Бихте ли изневерили на мъж, който ви бие системно?

  • 4 056
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте! Мъжа ми ме е удрял, включително по главата и по лицето и ритал многократно, понякога може и аз да не съм се държала добре, но е имало случаи да е нямало основателна причина. Случвало се е и аз да го ударя, но не можем да сравняваме. Била съм с множество синини, една от които беше с размерите на половината ми длан. Не мога да си обясня защо не си тръгнах когато нещата ескалираха. Колкото и тривиално да звучи го обичам и искам да живеем заедно, напоследък не е имало ексцесии, та въпроса ми е в съвсем различна насока. Вие бихте ли изневерили в моята ситуация и бихте ли се чувствали виновни и гузни?

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 11:05 от bubanka

# 1
  • Мнения: X
Не бих изневерила, бих се изнесла и бих си правила каквото искам след това.

Писала си разни други теми, помня те от там. Проблемът е сериозен, потърси помощ.

# 2
  • Мнения: 14 417
На първата част от въпроса да,на втората не!

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Не го обичаш, зависима си. Болест е това.
Имаш нужда от психолог.

# 4
  • Мнения: 35 961
ъ?
той ще ме бие, а аз се чудя дали е добре да му изневеря?
не, изобщо няма да си правя труда да му изневерявам, просто ще го напусна

о, и дете в ситуацията?

# 5
  • Мнения: 82
Не го обичаш, зависима си. Болест е това.
Имаш нужда от психолог.


Бях се изнесла за няколко дни по друга причина и си изревах очите.. не знам и аз какво е. А доста унижения съм отнесла и все ми минава… последния път, в който ме удряше беше пред братовчед му.

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Ти си жертва на домашно насилие.
Той няма право да те бие ,без значение дали си се държала добре или не.
Как обичаш някой който те бие?Ти мазохистка ли си?
Ако имаш някакво чувство за самосъхранение ,бягай преди да те е пратил в болницата или да те е убил ,,без да иска,,....Няма да си първата..Защото ще става все по-лошо да знаеш..
Имаш ли родители,близки,приятели?
Важно е да споделиш с някой какво ти се случва и да имаш подкрепа.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 555
Не го обичаш, зависима си. Болест е това.
Имаш нужда от психолог.


Бях се изнесла за няколко дни по друга причина и си изревах очите.. не знам и аз какво е. А доста унижения съм отнесла и все ми минава… последния път, в който ме удряше беше пред братовчед му.

Горкото ти дете...

# 8
  • Мнения: 82
Ти си жертва на домашно насилие.
Той няма право да те бие ,без значение дали си се държала добре или не.
Как обичаш някой който те бие?Ти мазохистка ли си?
Ако имаш някакво чувство за самосъхранение ,бягай преди да те е пратил в болницата или да те е убил ,,без да иска,,....Няма да си първата..Защото ще става все по-лошо да знаеш..
Имаш ли родители,близки,приятели?
Важно е да споделиш с някой какво ти се случва и да имаш подкрепа.

Имам подкрепата на родителите ми на 100%, но аз самата не предприемам нищо.

# 9
  • Мнения: 35 961
предприеми, щото следващия път може да не се разминеш с голяма синина - детето ти може и сираче да остане

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ми живейте си така.
Изневери му. Давай смело.

# 11
  • Мнения: X
В предишната тема, в която се оплакваше от свекърите си, не беше споделила за домашно насилие?!

# 12
  • София
  • Мнения: 28 555
Е, не бързай. В следваща може да се окаже, че мъжът ѝ има тайно дете от друга. Например.

# 13
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Ами... продължавай да не предприемаш нищо, браво на теб.
Нали осъзнаваш, че може да те убие? И нали осъзнаваш, че дете, което живее в такава среда, става или насилник, или жертва?
Изобщо... какво правиш със животите ви?

# 14
  • SF
  • Мнения: 21 167
За нея това може да не е насилие, а начин на живот и може да не счита за нужно да го споделя.
Тук питането е за изневярата, а не как да постъпи с насилието.

Общи условия

Активация на акаунт