🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 867
  • 842
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 527
И от мен един глас за Камелия - фермер

И от мен.

Благодаря за темата.

# 16
  • Мнения: 1 360
Ще познаете ли кой е пред Ангел?

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако пък съфермерите не решат да потретят грешката ще изберат ратай, който ще се грижи за животните и техните пълни стомаси. Но не ми се вижда това да го свърши Радо. Smiley Даже ще е интересно, ако белите чорапки - Евгени изпод вежди вземе да дои и готви чорбица.
Нали не е позволено друг да върши работата на ратая, та ако това е Радо, няма как Евгени да дои и да готви. Видя се, че до едно време дори и фермерът на седмицата не може да помага. Не знам сега като доенето се увеличава драстично дали няма да позволят някаква помощ все пак. Но определено оттук нататък става доста трудно и трябва много умно да си избират ратаите.

Благодарско за темата!

# 18
  • Мнения: 4 374
Аз пък искам някой от "старите герой" , да си ходи в събота

# 19
  • Мнения: 4 994
Ще познаете ли кой е пред Ангел?


Дана?! 🤔

# 20
  • Мнения: 2 189
Осипова ли е?

# 21
  • Мнения: 3 719
Благодаря за новата тема!
Предвиждам успешно фермерство на Веселка. И да има нещо, което не разбира, все някой от отбора ще и се притече на помощ.
Дано жените на новите завъртят коалиция, иначе подозирам, че са достатъчно глупави отново да изберат/накажат Аксения като ратай.

Гуспата си играе играта много добре, за момента няма издънки. Хич не вярвам, че още се ослушва и няма стратегия.

# 22
  • Мнения: 1 360
Дана е, да. Бая променена е.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289
Дана е, да. Бая променена е.

А тази отзад пак ли е тя? Еднакви ми изглеждат...Повечето жени що за клонинги станаха.

# 24
  • Мнения: 3 046
Запис. Аз пък искам Влади фермер и Радо ратай.

# 25
  • Мнения: 1 360
Vessi_to, Мария е отзад.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 289

снимката е обработена яко, ни едната , ни другата имат нещо общо със себе си . Направили са се почти еднакви с някакъв филтър според мен Stuck Out Tongue Closed Eyes
Даже Ачката е леко пипнат Simple Smile

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
То филтър, филтър, ама още малко даже и Ангел щеше да заприлича на тях Joy Все пак го видяхме преди много малко време, със сигурност не изглежда така.

# 28
  • гр.София
  • Мнения: 1 620
Вярно, че е Мария. На мене ми заприлича на Виолета от сезона на Валерия Joy Ама те много еднакви бе Joy

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Валерия имаш предвид, може би. Виктория не е имало досега.

Общи условия

Активация на акаунт