Пъзели 47

  • 19 279
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 303
Еве, да ги съберем с моя внук. Той преди няколко вечери на същия принцип реди у нас пъзел - надлежно облечен със суитчер, качулка на главата и бос Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 8 563
Утре, ако все пак на работа не е гадостта, която очаквам, ще направя нова тема Simple Smile Ако при Бухтичката ни се окаже, че "сърце юнашко не трае", може и тя да ви поднесе новото кътче Wink

# 737
  • Мнения: 4 032
Момичета, които правите нова тема, добавете в първи пост, ако знаете как, линк към някакъв notepad да кажем, в който да се записваме кой иска да участва в коледните подаръци. Нещо от сорта на линка към ексел файла за пътуващите пъзели. В краен случай ще направим нов sheet във файла с пътуващите и ще се записваме там

# 738
  • Мнения: 6 939
Аз миналата година не съм следила темата, може ли някой с две-три думи да обясни как процедирате-само с 1000 части ли се подарява, сума ли се определя, как сте сигурни дали няма да се повторите и т.н.

# 739
  • Мнения: 4 032
Миналата година всеки, който искаше да участва си хареса три пъзела и пусна линкове с тях. После този, който ще му подарява (беше тайна кой е) си избира един от трите пъзела и му го подарява. Ако не се лъжа бяхме решили лимит от 20 лв. Мона Лиза се занимаваше с организацията, та може да даде повече информация

# 740
  • Мнения: 6 939
Ясно, благодаря!
Аз реших да наредя космическия пъзел, за да реша как да го разпределям по дни и констатирах, че е толкова сложен, че вместо удоволствие, ще предизвика яко драма 😅 май ще трябва да си префасонирам идеята.

# 741
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Миналата година всеки, който искаше да участва си хареса три пъзела и пусна линкове с тях. После този, който ще му подарява (беше тайна кой е) си избира един от трите пъзела и му го подарява. Ако не се лъжа бяхме решили лимит от 20 лв. Мона Лиза се занимаваше с организацията, та може да даде повече информация

Аз си мисля да определим по 2 пъзела този път, защото три е прекалено много и изпускаш възможността да си ги купиш. Иначе другото си е точно така както е написала Йоанка. И на лични на организатора, който тегли кой на кой да подарява всеки участник си праща данните за доставка и организатора ги изпраща на който се е паднал.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ще вдигнем малко лимита тая година, поне до 25. Цените чувствително се промениха.

# 743
  • София
  • Мнения: 8 563
Момичета (и момче), хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт