Тренировки в домашни условия - 118

  • 48 038
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Започвам седмицата с ден 11 на Iron. "Ужасна" тренировка, само напади и малко прасец. Направо ми втръснаха накрая, особено финишъра едва го завърших. Добавих няколко упражнения хип търст, за да стане 40мин тренировката. Нямах време за повече, а и още имам мт на корема, така че него го оставих за утре Simple Smile

# 736
  • Мнения: 4 668
Йога и 20 Мин от коледната без тежести (още имам остатъчна болка в кръста ,а идва време да си спирам лекарствата 😔 Ще се пазя ,докато не се възстановява на 100 %)

# 737
  • Бостън
  • Мнения: 13 365
Внимавай с гребния с тази остатъчна болка в кръста!

# 738
  • Мнения: 4 668
Внимавай с гребния с тази остатъчна болка в кръста!
Благодаря Агент ! Точно така смятам да постъпя ....днес йога и рамена .

# 739
  • Там където
  • Мнения: 778
Аз в крайна сметка подхванах една 2-седм програма на тази мацка дето я открих лятото.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7jTKNwerPcGBfMGglu6GUdm_PPYFssY8

Не е нещо уау, ама ме кефи и начина на трениране ме връща към така наречените "комбинирани тренировки" от моите младини Simple Smile

Хубав ден на всички!

# 740
  • Бостън
  • Мнения: 13 365
Qaki, трябва да си се обичаме, независимо какви карти ни е раздала генната лотария Hug a съм съгласна с теб, че трябва да обичаме и типа тренировки, които правим с цел да държим тЕлото в оптимална форма!
Твоята кака ми напомни за една друга, много популярна преди години, която също много обича джаджи като теб. Можеш да си харесаш нещо с нея:
https://www.youtube.com/@CatheFriedrichFitness
^^^ Уффф, извинявай, подвела съм те! В канала и няма пълни тренировки! Аз ги имам свалени, ако нещо ти хване окото свиркай!

31/99 Гребане 33 мин  + Iron Legs | 1
32/99 IRON Shoulders, Back, Chest | 2
33/99 IRON Glute Workout - Dumbbell Lower Body | 3
34/99 Кростренажор 22 мин + IRON Full Body Workout - Dumbbell Circuits | 4
35/99 Кънки на лед 90+ мин
36/99 IRON Arms and Abs - Biceps, Triceps | 5


ХА! 50 стр!?! Сега ще сътворя едно свежа и прясна предвалентинска и трифонзарезанска!

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 17:08 от Agent Provocateur

# 741
  • Мнения: 967
Здравейте!

Започнах седмица 4 от Епик Ендгейм. Вчера правих ден 16 - рамене:
Скрит текст:

Много ми беше тежка тази тренировка, което само доказва, че раменете са ми слаба зона. Работен интервал - 1мин., почивка - 30сек. Повтарящо се упражнение е раменна преса с редуване на ръцете. Опитах се при първото й появяване (като първо упражнение в тренировката) да я правя с 2*8кг, но не се справих подобаващо, а и усетих клатушкане наляво-надясно, за което Карълайн във встъпителните думи предупреждава да не се прави. В крайна сметка работих с 2*5 (където Карълайн работи с 2*8кг) и 2*4кг. Финишърът беше 2 вариации на планк, всяка по 50 повторения - изпълних ги и днес имам лека мускулна треска на корема.

Днес правих ден 17 - долна част на тялото:
Скрит текст:

Работи се с тежести и собствено тегло, с работен интервал 40сек., почивка - 20сек.през по-голямата част от тренировката. Аз работих с 1*18кг (за сумо мъртва тяга и гоблет клекове) и 2*10кг (или 1*10) за всичко друго. Финишърът - 100 български клека (с редуване на краката на всеки 25). Тази тренировка е хубава и я препоръчвам (добра работа за почти всички мускули в долната част на тялото, без прасци).

В събота правих ето този стречинг:
Скрит текст:

Допадна ми комбинацията между стречинг и силови упражнения със собствено тегло, дори мога да кажа, че се натоварих. Пак ще го правя.
Преди него - корем:
Скрит текст:


Хубава вечер!

# 742

Общи условия

Активация на акаунт