Тренировки в домашни условия - 118

  • 49 749
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 909
Добро утро, момичета. Аз бях болна, даже още не съм напълно въстановена. Имах пауза от тренировките повече от седмица.
Пред МЦ, който ми закъснява и мъчи Sad
Вчера викам на мъжа ми, ако трябва ще се влача до фитнеса, но днес ще тренирам. Правих крака, доста ми беше трудно, но я направих.
Писна ми преди цикъл явно ми пада имунитета и се разболявам. Надявам се вече да мога да си тренирам редовно.
Хубав ден Simple Smile

# 46
  • Там където
  • Мнения: 792
Агент, Дез и всички болни и контузени да оздравяват. Аз си бутам със Сиднито, харесва ми. Ако нещо чувствам, че дадена мускулна група не е добре натоварена си добавям още нещо от ю тюб и съм готова. Гледам че вече пуска и ARISE II та може и да продължа с нея и Каролинчето да остане след Нова година. Аз също преди МЦ съм все болна - я някой респираторен вирус, я стомашен, я стара болежка се обади... Ама стискам зъби и продължавам Simple Smile Успешен ден на всички!

# 47
  • Мнения: 989
Знаете ли кое се води на Каролин Advent calendar? Мернах я някой от коментарите в групата на Каролин ама нещо не мога да я намеря тази програма.
Ето това е адвент календара на Карълайн:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhu1QCKrfgPVKViubrzd6hP3ziAs60qfD

Бързо възстановяване на болните. В момента времето предразполага към настинки - при нас сутрин е 5 градуса, след обяд е 25. И аз съм с лека хрема и "драскане" на гърлото. Засега ги боря с чай с малко мед и лимон.

Аз днес правих поредната тренировка от програмата - цяло тяло:


Името й й подхожда напълно. За първи път се сблъсквам с пирамидална тренировка, откакто тренирам с Карълайн. Работни интервали 20-40-60-40-20, между всеки от тях - 20 сек.почивка. Моите тежести бяха 2*7.5кг и 2*6кг (за последната пирамида). Най-трудни ми бяха пирамидите с лицеви опори и български клек, където по време на най-дългия интервал прекъсвах за 10 сек.почивка по средата.

Добавката е 15 мин.за корем с дъмбел:


Харесвам този тип тренировки за корем и се справям с тях. Работих с дъмбел 4кг.

Четете ли коментарите на другите потребители към тренировките? Аз ги чета по диагонал след като направя тренировката.

Поздрави!

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Мерси Деа.Значи ставало въпрос за коледния календар, а пък аз си мислех, че за нещо друго.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, мен ме е срам да вляза в темата. Нещо нищо не тренирам, угаждам си по кръчми, фишфестове и не знам си кво още, но откъм телеса се чувствам недобре.
В офисното фитнесстайче ми е студено нещо.., изляза ли от релси не мога да се вкарам обратно, отврат, мрън!

За сметка на това щерка ми се размазва с тоя фитнес, по 6 дни в седмицата, искала да стане 60 кила, в момента "бълквала" - разбрах го като тъпчене, с протеини основно (шейкове, яйца и ме ръчка само месо да готвя), за да прави мускули. А тя е 54, изглежда прекрасно, 13 години балет е танцувала и мен направо тръпки ме побиват какво си причинява. Хич не ми звучи добре, но кой ме пита. А и на фитнеса си има една стабилна група приятелчета и се чувства добре.

Dez, съжалявам за контузията, дано мине бързо.
Vetrena, много се радвам на вашия семеен трениращ дует.
Дух, лека адаптация на детето, да не боледува!
Болничките да се оправят, оздравяващите бързо да се възстановяват.
Agent, благодаря за споделеното за Сиси, беше интересно, милата жена.

# 50
  • Мнения: X

Бях започнала Fuel, но дали прекъсването на тренировките е било решаващо или като цяло си е по-трудна и натоварваща програмата, не я продължих. Реших, че няма смисъл да търпя зверски МТ и да почивам с дни. Накратко - с едни и същи тежести, от Iron изпълнявам 90% от тренировката, в последствие с 0 или лека МТ, докато при Fuel  с доста по-голяма.

Да, определено Fuel е много по-натоварваща програма от Iron. Всяка тренировка направо ми взима здравето. Имам МТ почти през цялото време. Минала съм 7 тренировки и се надявам скоро вече мускулите ми да привикнат.

# 51
  • Мнения: 2 541
Предният пост да се зачеркне с голям червен хикс и да се напише отдолу "ха ха ха - наивна".
Е, вярно,че между цялото тичане до яслата и обратно и всичко останало, успях след две години да се върна в залата по спининг и беше много хубаво и приятно. Сякаш не съм мърдала от там, но треньорът е супер готин и тия прегръдки за добре дошла ми дойдоха много добре. Та в тоя ред на мисли отчитам един спининг байк, един брой ревящо и един брой мрънкащ.
Завършвам този така позитивен пост с "във виното е истината" и те така.

# 52
  • Мнения: 10 011

Дез, как си? Агент, надявам се, че и ти си по-добре вече!


