🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 893
  • 842
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 15 221
А защо да се сбогува? Остава си на една и съща поляна с тях. Само дето ще спи в другата къща, на метри от тяхната. По цял ден ще са заедно.

Много искам Дидо да продължи. Стискам му палци.

# 571
  • Мнения: 2 280
А защо да се сбогува? Остава си на една и съща поляна с тях. Само дето ще спи в другата къща, на метри от тяхната. По цял ден ще са заедно.

Това беше метафора.

# 572
  • Мнения: 1 573
Къде е грешката в "презентации" ?🤔
Пишеше го с й. Толкова ми е неестествено, че съм го написала правилно Joy

Ако повтарям някого, извинете ме, но моля, ако ви попаднат рецептите за кашкавал на Елена, да ги публикувате.
Наистина златни ръце има жената!
Тя е зодия Рак. Очаквам изненади от нея. Така, както е кротка, ако я настъпят, по-люта от Аксиния и Альона взети заедно може да стане Stuck Out Tongue Winking Eye

# 573
  • София
  • Мнения: 15 221
А защо да се сбогува? Остава си на една и съща поляна с тях. Само дето ще спи в другата къща, на метри от тяхната. По цял ден ще са заедно.

Това беше метафора.

А ако беше се сбогувала, щеше да е излишно театро.

# 574
  • Мнения: 2 559
Ахахаха
Андрей:
"Гледах си личната карта, пише ръст среден, не пише джудже."🤣🤣🤣
Видеото на Мирон.

# 575
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ще стискам палци на ръце на крака за Дидо. Дано той остане и Радко тъпото да си ходи вкъщи.
Аз нали не понасям Камелия и само в нея се взирам , направи ми впечатление ,как веднага злобно изкоментира Аксения че била предателка , а видиш ли за Хепито колко се радвала че отива в техният отбор и как много е харесвала. Лицемерка злобна.
Само един Влад харесвам , от тези нови мишоци.
МаДженка е следващият пътник към обора. Да слага розовите панталонки и айде....

# 576
  • Мнения: X
Ахахаха
Андрей:
"Гледах си личната карта, пише ръст среден, не пише джудже." 🤣🤣🤣
Видеото на Мирон.  
Лъжеее! 😆 В личната карта не пише какъв е ръстът! 😜

Ползвай Я, бе, сладка мими...

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 12:46 от Анонимен

# 577
  • Мнения: 2 559
Пише, пише, но в сантиметри, не среден, висок и пр.

# 578
  • София
  • Мнения: 27 181
Има нова анкета!

Радо с мъжки избор, браво. Но щях да го призная максимално ако беше избрал Гуспата. Ама няма, аз ви казах, че никой няма да посмее да го предизвика. И само на него не са се заканвали новите, нито да са отправяли някакви обиди или подигравки. Дано е наредил добре точките, защото този почва леко да ме притеснява. Но няма, спокс, логиката си сочи победа за Дидо и за него гласувам в анкетата. 3-2 победи в игрите за Дидо в надявам се истинска класика на Арената. Ще е ужасно ако Дидо отпадне толкова рано и то от Радо!
Още е рано за прогнози, но аз си мисля, че Мажена почти сигурно ще е ратай при Новите надежди. При Старите сигурно ще е Альона. Радо ако отпадне ще посочи Калин за фермер, а и да не отпадне, пак ще си изберат Калин. То и без това си го питаха него за работата, а не Мажена... Интересно обаче кой ще посочи за фермер Дидо при евентуална негова загуба. Тук не се наемам с прогноза.

Пак скандал при Старите и пак с дейното участие в него на Альонка. 😁 И пак за храна... И за глупости. Ванчето мисля, че търсеше конфликта, защото беше набрала на Альона.
Искам дуел на Арената, Альона - Хепи Ванче!

# 579
  • Мнения: X
Пише, пише, но в сантиметри, не среден, висок и пр.
Да де, ама по стандартите тук един "среден" ръст е представата ни за джудже. 😃
Добре са си момчетата, ръстът е последното нещо, което мерят като си легнат в леглото Wink

# 580
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ахахаха
Андрей:
"Гледах си личната карта, пише ръст среден, не пише джудже." 🤣🤣🤣
Видеото на Мирон.  
Лъжеее! 😆 В личната карта не пеше какъв е ръстът! 😜

Ползвай Я, бе, сладка мими...

? Извинявай не разбрах какво да ползвам?

# 581
  • Мнения: X
Струва ми се , че Мажена по цял ден е с ръце в джобовете , когато и да е дадат все е така. Тази жена ,досега не е видях много да работи.
Като фермер , трябваше да реагира , на пиянските изцепки на Радо.  Иван същата работа , много му беше весело , голям смях падна. Другата пък Камелия като пръдня от гащи побърза да се изниже , видиш ли да не е накажат.....Продукцията трябва да накаже цялата група , за бездействието си.

Аз нали не понасям Камелия и само в нея се взирам , направи ми впечатление ,как веднага злобно изкоментира Аксения че била предателка , а видиш ли за Хепито колко се радвала че отива в техният отбор и как много е харесвала. Лицемерка злобна.
Това се пише с Я...

# 582
  • Мнения: 1 382
Къде е грешката в "презентации" ?🤔
Пишеше го с й. Толкова ми е неестествено, че съм го написала правилно Joy

Така съм съгласна 🙂

# 583
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Хайде сега грамър полийз 😁😁

# 584
  • София
  • Мнения: 27 181
Другата част от мнението ми.
Не знам защо така форума ми изряза мнението.
А да, защото тръгнах снощи да пиша и заспах на компа. Grinning



...
->

Вече писах за това, но приветствам това решение на продукцията за трансферите между двете племена. Дали пък няма да има и други такива? Да видим сега как Аксения и Хепито ще се сработят с новите отбори. Голям тест за Ванчето, защото има сериозна опасност да се изложи при Новите и да и падне ореола на победител. Те в началото ще гледат с голям респект към нея, ама защо ли си мисля, че няма да е за дълго... Акси според мен ще се стегне и няма да се излага повече. Сигурно ще станат гъсти с Валерия, то си личи и от снимките в инстаграм.
 
Това с велоергометър беше гадно наказание, ама бе очевиден майтап и намигване, щом и Ваня Джаферович е замесен е ясна работата, те си погаждат такива номера двамцата (Гуспата и Ваня). Според мен Гуспата е казал на Веселка да го номинира, за да няма сърдити в неговия отбор и така. Ама да въртиш 50 км. на 10-та скорост без да спираш, не е никак приятна задача...

Общи условия

Активация на акаунт