🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 4 (25.09 - 02.10) 🐄

  • 34 011
  • 842
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Мотивите на Дидо да изберат Радо за дуелист бяха, че сега Радо е уморен от ратайство,....
Това е виц! 😂

# 511
  • Мнения: 2 309
Мотивите на Дидо да изберат Радо за дуелист бяха, че сега Радо е уморен от ратайство,....
Това е виц! 😂

Да, както и че е психически сринат, заради наказанието.

# 512
  • София
  • Мнения: 27 339
Да се надяваме все пак на оспорван дуел. Мирон каза, че дуела щял да бъде много як. На него имам доверие.
Радо за мен е най-силен като груба физическа сила (тип кърти и извозва) от целия мъжки каст. Вижте го само, той направо пращи от сила и тестостерон. А и досега слаб учител по физическо в риалити формат не съм виждал. Но си държа на прогнозата, че е пътник. Психически няма да устои, а и също така е твърде разпилян. Няма и уменията да сече и реже. Дъртите имат предимството и на реденето на точки.

А когато му обявиха наказанието, още повече си мисля, че ще си замине. И друг път се е случвало да има неконсумирано наказание, защото просто участника отпада.

# 513
  • Мнения: 1 303
Ако оставеха Радо за дуелист по-нататък, той щеше да се понаучи да кове и реже. Засега само подпира мотиката.

# 514
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364


🤣🤣🤣

# 515
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
https://ladyzone.bg/laifstail/kak-vanja-ot-fermata-7-sreshtna-lj … ?p=1#page_break_1
Как Ванчето от миналия сезон срещна любовта си.
На който му е интересно.

# 516
  • Мнения: 5 862
Много хубави новини! Да са много щастливи заедно! Simple Smile

# 517
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Вчера Яни беше споделил някакъв бар/ кафе, което май е на Веселка, пожелаваше й успех.

# 518
  • Мнения: 2 650
Днес ви четох, но нямах възможност да пиша.
Та същите въпроси, които си задава Азалия си ги за дадох и аз относно Мажена.
Изгледах ѝ визитката и до някъде разбрах, че от всичко, което има искала нещо екстремно.
Е, да, но едно да скочиш с парашут, друго е е нарушавайки си спокойния и уреден живот да си екстремен по... телевизора.
Ама всеки с разбиранията си.

# 519
  • Мнения: 1 415
Къде видяха, че Дидо се е притеснил 😡

Ако отпадне утре ще умра от яд.

# 520
  • София
  • Мнения: 11 708
Лелеее надявах се да избере Гуспата, дано не отпадне Дидо, един от любимците ми вътре е. Добър човек е и балансира другите.

# 521
  • Мнения: 3 101
Не мксля че Дидо ще остане, едно такова усещане имам. Исках Гуспата или Яни да е на дуел , но уви не стана.

# 522
  • Мнения: 8 965
Значи като чуя Чавдар и ми се обръща всичко. Този човек е като развалена грамофонна плоча - върти нон-стоп темата за ценности, традиции, кой колко бил зрял, колко млад и зелен, все другите не са достойни, имат много хляяяяб да изядат. Като стара свекърва е.
И като казах свекърва - Мажена е точно като бившата ми свекърва. Даже на външен вид. Много знае, много разбира, компетентна за всичко и хитруша.

# 523
  • Мнения: 5 334
Ама защо е тая фиксация в Чавдар? Човека каза пет приказки да похвали Дидо. Не е изпадал в лирични отклонения.

# 524
  • Мнения: 3 160
Къде видяха, че Дидо се е притеснил 😡
Калин пак бълнува и Иван му приглася.
Ако отпадне утре ще умра от яд.
Особено от този австралопитек.

Общи условия

Активация на акаунт