Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 80 501
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Наблизо
  • Мнения: 6 226
Беше записан на център,но го отписаха защото още е с памперс..И като цяло не го искат тази година.Той и не става-мъничък е още и хич не е самостоятелен..Търся бавачка сега и нак-добре е някой,който гледа големи деца ,но всички искат бебета защото са по цял ден и взимат повече пари..
Не знам,може да се опитам да ида в кметството другата седмица,така и така сме у нас ваканция.
Проблемът е ,че има варианти,но не искат моето дете..

# 1 501
  • France
  • Мнения: 13 047
Разбирам те, първата година и на Монстърчето търсихме бавачка за срядите точно по тази причина. Hug Но пак да повторя, льохмите в центъра могат да си приказват, каквото си искат, ти отиваш и се разправяш със шефа им.
Нали Монстьо е с алергии и тукашната директриса се опита да ми говори на въпреки. Само като я видях каква е смотла, казах да, да, добре и направо, както бях с количката се хвърлих на първия автобус до кметството. Там от входа сложих ръцете на Ф и "не знам с кого трябва да говоря, но изисквам да говоря с някого." Joy Не можело без уговорена среща. Ми дайте ми такава тогава. И пратих башибозука ака ММ на нея. Амаха. Едно време бях една добричка и срамотна, ама разбрах, че така само ще минават върху мен, че и ръченица ще играят.

Последна редакция: ср, 19 окт 2022, 10:13 от Philomena

# 1 502
  • София
  • Мнения: 2 121
Ей, какви теми сте засегнали снощи с тази музика. Аз както не съм съвсем голям метал фен с носталгия се сещам преди какви яки концерти имаше на Камен бряг... Страхотно преживяване.
Попи, благодаря за съветите. Kissing Face
В общи линии и моето мислене е такова. Ще се опитам да прилагам съветите. Има доста попадения в пелените. Иначе дребното все гледа да се завре до някой на топличко. Сутринта пак го намерих покатерено на леглото на каката. Тя се оплака, че през два-три часа постоянно скимтяло, будило се. Точно като с човешките бебета. Казах й, че после ще е свикнала като дойде ред за нейното бебе.
Търти, баш си прилича на стирка.  Relaxed
Бюти, дано намериш читава бавачка да ти помага.

# 1 503
  • Мнения: 6 496
Па направиш си план за деня кат един читав и дисциплиниран козирог и някви везни и незнайно кви още зодиЙКИ 😃 ти разтурят всичкото 🙄 Ам тва другите зодиЙ не са у ред 😂 Казах.
Във фурната е пиле с ориз, а аз се запътвам към банята да си боядисам двата косъма. Според планЪт ми... отдавна тряяше да са факт тез неща за деня 🧐
А и да, и аз утре в Тиймс на род.среща..Представа си няям как се работи с това, надявам се Килеша да ме просветли..
На вас, другарки, по план да ви върви днес, ай, сполай ви!

Ааа, Белослава харесвам... начЕ може се каже, че харесвам джаз 🤣🤣🤣

# 1 504
  • France
  • Мнения: 13 047
Къв план?! От сутринта викам като изоглавена по децата Tired Face и ми се спи, толкова ми се спи...
В темата за отслабване има едно момиче, чиито оплаквания ме навеждат на мисълта за здравословен проблем, но тя се е вторачила в кг и още повече стресира организма.

