🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 32 915
  • 842
  •   1
Отговори
# 495
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Аз й бях фенка на Лили в нейния сезон.

# 496
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Аз й бях фенка на Лили в нейния сезон.
И не само ти, и още имаше, и аз я харесвах по едно време, вероятно наистина заради Христина, старост-нерадост, кой ти помни. За онзи сезон имам грях към един участник, той си знае, но монтажа и продукцията направиха така, че не само аз да съм леко пристрастна не към когото трябва, и обратното.

Сетих се за още едно, вероятно и най-логично обяснение на участието на Панова във “Фермата“.
Реклама. Елементарно.
В тази криза, инфлация, и наистина /прочетох аз тук - там/ не дотолкова ласкавите отзиви за нея от пациентки, каква по-добра безплатна реклама от тази?

# 497
  • Мнения: 8 892
Да дам и аз моите 5 стотинки по темата.
   Първо, да отбележа, че скука ,скука, ама се пораздвижват нещата.
  Относно лекарите  и мухите-  една от на-добрите ми приятелки е уважаван лекар , кръщелникът ми е също.Имам и други близки лекари . И изпитвам огромен респект към професията.Но никога не се чувствам като муха или по- непълноценна от тях. Това е въпрос на себеусещане.
    Аз да питам сега, Камелия, като каза,че всяко действие или бездействие на околните е толкова лошо, колкото поведението на Радо, тя своето присъствие как го оценява ?!
   Евгени- още се чудя как може да нарича тъща си баба?! Съвременни млади хора, пък...Ако моят зет ми каже бабо, такава баба ще му дам... И още - май ой каза,че ако Радо така хване неговите животни,директно го слага на  дръвника.А тия животни там не са ли пак техни?Нали една от целите е да се грижат за тях?
  Калин ту ми харесва , ту не ми харесва.
   Мажена - продължавам да се чудя защо жена с нейното професионално развитие, възможност за забавления и разнообразен живот , добро семейство/доколкото схващам/ е влязла във Фермата?! С реалната възможност да се окепази сериозно.
  За Нина- засега ми е в графа положителен герой.Вярвам, че има такива тихи хора,ненатрапчиви, което не означава , че са без позиция. Златни ръце има и усет към детайла.
   За старите - Леле, Альона и Лили не ги дишам, не ги понасям и двете.Те са като латерни, не млъкват ,  с удължено освобождаване. Альона защо не потърси сметка от фермера за двете яйца на Дидо? Можеше и по-кротко да се реши тоя спор,ама той не е за решаване, а от любов към скандалите. За мен Гечо имаше право, но на моменти ме дразни и той.
   Валерия продължава да ми харесва засега.
  Мисля,че Радо ще дръпне Гуспата или Дидо,макар че нещо се чу Финци в кошарата, когато Калин го "надъхваше". И това не изключвам , за мен Радо не  е мъжкар.

# 498
  • Мнения: 487
Open Mouth
==> Животът зад Фермата. Епизод 12: Гмуркане в дълбините на женските характери
И може ли тутманикът на Чавдар освен вкусен да бъде и смешен? <==



Абе защо тези неща не попадат в епизодите, винаги съм се чудел. Това са 7 минути материал баси.
Топ епизод този път. Всички материали бяха яки.

Дяволо, благодаря!
И аз мисля като теб.

Защо най-интересното е често при Мирон?!

Хареса ми разговорът между Веси и Гуспата - започвам да си мисля, че него го показват само откъм негативната му страна. Всички сме шарени - идеални хора няма. А техният разговор беше много човешки и нормален. Всеки може да влезе в обувките и на единия, и на другия.

Всички фермери хапващи заедно - и забързаното говорене - беше приятно. Smile  

Мироне - благодаря за цитата. Innocent С него дадохте доказателство, че наистина четете тук. Но за едно не си прав.
Нямам нищо против Иван и Андрей - гледаме Фермата от Сезон 1 и виждаме промяната.
Наистина ме дразни, когато се надуват и третират зрителите като идиоти - тип прасета, на които каквато и помия да дадеш - все ще си я хапнат сладко и с благодарност.

