🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 860
  • 916
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Ма това елементарно стихче даже влоши презентацията, беше толкова тъпичко, че се учудих как се е осмелила Ванчето да го изчете, като то е ... като на петокласник! Сериозно ли се има за фактор с толкова бездарно творение?

# 661
  • Мнения: 5 271
Камелия добре съветва Елена.
Евгени много хубаво му го каза на Радо.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 21:46 от Alucard

# 662
  • Мнения: 2 937
Много ми харесва Финци тия дни. Уравновесен, умее да потушава конфликти, фермерството му беше доста успешно.
Гечо е кисел чичка в критическата, ужас някакъв. Същата работа и Ваня. Кисела и  застаряваща, отчаяно търсеща внимание.
Не искам Елена да си ходи, но и Альона не искам.

# 663
  • Мнения: 3 151
Иван взе да слиза от крушата относно Радо.

# 664
  • Мнения: X
На тоя Радко му хлопа дъската просто! Не трябва хахави хора да вкарват в тая ферма. Мнооого е досаден!

# 665
  • Мнения: 3 151
Постоянно говори сам за себе си и после ходи да се кара на другите защо говорят за него. 🤣🤣🤣

# 666
  • Мнения: 3 066
Радо - храната това трябва да му е прякора. 😭🤦‍♀️

# 667
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Леле, леле какви са тези детински прояви ниво нии сме пети Б клас и се дърляме с другарчето? Този Радо сам се закопава, егати инфантилното поведение  от уж голям мъж с претенции.

# 668
  • Мнения: 2 937
Много му влияе гладът на Радо. Направо откача. Чудя се защо е влязъл, като не може да държи на глад.

# 669
  • Мнения: 1 382
ПиснА ми вече от скандали за храна от тоя Радо.

# 670
  • Мнения: 12 015
Радо гладния, Гечо неразбрания. Като пещерни хора са ми. Досадно много.

# 671
  • гр.София
  • Мнения: 1 631
Мирела как сладко си хапна бургера и картофките, че и пръстчетата си облиза Joy А Радо...пак гладен. Става много досадно това непрекъснато дуднене. Той е вечно недоволен.

За Елена съм на дуела. Дано успее да победи Альона, че да има един дразнител и скандалджия по-малко.

# 672
  • Мнения: 5 271
Опита се момичето, но този дразнител не спря да ѝ мели на главата.

Интересно дали Мажена, ако знаеше разпределението на точките, щеше да снесе на Альона. 🤔

# 673
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Дама Пика,
Е аз какво по-различно казвам? Именно. Значи Гуспата спечели огнените колесници, но след това контузен и без сили загуби решителната битка на люлката и отпадна на крачка от финала. 😐
Просто си написал, че е победил в дуела. Реално той победи в тази епична битка, но дуела го загуби.
Скрит текст:
Еее, сега. Значи направи най-великата огнена колесница в историята (по-добра от уж водещата се за класика между Митко Караиванов и Шопски в сезон 5) със Симеон, който беше професионален спортист в топ форма и по-едър от него. И Гуспата не стига, че се контузи брутално, но въпреки това стисна зъби и само с воля, инат и техника победи в дуела. Мега епичен дуел.
Тази му победа обаче бе пирова, защото му коства всички сили и в последната решителна игра бе победен и така се прости с големия финал на една крачка от него.
Около нарушението на Альона и Веселка "драмата" беше точно 3 минути, не знам за какви 3 седмици става дума. Ако имаше някакво "завъртане" на действието около тази случка, бих се съгласила, че има вероятност за "подбутване". При положение обаче, че няма(ше) никакво продължение и че всичко дори беше обявено и показано някак между другото, отхвърля каквито и да било съмнения за сценарий. Ето че и кръгът на истината мина без да се спомене и думичка за провинението.

Гечо въобще не се държи като 56-годишен мъж. В "неговия" сезон явно от жените е имало много дразнители, на които като им е "сипвал", по някакъв начин е предизвиквал симпатиите ми. В случая с огъня обаче не знам какво чак толкова много им се дразни и им придиря. Определено това крещене насреща им хич не му прилича. Но от друга страна пък, ако ги е чул да злословят срещу жена му, и на тях не им прави чест. Въпросът е, че нещата с крещене, и то по съвсем други поводи, не е решение. С бойкоти - също.

За Радо сте написали достатъчно. Бебето на "Надеждите". Joy Ама много едричко, бе! Че и ящно! За сметка на това - адски досадно. Satisfied Няма как да мине без да го излъчват, защото реално той е във всеки казър и в дъното на всичко случващо се в отбора им. Стана ми жал за Калин. Евгени го обяви за най-малко полезен, именно за да не посочи отново Радо.

Ваня, милата... Трети отбор ще трябва да сформират заради нея. Satisfied

Много харесвам Елена, Альона ми е много по-дразнеща дори, но в момента, заради отборната игра, съм изцяло за рускинята. Наистина много добре се прицели (вероятно с нечия помощ, но не са ни го показали) - в "златната ръка" на Надеждите. И има големи шансове. Дано ги използва правилно.

# 674
  • София
  • Мнения: 4 429


Фермата - сезон 8, епизод 30 (07.10.2022)


Общи условия

Активация на акаунт