуема.
Ратай при старите - може би Хепи Ванче или Нина.

Аз пък ги познах на снимката,и Мара ножа,и Дана.

# 35
  • Мнения: 9 092
Благодаря за новата тема! Двубоят ще гледам идните дни, но и аз очаквах Веселка да спечели.

# 36
  • Мнения: 1 247
При старите фермерът е ясен, Финци/ Хепи Ванче- ратай...Хепи Ванче, защото шансът да е тя винаги ми се струва голям.

Ох, тая да я изпращат и после да я махат. Аман от нея. Нищо хепи вече няма, предният път поне симулираше. Сад ВанчИ.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Ама какво "вече",то никога не е имало нищо хепи при нея.

# 38
  • Мнения: 2 991
Явно всички фермери са в добри отношения сега в instagram на и&а са на вечеря заедно със Стоичков.

# 39
  • Мнения: 414
Да, в момента *почти* всички фермери са на вечеря със Стоичков. Това, което забелязах, е че Аксения и Иван са на вечерята, може би са се помирили (макар че тя беше споделила, че не са). Радо го няма - най-вероятно не иска да бъде. Винаги ми е било леко странно като видя подобно нещо - по телевизията какви ли не неща говорят за себе си, какви ли не схеми въртят, какви ли не неща изговарят за някого (уж скрито, но камерата всичко хваща и се излъчва), и накрая сядат на маса и все едно нищо не е било. Да, игра за 100к е, но все пак ми е странно.

# 40
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 981
Да, в момента *почти* всички фермери са на вечеря със Стоичков. Това, което забелязах, е че Аксения и Иван са на вечерята, може би са се помирили (макар че тя беше споделила, че не са). Радо го няма - най-вероятно не иска да бъде. Винаги ми е било леко странно като видя подобно нещо - по телевизията какви ли не неща говорят за себе си, какви ли не схеми въртят, какви ли не неща изговарят за някого (уж скрито, но камерата всичко хваща и се излъчва), и накрая сядат на маса и все едно нищо не е било. Да, игра за 100к е, но все пак ми е странно.
народо-психология е.
и при партийте е така.

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 434
Благодаря за темата!

И аз мисля, че щеше да е по-интересно, ако бяха размесили нови и стари, но каквото такова.

# 42
  • Мнения: 6 466
Ако пък съфермерите не решат да потретят грешката ще изберат ратай, който ще се грижи за животните и техните пълни стомаси. Но не ми се вижда това да го свърши Радо. Smiley Даже ще е интересно, ако белите чорапки - Евгени изпод вежди вземе да дои и готви чорбица.
Нали не е позволено друг да върши работата на ратая, та ако това е Радо, няма как Евгени да дои и да готви. Видя се, че до едно време дори и фермерът на седмицата не може да помага. Не знам сега като доенето се увеличава драстично дали няма да позволят някаква помощ все пак. Но определено оттук нататък става доста трудно и трябва много умно да си избират ратаите.

Благодарско за темата!

Явно не си ме разбрала. За мен сгрешиха първо с Георги, за втори път с Аксения, ако не искат да допуснат трета грешка трябва да изберат някой, който ще се справи със задачите. И това не е Радо, според мен. Хубаво трябва да мислят и премислят и по-добър избор в името на общото благо за отбора би бил Евгени.
Но от промото допускам, че пак ще си бият главите с празни канчета. Една от жените да се пречупи и вота за ратай отива пак за жена. Смятам, че Камелия отново ще "отмъщава".

Припомних си визитката на Радо. Отгледан без мъжка подкрепа..."родителят от мъжки пол ни изостави". Толкова голямо огорчение, че не наричаш този човек баща? Да не излезе мамино и сестринско момченце, за което все са се грижили. Капитан на отбор, треньор, основател на спортна школа, че и актьор пък накрая - мишле.

# 43
  • Мнения: 1 797
Или Мажена или Камелия ще е фермер. По скоро Камелия, тя и затова така се пънеше в подкрепа на Симона!
Изключително ми е неприятна тази жена, първото ми впечатление не ме излъга.
Ратай Радо, от старите може би Альона или Нина.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 09:47 от Nona M.

# 44
  • Мнения: 1 247
А рибата, разбра ли се, какво се случи с нея? Помня че я държаха във водата няколко дни, май не я сготвиха. После караха Аксения да прави супа от нея (10-12 кила риба - на супа), но тя каза че не ѝ се иска да прави, защото според нея рибата вече е развалена. Та, май напразно я хванаха... Иванчо да разкаже!

Общи условия

Активация на акаунт