Бихте ли изневерили на мъж, който ви бие системно?

  • 4 286
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 257
Ако сте на село, не ми се струва подходящо да изневеряваш. Всичко се знае.
Давам конкретно съвет по въпроса. Не виждам да искаш да го напускаш, а си търсиш любовник явно.

# 61
  • Мнения: 82
Ако сте на село, не ми се струва подходящо да изневеряваш. Всичко се знае.
Давам конкретно съвет по въпроса. Не виждам да искаш да го напускаш, а си търсиш любовник
явно.


Ами имам нужда да изпитам нещо такова, може да ми даде някаква живинка и сили.

# 62
  • Мнения: 5 201
Ок, Inferiya - out. Ще се видим в някоя тема-продължение.

# 63
  • Мнения: X
Авторке, от ромски произход ли сте? Тия битови драми на това почват да ми намирисват май. Ако не искаш, не отговаряй.

# 64
  • INFJ
  • Мнения: 9 642
Дано не го гледаме по телевизията това продължение.

Чудя се защо изобщо се пускат такива теми? А още повече започвам да се чудя на себе си защо изобщо пиша в тях. Нищо няма да се промени. Авторката е тотал щета, дори не разбира какъв е проблема. Живинка търсела... живинката е възможно най-далеч от хора като мъжът ти, авторке. Докато не го разбереш, ще си живееш слаба, нещастна, смачкана.

# 65
  • София
  • Мнения: 13 759
Живинка ще усетиш, когато го напуснеш.
Освен ако идеята не е, че то харесва боят и гледаш да дадеш още поводи за него.

# 66
  • Мнения: 39 684
Що ми се струва, че ще свършиш в куфар.

# 67
  • Мнения: 3 378
Авторке, от ромски произход ли сте? Тия битови драми на това почват да ми намирисват май. Ако не искаш, не отговаряй.
2 пъти го споменах, но тя не коментира.

# 68
  • София
  • Мнения: 35 332
Произхода какво значение има за вас?

# 69
  • Мнения: 3 752
Ми живейте си така.
Изневери му. Давай смело.
Да, и той като научи гледай какво ще стане. Моя съвет същое да го напусне и после да прави каквото си иска. То бива обич, но чак толкова? Не го разбирам и не го приемам.

# 70
  • Мнения: 3 378
Произхода какво значение има за вас?
При голяма част от ромите това е ежедневие и не е чак такава драма. И за авторката не е. Нея друго я вълнува, а ние сме " забили" във физическото насилие. Та за това питам. Май няма нужда да се хабим с излишни коментари.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 332
Мислите коментарите ще хванат дикиш?

# 72
  • Мнения: 1 469
Авторке, не бих изневерила на такъв мъж. Бих избягала още след първия шамар!

# 73
  • София
  • Мнения: 29 052
Мислите коментарите ще хванат дикиш?
Не. Човек с такава психика и манталитет няма вероятност да види насилието като проблем. След като за нея е по-важно, че той я ревнувал и парите, които свекърът им давал...
Наистина се надявам темата да е пързалка, защото иначе е от най-големите страшки.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 259
Не, не бих му изневерила. Бих го ликвидирала. Да се чете - отровила, халосала...

Общи условия

Активация на акаунт