Почистване на черен смесител и душ

  • 1 391
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте! Доста търсих коментари по тази тема, и тъй като не открих реших да направя такава. Имам нужда от помощ, може би направихме грешка, но това е друг въпрос. Имаме черен смесител и черен душ с банята от горе долу 6месеца, от начало бях супер щастлива нищо не си личеше, НО в Пловдив водата е много варовита и вече не знам с какво да го почиствам - МОЛЯ ВИ за съвети!!! С агресивни препарати не мисля и да пробвам .. не знам дали с оцет и вода ще стане, но се притеснявам да не стане беля, ако някой е “извървял” този път, приемам съвети. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 29 344
При мен плочките са тъмнокафяви и още на втория ден след почистване са на бели ивици. Аз чистя с препарати за котлен камък и циф, ама си е хамалогия.
Може първо да опиташ с препарат и гъба за чинии. Предполагам ще се почисти добре, но си е чистене всеки ден или през ден. Не вярвам да има дълготраен ефект с каквото и да го чистиш.

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Просто вземи твърда пластмасова четка от ония за чинии и изтъркай добре с веро, би трябвало да се почисти. След това вече имай предвид да подсушаваш след баня поне с малко забърсване и да чистиш по-често.

Общи условия

Активация на акаунт