🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 862
  • 916
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 15 222
Елена и сега ми е много симпатична.
Но ако се окаже, че зад крехката й външност, топлия й глас,  благия й характер и уменията й на домакиня се крие  звяр на арената - ще стане фаворитът ми този сезон.
Тази жена сигурно е съвършена във всичко, което прави.

# 676
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Забелязах, че Валерия е с еднакви екипчета с Аксения, но в друг цвят, а преди това беше с Хайванчето с еднакви и пак в друг цвят.

# 677
  • Мнения: 7
   Гечо, Радо и злобната Ванче са ми най-противните персонажи за мен в този сезон. Миналият сезон харесвах Гечо, но сега си показа истинското лице - женомразец е. Мале къде забравих и Альона. Не мога да понасям тази жена.

    За злобната Венче - има някакви психически проблеми тази жена. Защо самата тя си е определила като Хепи Ванче. Нищо Хепи няма в нея.

# 678
  • София
  • Мнения: 11 578
Забелязах, че Валерия е с еднакви екипчета с Аксения, но в друг цвят, а преди това беше с Хайванчето с еднакви и пак в друг цвят.
Това е марката на Христо Стоичков.

# 679
  • София
  • Мнения: 20 084
На психодиспансер го обърнаха това предаване - то Радо, то Ванчето, то Гечо.... Много е грозно да си правят шоуто на гърба на хора с диагнози. Радо особено е чиста проба откачалник, това няма как да е нормално просто. Ама ходел на църква всеки ден. Ти може по цял ден в църквата да висиш и там да спиш даже, обаче като не си осъзнат, смирен и не се стремиш да ставаш все по-добър и духовно извисен, никаква полза няма от упражнението.
В този епизод харесах Евгени и Иван, че си казаха обективното мнение пред него, без да спестяват и украсяват. Калин ми изглеждаше най-читав от тримата, обаче приятелството му с Радо много ме смущава. Между другото и Камелия харесах как категорично го отряза, че не се вълнува от съществуването му, не като Ванчето да ходи след него да се препират безкрай.
Ванчето пък и тя колко се изложи, не е истина. Инфантилна история. Страшно искам да я видя как ще се справи също толкова успешно с всички млечни, въоръжена само с рецептите.
Радвам се, че Евгени посочи за най-полезна Мирела, много ме радва това момиче. Как седна на закътано да си изяде бургера и да не дразни останалите, не като Лили на масата под носовете на всички.
Елена ми е симпатична.
Яни общо взето обобщи епизода с изказването, че хапчета като футболни топки ще им трябват на някои, за да се оправят. Той на други ги предписа де, но не съм сигурна, че точно на нуждаещите се и толкова големи ще помогнат. Joy

# 680
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Ваня е в някаква ранна критическа, друго обяснение за държанието й нямам. Много напряга пейзажа. 🙄
Радо е като някой дебил, те му казват, че ги изнервя, той едно си знае и бае.
Гечо, ако ми крясне така, ще яде дървото в буквалния смисъл. Много си позволява и не знам защо някои му мълчат. Простак голям.
За Альона съм, но харесвсм много и Елена и не искам да си ходи.. 🙄

# 681
  • Мнения: 10 826
Яд ме е, че Альона избра Елена. Вече казах, че съм за Альона, защото съм за старите, но Елена ми допада и ще ме е яд да си тръгне. Но не искам новите са печелят точка.. абе тъпа ситуация..

# 682
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
И аз съм в същата ситуация, Ели, споко. 😆🙌🏻

# 683
  • Мнения: 1 437
Гечо продължава да се излага, а казват, че човек с възрастта знае къде как да се държи. Ванчето и тя нещо не е добре. Чудя се тази година и любовчии няма за сега, да не би продукцията да им е дала повечко 'хартийки', за да се държат така?

# 684
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
То само любовчии ни липсват на цялата хубост. 😂
Радо изнасял отбора на ръце, олеее 😁 Този си е повярвал много.

