🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 861
  • 916
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
..с обложен език 🤮

# 646
  • Мнения: 10 821
Щом Валерия и Аксения са дружки навън, явно Аксито добре се е приспособила към отбора старите герои. Но с тези грозни филтри какво се загрозяват. Хубави момичета, точно на глинени съдове мязат..

# 647
  • Мнения: 3 151
Те още във вчерашния епизод се показаха като "гъсти", като се чудеха с какво да се намажат, докато се пекат.

Въпреки всичките панаири по време на ратайството си, за мен Аксения е човекът, който в синхроните и на общите дискусии се изразява най-последователно и адекватно. Проблемът ѝ е, че е много инатлива, не уважава авторитети, което отдавам на липсата ѝ на трудов стаж като редови служител, и притежава голяма своенравност, която на моменти граничи с невежество, защото отказва да се вслуша в съветите и задачите, подадени ѝ от другите.

След формата е отворила салон за красота, така че явно откъсването от майчинското ежедневие продължава.

# 648
  • Мнения: 5 271
Не ме дразни твърде много, но за мен тя е човек със самочувствие без покритие. Влязла е във Фермата, за да стане известна и да си започне бизнес. То беше ясно.

# 649
  • Мнения: 1 059
Тоя Гечо е толкова досаден. Не бих издържала и седмица с такова непоносимо мрънкало. Смешно е, че все се заяжда с жените и им приписва негативни качества, а той всъщност притежава всички стереоптипни женски недостатъци - мърморене, многознайство, непрекъснато дуднене като дърта свекърва...

# 650
  • Мнения: 4 416
Стискам палци за Ели

# 651
  • Мнения: 3 151
Ваня, млъкни бе, да му се не види... Дано изчезне скоро това същество.

# 652
  • Мнения: 5 271
Права си е Лили. Браво на Финци, зае правилната позиция.

# 653
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Това нещо де се зове Хепи ми стана мега противно тази вечер с тъпите си изказвания и реакции.

# 654
  • Мнения: 3 151
Със сигурност не е хепи, а хахо.

# 655
  • Мнения: 5 271
Мирелка е много сладко момиченце. 😊

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 22:31 от Alucard

# 656
  • Мнения: X
Струва ми се, че Ванчето има някаква... пикантна тайна, която Радо знае и затова е толкова смел, и безцеремонен, а тя се надява да не стане обществено достояние...

# 657
  • Мнения: 2 090
Ванчето досега не ме дразнеше много, но сега прекали. Колко трябва да си жалък и така отчаяно да търсиш внимание, че докато всички хвалят един човек ,да кажеш че тя видиш ли нищо не е направила и само е следвала рецептата

# 658
  • Мнения: 5 271
Точно. Елена е една красива, сръчна, мила и скромна жена. Пък Ванчето... А Финци този епизод трупа много точки при мен. Влиза ми при любимците. 😊

# 659
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Ванчето досега не ме дразнеше много, но сега прекали. Колко трябва да си жалък и така отчаяно да търсиш внимание, че докато всички хвалят един човек ,да кажеш че тя видиш ли нищо не е направила и само е следвала рецептата
Абсолютно

Общи условия

Активация на акаунт