Всъщност, харесва ми как се шегуват един с друг.  
И каламбурите им при снимките също са забавни. Много е рядко  да имаш приятел, с когото да се чувстваш така комфортно - и след толкова много години, виждайки се всеки ден -  все още да има за какво да се хилите и да сте си интересни един на друг.

Колкото до отношенията към хората и животните - това, че протестираме срещу жестокостта към животните не значи, че толерираме жестокостта към хората. То си се подразбира - не е нужно дори да го коментираме.

И това, че се изписва, че няма наранени животни по време на снимките - значи ли, че наистина е така!?
Този филм с красивите обещания сме го гледали, гледали от политиците - цял живот, и всичко е една голяма лъжа и измама! Красиви, празни думички, които се хвърлят в очите на тълпата за да кротува. Smirk
Дано наистина е така, както сте го изписали.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2022, 17:37 от Tahiti

# 499
  • при късмета
  • Мнения: 24 052
За Нина- засега ми е в графа положителен герой.Вярвам, че има такива тихи хора,ненатрапчиви, което не означава , че са без позиция. Златни ръце има и усет към детайла.
Вероятно имаш предвид Елена. Дай да си разберем функциите, този който не помни и бърка имена съм аз Joy

# 500
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Ако е за Елена, тя наистина е такава.
Както казах, последната ни среща е била поне преди година.
С мъжа си, и децата беше, тя не ме познаваШЕ, но със съпруга ѝ сме близки, син на близка, както казах, израсна пред очите ми това момче, същото като нея - тихо и кротко дете, завърши и отиде да учи в София, и там се намериха. Та Елена, като връщам назад, просто стоеше тиха и мълчалива, докато ние разнищихме деца, родители, професии и т.н., просто едно скромно тихо момиче, което си говореше с децата през повечето време, усмихваше се не престорено и ....просто стоеше, ненатрапчиво, и излъчваше някакво спокойствие. Това направо го бях забравила, снощи като се напънах да се сетя кога последно съм я видяла, и се сетих за този момент. Но изобщо не я познах, точно защото не съм я запомнила.

# 501
  • Мнения: 5 577
Ами ето на, такава си е по принцип. Не за пред камерите. Има такива хора - тихи и скромни.
За объркването с Нина - нормално - според мен около тях се носи една и съща аура.

# 502
  • Мнения: 9 700
не мисля, че Лили всъщност е имала фенове или хора, които наистина ѝ симпатизират. В нейния сезон, стана любимка и вътре и вън, защото изхвърли Христина.
Мисля същото. Поне за мен е вярно подчертаното.

# 503
  • Мнения: 8 892
Да , МАко , имам предвид Елена. Еми, сори.
   Малко оф темата, а питам нещо гледащите и ИВ.Защо и на кого казват Снахата в темата за игрите?Аз ги гледам,ама не разбрах, а ме е срам да питам там.
   Иначе си предпочитам Фермата , да си кажа.
  От видеото на Мирон - това Веси дали е пораснало,поумняло, или просто сега ни я дават от друг ъгъл? Захаресва ми.
   Любопитна съм за рецептата за тутманика.
  Финци обаче един път не замеси нещо, все Чочо.Или поне това дават.
   Не ми се вярва да има размяна, това сигурно ли е ? Ако пък има , ще е интересно.

# 504
  • Мнения: 9 700
Да , МАко , имам предвид Елена. Еми, сори.
   Малко оф темата, а питам нещо гледащите и ИВ.Защо и на кого казват Снахата в темата за игрите?Аз ги гледам,ама не разбрах, а ме е срам да питам там.
   Иначе си предпочитам Фермата , да си кажа.
Мирослава е снахата.
Идва от визитката и Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 сеп 2022, 16:26 от Bengun