Hug

Този път възстановяването върви в пъти по-бързо, нищо подобно със ситуацията миналата година. Едва ли ще тичам скоро, но поне имам надежда за силовите. Добре че спрях навреме, можеше и по-лошо да бъде.
Вече си обувам чорапите стояща, и ако се старая, не личи че куцам. Smiley
Не съм тренирала още, наваксвам с работа. Довечера ще направя горна част или моя, или Iron. Ще видя.
Много съм любопитна, но май по-добре да изчакам до завръщането ми, защото досега не съм правила пълна програма. Точно след седмица летя на Крит. Two Hearts

Благодаря ви за подкрепата, момичета. Flowers Rose
Дух, честито на детето! Бърза адаптация му желая, а на теб успех на работа!
Агент, бързо оздравяване и на теб! Много интересен пост за Сиси. Много обичах сериала с Роми Шнайдер навремето.

# 53
  • Мнения: 9 697
Следя ви и чета редовно, макар че не тренирам. Не се получават нещата, а нямам намерение да посещавам болница отново. Разчитам само на факта, че на работа е лудница и навъртам по 10к само през деня. Вчера така, днес ще е подобен резултата.

Пожелавам на всички със здравословни проблеми  да се възстановяват бързо.
P.S. Къде се загуби Ани?

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 14:36 от G&B

# 54
  • Мнения: 447
Идвам с новина от Каролайн, отговорила е във YouTube, подготвя нещо ново и ще се върне възможно най бързо (не уточнява кога).
Дез бързо възстановяване.
За отчета,почти съм към края на iron,работя с дъмбели от 4 до 8 кг.

# 55
  • Мнения: 1 073
Ехоо привет момичета, не знам дали ме помните. Вече се връщам рефпвмо в тренировките, за жалост не тренирам в зала, понеже тренирам когато бебчо спи или когато половинката ме отмени в грижата. За сметка на това имам много ходене с количката, все още кърмя, когато имам желание ходя с бебока и бягам на стадиона. Иначе тренирам 2 до 3 пъти седмично. Не робувам на програми, и схеми гледам обаче да правя по много ставни движения. Ето и тренировката днес.
1 част 30секунди колело спринт
30 секунди тръстер с лост 15 кг
2 част 3 пъти без почивка
Изхвърляне с 8 кг подувкя на ръка 7 пъти
Обръщане с щанга 15 кг 10
Сед на стол с дъмбели 2х15 кг 16 пъти
Пуш преса лост 20 кг 6 оъти
Част 3 2 пъти защото бебчо ме повика хахх от кошчето
Стойка на стена 10 секунди
Лицеви опори 10
Спринт  на пътека
Подскоци дълбоки

# 56
  • Мнения: 236
Бързо оздравяване на всички!

Аз приключих 4 weeks for every body. За тонизираща и не особено напрягаща програма е окей.

На мен ми е крайно време да се захвана с нещо по-сериозно, но все още нямам мерак и ме е страх да се впусна в някаква дълга програма. Затова днес започнах Карълайн Kick-ass Kettlebell Series. Правих с пудовка 11 кг, а тя прави с 16 кг. След това направих 20 минути на колелото - една от тренировките на Дженифър Джейкъбс.

# 57
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
G&B, тук съм Simple Smile благодаря, че се сещаш за мен. Лудницата последно време е ужасна. Намирам време за тренировки почти ежедневно, но най-много около час и само в залата. Нищо ново, редувам базови упражнения, вдигнах тежестите и това е. Държа прилична, лятна форма все още и съм доволна. От ноември започвам отново с домашните тренировки и ако няма нищо ново на Каролин, вероятно ще повторя Iron, Fuel или Епик 3. Харесвам я и ще продължа със сигурност с нея.

# 58
  • Мнения: X
Браво на всички момичета! С бебета, с деца, с работа и много задължения, но тренирате. Това наистина е позитивно и надъхва всички в темата. При мен най-странното е, че откакто имам деца, всъщност се грижа много повече за фигурата си. Grinning Преди децата никога не съм внимавала какво ям и през зимата особено, леко се закръглях. Не съм била дебела, а по-скоро отпусната. Тренирала съм различни неща, но винаги съм се отказвала каквото и да започна. Промяната у мен дойде, когато надебелях през първата ми бременност. Докато бях бременна не обръщах никакво внимание на закръглените ми форми, но когато родих се сблъсках с реалността. За първи път се видях дебела, почти нямах стари дрехи, които да ми стават. И оттогава си казах, че няма да допусна такова нещо втори път. Постепенно се научих как да се храня така че да отслабна и да поддържам нормално тегло и поетапно опитвах различни варианти на домашни тренировки, докато не открих моята любимка Каролин и не станах фен на тренировките с тежести. Чувствам се по-добре отвсякога, не само физически, но и психически.

Sprinkles, миналата година съм правила Kick-ass Kettlebell Series. Доста натоварваща и хубава програма.

# 59
  • Мнения: 4 740
Байолъджи , много яко ,че се върна в темата, скоро си мислих за теб...💪😍
Аз не се отчитам ,но си тренирам с Iron ,въпреки ,че поради работен стрес и последни коктейлни -летни дни не съм баш стриктна и понякога ми се събират 2-3 дена почивка ...
Целта ми е да вдигна крачките до 10000 че там много ми куцат работите ...

Общи условия

Активация на акаунт