Тренировки в домашни условия - 118

  • 49 755
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 877
Аз продължавам със спорадични табата тренировки, които измислям в движение, когато успея да намеря 20-25 минути.
Всъщност се включвам по-скоро по въпроса на агент за тежестите при сина й. Не препоръчвам твърде много и твърде тежки силови тренировки до края на пубертета. Има два риска: да не порасне колкото му е заложено поради уплътняване на костите и да си причини травма поради несъобразени с физиката тежести. Не е задължително, но е често явление. Ако може някак да се вмести до собствено тегло и кратки тренировки, е най-добре.

# 721
  • Мнения: 1 602
И аз се разписвам с един Daily stretch от снощи


Все още съм пълен аматьор и някои неща ме затрудняват😂, но се надявам че с времето ще посвикна

Днес едни бързи 6 минутки


Някой ден като задобрея се надявам и аз да стигна до Карълайн Simple Smile

Хубав уикенд, момичета! 💪🏻

# 722
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Отчитам 5те тренировки за седмицата. Трябваше днес да почивам, но утре няма да имам възможност за 5тата и реших да я направя днес. Цяло тяло - много балансирана и хубава тренировка. Доста динамична, минава за кардио без проблем. След нея 30 мин корем. Малка ми е продължителността на Iron, въпреки доброто натоварване, пак не са ми достатъчни.

# 723
  • Мнения: 10 012
Завършвам седмицата с 4 силови и 55км, като това е първата ми тичаща седмица след контузията през октомври. Страхотно начало, моля се да плодължава така. 🙏
Тичах навън тази сутрин.
На по-съблечено ще се покажа през май. Грух. 😅

# 724
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Ооо, прекрасна Дез, никакво грух не си ти. Мога само да ти се възхищавам на волята и ентусиазма, който е така заразителен. Пожелавам ти никакви контузии и постигане на целите. Чакам те с поредния медал или купа от маратон, защото нямам никакви съмнения , че ще успееш.

Днес съм пълен релакс. Я кажете какъв фоум ролер да взема, който да може да ползва и най-малкият ми син. Напоследът много се оплаква от мт след тренировките по футбол и ми се иска малко да се научи сам да се търкаля върху него. По-възможност нещо изпробвано и налично онлайн в бг.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 474
Момичета,има ли някоя от вас,която тренира с Руми Илиева?

# 726
  • Мнения: 1 545
Днес съм пълен релакс. Я кажете какъв фоум ролер да взема, който да може да ползва и най-малкият ми син. Напоследът много се оплаква от мт след тренировките по футбол и ми се иска малко да се научи сам да се търкаля върху него. По-възможност нещо изпробвано и налично онлайн в бг.

Ани, мисля, че на момчето най-много ще му допадне гладък фоум ролер. Не са толкова болезнени като релефните. Аз имам релефен и да си призная, рядко го ползвам, защото боли, а уж нося на болка.
Това е гладък: https://www.emag.bg/foumroler-za-joga-i-pilates-maxima-300028-60 … earch-Action=view

Аз имам този: https://www.emag.bg/foumroler-maxima-sin-s-relefna-povyrhnost-za … earch-Action=view

Има и с по-малък релеф, сигурно са златната среда...

Вчера беше пълен релакс при мен - излежаване, четене, малко спа и масаж.
Днес се върнахме по-рано от предвиденото, защото заради авария спря водата в хотела.
Тъкмо ще имам време за една по-продължителна йога, преди да спретна вечерята и подготовката за новата седмица.
От утре: седмица 2 от Епик Ендгейм.

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 15:31 от Vetrena

# 727
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Благодаря много, Ветрена, ще поръчам, пък дано да го ползва Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 579
Момичета,има ли някоя от вас,която тренира с Руми Илиева?
Аз, имам абонамент до началото на март, но се записах да следя тази тема, защото няма да си го подновя и търся други възможности.

# 729
  • Мнения: 1 602
Аз обмислям да си взема по-хубава постелка.

Днес се разписвам с 15-минутен пилатес и 10 минутни упражнения за начинаещи.



Много ми харесват тренировките на Пам. Определено са подходящи за супер начинаещи като мен. 😂

# 730
  • Мнения: 10 012
Ani_d, благодаря ти за добрите думи. Beers

За финал на седмицата, малко рамо и трицепс с Каролин.



Мятам се на домашното кино с дребния, и шести сезон на "100".

# 731
  • Мнения: 4 745
Днес се записвам с един пилатес за крака -10 -15 Мин за малко рандъм гребане 20-30 Мин и си лягам ,скапана съм ,имам тийнейджърка о в чаках да се прибере от РД парти до 4 ,сънят ми беше критичен ...

# 732
  • Мнения: 2 546
Здравейте, опитвам се да се завърна.
Отчитам вчера 5 км в залата, а днес сериозна спининг тренировка

# 733
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Dеz, много си далеч от "грух". Идеална си си.
И аз имам 4 силови тренировки през миналата седмица, но само 13 километра. Вчерашните 6 в около 10 см. сняг и снеговалеж се усещаха като поне 10 Simple Smile

# 734
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Ехо, Дез & co. - я така с повечко любоФФ към зимните ни форми Grinning

Всъщност се включвам по-скоро по въпроса на агент за тежестите при сина й. Не препоръчвам твърде много и твърде тежки силови тренировки до края на пубертета. Има два риска: да не порасне колкото му е заложено поради уплътняване на костите и да си причини травма поради несъобразени с физиката тежести. Не е задължително, но е често явление. Ако може някак да се вмести до собствено тегло и кратки тренировки, е най-добре.
Звезди, мерси за коментара! Да, това му обяснявам и аз, засега нещата са под контрол и тежестите под 5 кг., колкото да се прави пред приятелите си и да си вдига фланелката пред приятелките на сестра си да му пипнели пресата Wink

На мен кардиото ми е слабото място, така да се каже. Много не го обичам. На Каролин HIIT тренировките са ми много трудни. Имам въже, но скачането също не ми допадна. Тичането също не е моето. Много пъти се надъхвам да тичам, но хич не ми харесва. Grinning Единственото кардио, което досега ми е харесвало, са груповите тренировки, като Тае бо, Зумба и Steel combat. Замислям се пак да започна да посещавам такива.
Съвсем не е задължително кардиотото да е високо интензивно и дори активно ходене, танцуване, каране на колело, каране на кънки и подобни са супер приятни и са кардио. Вчера с дребният отидохме на пързалката и без изобщо да целя "кардио тренировка" реално то си беше такава. Само дето като правя стандартна ХИИТ тренировка пълна с бърпита и подобни аз мразя целия свят, а пързалката и подобни са ми много приятни и ме зареждат положително!

Общи условия

Активация на акаунт