🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 33 022
  • 916
  •   1
Отговори
# 630
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Не го ли изгори? Хм, защо помня друго? Може, не споря, явно вече ми се сливат сезони.
Това за кралицата го помня, но и Гечо наливаше доста масло в огъня и постоянно се държеше, а и говореше като типичния женомразец и всезнайко, доста дразнещ тип.

# 631
  • при късмета
  • Мнения: 24 084
Конкретно на Бакалова да, говореше ѝ лично, но все едно общо за жените. Тя се държеше точно като Аксения и Альона, какъвто и гаф да са направили трябва да минава метър само на това основание, а той не беше съгласен. Честно казано аз съм жена и не смятам, че такова мислене е нормално. И аз бих се дразнила. А Гечо просто по-емоционално реагира. И не само на негативните ситуации, реагира по същия начин и на положителните. почти не мога да посоча участник, който ако се смее да го прави толкова от сърце

# 632
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 141
Точно така беше - той дразнеше също доста.
Не го ли изгори? Хм, защо помня друго? Може, не споря, явно вече ми се сливат сезони.
Това за кралицата го помня, но и Гечо наливаше доста масло в огъня и постоянно се държеше, а и говореше като типичния женомразец и всезнайко, доста дразнещ тип.

# 633
  • София
  • Мнения: 11 689
Гечо дразнеше и преди, но и пускаше шеги, носеше настроение, сега само мрънка и е досаден. Ако всички са като него, колкото и да са работливи и сръчни, не бихме ги гледали.

# 634
  • Мнения: 527
Мерси, не съм гледала и двете предавания и все бъркам коя в кое е участвала.
Божидара.
Божидара Бакалова.
Имаха конфликт с Гечо на тема мъже-жени, Гечо видно е известен женомразец, а Божидара се бори за правата на жените и равнопоставеността между половете. Нали уж я спрягаха и за гей. Не знам дали е вярно. Та тя изгори ръчно направения дървен трон на Гечо.

# 635
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Много дразни, много.
Дано се маха по-бързо.
А от безнадеждните Радо е просто абсурден образ, знам, че има и монтаж, целенасочен, но поводите от него са явно постоянни.

# 636
  • при късмета
  • Мнения: 24 084
Гечо дразнеше и преди, но и пускаше шеги, носеше настроение, сега само мрънка и е досаден. Ако всички са като него, колкото и да са работливи и сръчни, не бихме ги гледали.
Да, пускаше много шеги и забавляваше всички и вън и вътре. Вече го казах и ще се повторя, но и на мен ми липсва чувството му за  в този сезон

# 637
  • Мнения: 5 835
   Гечо, Радо и злобната Ванче са ми най-противните персонажи за мен в този сезон. Миналият сезон харесвах Гечо, но сега си показа истинското лице - женомразец е. Мале къде забравих и Альона. Не мога да понасям тази жена.

    За злобната Венче - има някакви психически проблеми тази жена. Защо самата тя си е определила като Хепи Ванче. Нищо Хепи няма в нея.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 18:43 от Jennifer_w

# 638
  • Мнения: 80
Слаб сезон.Може би най-слабия досега.
Основните причини са връщането на стари до болка познати и досадни муцуни + за поредна година много слаб каст .
Арената без покрив пък е нещо като черешката на тортата на това малоумие през този посредствен сезон Laughing

# 639
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
Гечо, не Генчо

# 640
  • Мнения: 5 835

    Връщам се да го поправя. Благодаря за посочената грешка.

# 641
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 141
На мен класацията ми оглавява Шкафчето, след нея Камелия, Гечо и Гуспов, Иван, полицайчето и тн.

# 642
  • Мнения: 1 251
Айдеее няма епизод без Лили да пее.

Ама епизоди без да я видим да върши някаква работа - бол. Един след друг, един след друг...

Кога най-накрая ще ни кажат, че Радо и Ванчето са си го слагали? Като гледам Радо как е обиден, май не се е представил добре и тигрицата със 100те бона в банката е бегнала яко. Тъй кат' стане...

# 643
  • София
  • Мнения: 27 310
Двечките са станали много гъсти
Скоро щели да правят нещо заедно. Какво ли? Сигурно ютюб канал и да коментират сезона, стана модерно вече, а и все повече хора гледат ютюб, отколкото телевизия, натам е бъдещето.

# 644
  • Мнения: X
Какъв е тоя филтър, Валерия е като глинена...

Общи условия

Активация на акаунт