# 505
  • Мнения: X
Азалия🌸, наистина ли само нечия професия може да те накара така да се чувстваш в негово присъствие? Не, този на високата позиция не е нищо повече от останалите, в този който се чувства като муха е грешката. Може да е добър в някоя област, дори много добър, това в никакъв случай не означава, че околните нямат нито едно качество или не са добри в друга.
Като не иска да копае, дои, готви, реже дъски и кове пирони да не е влизала. Представям си го, като да се изисква от всеки участник. Ако не успява си е за негова сметка, като за всички. А защо е решил този или онзи да влиза си е негова работа.
Не, разбира се! Не написах, че мен карат да се чувствам като муха, а че те гледат на хората като на мухи. Това дали някой, на когото гледат като на муха, ще повярва, че е такъв и затова гледат на него така, си е негов проблем. Аз не съм от тези.
Да не е влизала, ама е влязла и аз съм любопитна да разбера с каква цел. Защото съм сигурна, че не е с мотивите на Аксения - да си почива, нито пък, за да се доказва на някого. Ако иска да си почива, такава жена ще отиде на круиз, не да спи на земята в спален чувал, за да я дават по телевизора.
Естествено, че си е нейна работа, не ѝ държа сметка. Аз просто съм любопитна защо.

Реклама. Каква реклама? До тук някаква положителна реклама да видяхте? И това "няма лоша реклама" обикновено са думи на някойкойто се е о@кал публично и не знае как по друг начин да се оправдае. Има и още как!

Последна редакция: пт, 30 сеп 2022, 16:13 от Анонимен

# 506
  • Мнения: 819
Ами ето на, такава си е по принцип. Не за пред камерите. Има такива хора - тихи и скромни.
За объркването с Нина - нормално - според мен около тях се носи една и съща аура.
Вярно ! И двете имат нещо общо.Тихи,ненатрапчиви и скромни.

# 507
  • Мнения: 2 295
Струва ми се, че старите допуснаха грешка с избора на Радо за първи дуелист. Доколкото си спомням Дидо и Гуспата бяха в основата на това решение. Ако го смятат за толкова силен, защо рискуват хора като Гечо, Финци и Чавдар? Разчитат, че той ще прояви мъжество и ще избере сред "гладиаторите", но аз не съм сигурна в това...
Има ли случай досега, в който Радо се е държал, като мъж? Като нищо ще дръпне някой от по- възрастните, и ако го отстрани, старите ще се окажат в глупавата ситуация да се лишат от полезен и компетентен играч в разгара на отборните съревнования. А, и Радо изобщо не е длъжен да подсигурява зрелище, защо да не си гарантира оставане с по- слаб съперник, ако предположим, че по- възрастните са и по- слаби.
Иначе ми се гледа дуел, Дидо- Радо.

Без неуважение към Нина, но тя вече веднъж беше избрана за най- малко полезна сред фермерите. Мисля, че загубата и ще бъде по- незабележима за старите, като отбор. А, има и друг момент. Сред новите дами, все още има на пръв поглед лесно победими, визирам Мирела. Това беше златен шанс за Нина да пребори страховете и несигурността си, а ако се върне като Фермер ще е превъртяла играта и си мисля, че това доста би подобрило самочувствието и.

За размяната на Аксения и Ванчето не знам какво да мисля. Лично аз ще се считам за тотално провалена, ако не намеря никакъв общ език с 10 човека, коренно различни един от друг. Дано им се отрази добре, но си позволявам да имам съмнения. За отборите, като че ли нищо не се променя, и двете мрънкат и двете са силни в игрите.

# 508
  • Мнения: 8 892
Bengun, много благодаря!
  Нина , голямо мрънкане ,че не я избират в игрите, пък имала страх. Не ми допада. Аз мисля, че би могла да бие само Мажена. И като стана дума за нея, много подличко това с връзките на доматите. Хем не разбира, хем ще показва грешките на другите. Абе гледай си твоята работа остави канчето на другите.

# 509
  • Мнения: 1 217
Мотивите на Дидо да изберат Радо за дуелист бяха, че сега Радо е уморен от ратайство, психически сринат, заради наказанието и отношението на групата и като първи дуелист ще му е по-трудно. В момента е в най-лошата си форма.

Мажена дотук си прави само антиреклама.

Общи условия

Активация на акаунт