# 685
  • София
  • Мнения: 27 187
Пуснах нова анкета!

Надявам се на оспорван дуел, но едва ли. Според мен Альона ще победи категорично. Единствения шанс на Елена е алманаха. Аз съм си за Альона и Старите, но ако отпадне Елена ще съжалявам, защото в техния отбор само Мирела и нея харесвам.

За епизода:

Не очаквах подобно поведение от Гечо. Мислех, че е помъдрял поне малко. Той циркове и панаири иска да прави, като в неговия сезон. Явно не може да плува в свои води, когато има толкова много позитивизъм.
И за какво и се развика на Лили, за глупост, ей така, колкото да се заяде, тц тц.

Радо е спрял с умствения растеж на 7 годишна възраст. Може би заради това не ми е антипатичен. Има такъв тип хора дето лесно им прощаваш тъпотиите. Аз в него не виждам лошотия. Да, подмазва се, заяжда се, дудне, ама се държи като сърдит на целия свят пубер. Аз просто не мога да повярвам на очите си и мисля, че за първи път виждаме такъв кадър във Фермата за 8 години. Уникат безпардонен, страшна находка за продукцията! Тук психолозите са оцелили джакпота. Защото освен всичло друго с него пада смях. Аз поне в огромна част от сегментите с Радо се смея на глас. И оценявам това.

Хепито си вкара супер красив и неспасяем автогол на церемонията след като Радо се изказа за Елена и приносът и в отбора (доколко го мисли истински е друг въпрос ама айде сега). Вече се чудя дали Хепито и Радо не са имали някаква връзка и Радо да и е бил шута. Защото тя все ходи по гъза му и се обяснява за всичко. Не тръгва да реве, не се засяга, но спори и все му суфлира. Ей и на упражненията. Хоп дойде и си сложи одеялцето точно до неговото. 🙄

Никой не споменава за втората фаза на играта. Андрей оповести всичко.
Значи няма да е това което си мислех. Примерно победителите да редят точките при дуелите, но и правилно. Дуелът е прекалено важен и там не е хубаво да се правят излишни експерименти.
Но то ако имаме 5:4 за единия отбор, едва ли ще е проблем, че ще получат половин дажба храна и ще спят на вън. Не че е хубаво, ама... Обаче ако единия отбор победи на 2 (примерно), то 3 седмици на половин дажба храна и спане извъм къщата под небето си е брутално. Че и фермерите ще са все стари кадри. Общо взето тежко и горко на загубилите.

За тези, които не са разбрали:

Наказанието за играчите от загубилия отбор ще е за период от време, равен на разликата в победите на Арената.
т.е. ако Новите надежди загубят с 1-5, то тези наказания ще са за период от 4 седмици. И те включват:

1) Нямат право да носят цветни дрехи
2) Нямат право да се хранят на една маса с победителите
3) Ще получават половин дажба храна
4) Да спят на открито небе
5) Няма да имат право да стават Фермер на седмицата

# 686
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
За Альона гласувах с двете опции. Симпатична ми е и съм си за нея.

# 687
  • Мнения: 5 271
Явно някои хора се чувстват добре да смъкват нивото. 🙄
Гласувах, че според мен Альона ще спечели, но май съм по-скоро за Елена.

# 688
  • Мнения: 3 079
Не се заяждам, но , ако наистина хапват по малко, рядко,  бачкане по цял ден, не спят удобно...нямаше ли Мирела да отслабне за 5 седмици? Аз мислех, че ще е добре за здравето й да използва момента и да се отърве от някой излишен килограм, но май не се получава така.
Дори и да пълнее заради здравословен проблем ( физически или психичен ) ,  недостига на храна би следвало да доведе до намаляване на теглото.

Аксения с маникюр, Елена с направена коса, не е като да бачкат нон-стоп май.

# 689
  • Мнения: 2 195
Мирела е отслабнала, но тя има много за сваляне.Пусни си първите епизоди и сравни.

Общи условия

Активация на акаунт