# 1 505
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
Скрит текст:
Аз уважавам на всеки музикалният вкус, но с метъл-а не се спгодихме. Както и с джаза. И все си мисля, че изпускам нещо..Интересни са ми и хората, като как я чуват тази музика и защо им харесва. Ей, така просто, любопитно ми е.
Иначе.
Дали не поседнах на пържени пил. дробчета и чаша червено винце? Поседнах 😉 Наспорт!
Заготовките за вечерята на Килеш са готови, нужно им е термичната бърза операция. Следва..
Видях Бориса аз,страхотно красиво бебе расте 😍 Пу, пу, поздравления Естелова, имате си красота!
На Родива малката стирка 😁☺️ да честитя. Така им викам аз на тез дребчовци, не е с лошо, да не се засегне.
Наближава рожд.ден Килешов..ще го обзаведа с един, два пуловера и техните модерни панталона с няколко джЕба по крачолите, забравих им наименованието. Даже ми вика, водя те в моя магазин, аз избирам, ти плащаш 😏 Имало някакъв тийнмагазин в центъра...Еми...ще се ходи 😁
Щерката днес била и с имен ден. Само ми честитят именничката, пък аз хич не го усещам за празник. От тези новоизлюпените именни дни, хич не ги отразявам. Тя пък, нали ми е нарцис 🤣 приемала поздравления у фейсбука, ам хубу 😁
Племенницата с поръчка за картина за новата и стая...ще изпълнявам, нъл съм леля.
Скания, ако четеш, мъцни два реда.
Кро, кат Левски стана и ти..
Ма много хубаво вино 🍷

видях кодова дума "стирка" в поста на родива, па се повърнах назад да видя какви съм изтървала.
Sad Sad Sad цЕлото горно е минало покрай мен, а много ме вълнува. Simple Smile

и метъл харесвам, без траш, и джаза е силно мой - пасва ми на сърдечния ритъм, латино джаз, боса нова...
и можете да се смеете колкото искате, но старите народни песни (не фолк, поп-фолк, кръчма-фолк) също. плакала съм на стари цигански песни.
и на мен понякога ми е любопитна какво харесват хората в някои песни, но бързо си намествам чакрите и кармата и си напомням, че красотата на света е в това, че сме различни. Simple Smile

кой е магазина? на тъмно?

# 1 506
  • Мнения: X
Значи, с 13 ще идем на пиано бар, където пее Белослава, а с Добри ще жулим спортни уреди под звуците на Есма Реджепова.

# 1 507
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
ЦЪ!!!! и на двете ще дойда.
преди години бях на пиЯно бар с Васко Кръпката, пиано бар с Белослава ще дообогати музикалната му кОлтура.

за Есма, няма толкова пиенье сестро!

# 1 508
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
13сче, тъй е, потвърждавам...т`ва с други зодии да си нямаш работа Stuck Out Tongue Winking Eye

Ядосвам се от снощЕ аз с едни приказки от зълвата, ам що съм такваз патка да го зимам навътре е да го мисля? м? А, де...? Уф, няя оправия и туй то...

# 1 509
  • Мнения: 1 943
Цял ден зъзнах... клинът ли е тънък, аз ли се разболявам... сега лоча топъл чай

# 1 510
  • тук и там
  • Мнения: 11 685
Аз до скоро имах еднакъв вкус със тийнката за музика..Blush Сега тя май израства музикално, аз обаче -тцъ. С дриги думи , си падам по популярна музика.Мога да стана муз. продуцент-като чуя една песен и вече знам дали ще стане хит и ще се загнезди в мозъкът ти , тоест дали ще се хареса на масите или не..
Та в  този смисъл-хубава музика слушам, кефя се и на популярни арии от опери и на ...панджаби индийска музика(както се оказа, предвид това че танцувах с индийките).
Малкото ходи на хор веднъж седмично в училище. Няма глас милото, но за сметка на това пее с ентусиазъм.

Последна редакция: ср, 19 окт 2022, 13:33 от Кайсия

# 1 511
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
Цял ден зъзнах... клинът ли е тънък, аз ли се разболявам... сега лоча топъл чай
и аз смуках трахизан...вчера сутрин сигур се намръзнах...

# 1 512
  • София
  • Мнения: 10 398
Кайсия, това в средата ли? Иначе всичките са толкова сладички. Има и едно в дясно, с кеф се друса.

# 1 513
  • Мнения: 6 496
Изтървах кой се друса 😁
Обаче, като взема един шмайзер на рамо и затръгвам към Парламента...Не ги е срам.

# 1 514
  • Мнения: 1 943
Изтървах кой се друса 😁
Обаче, като взема един шмайзер на рамо и затръгвам към Парламента...Не ги е срам.

Естествено, че не ги е... нима някога ги е било срам?

Общи условия

Активация на акаунт