🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 33 080
  • 916
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 15 281
Радо всеки ден бил ходел на църква!
Сигурно си въобразява, че това по някакъв начин го прави свестен.

# 616
  • Мнения: 3 772
Раздвоена съм.
Хем старите са ми по-симпатични, хем не искам да викам за Альона на дуела. А, сега, де.

Хепито и Радо според мен са бивши. Някак много свойски той и говори, че без секс - тъй де, без мъж - откача, пък тя хич не реагира чак толкова възмутено.

Не мога да ви разбера как си избирате кой ви е най-противен. Че то във всеки сезон има поне по няколко, дето не се траят.

Тука легенди се носят какъв звяр бил Митко на арената. Аз пък си спомням, че на косъм би нежния Жорко, а след дуела със Симеон изглеждаше като оцелял след взрив. Вярно, че покрай работата си е научил всички трикове на битките, но хич не го виждам толкова непобедим. 2-3 силови игри и Рачето ще го отвее като стой, та гледай.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 16:35 от Дидичка

# 617
  • Мнения: X
Така ме разсмя този с това заявление! И какво като ходи всеки ден, по-близо е до божественото ли? Самият той е по-добър човек, по-праведен, какво наистина си въобразява с тази криво разбрана вяра и връзка с Бог?!

# 618
  • София
  • Мнения: 20 217
Разбира се, че няма как да не дават Радо, той е основният дразнител. Просто не ми се гледат някакви невъзпитани простаци със забавено развитие и високо самочувствие. Уж спортът възпитавал, но него някак е успял да го подмине - нито дисциплина, нито воля, нито издръжливост, нито честност, нито чувство за колективност. Да не говорим и че и първите седем години му липсват.
За Альона забравих да напиша - не я харесвам изобщо и се надявам да отпадне скоро. Как пък не й трепна нищо, че някой си е загубил работата заради нея. Баси безчовечното същество! И също е невъзпитана - вика, кряка, прекъсва, не оставя човека отсреща да се изкаже, все тя най-много знае. Пък всъщност е най-гръмогласна и не позволява да стане диалог като нарочи някого. Като някаква стара циганка е.

Тука легенди се носят какъв звяр бил Митко на арената. Аз пък се спомням, че на косъм би нежния Жорко, а след дуела със Симеон изглеждаше като оцелял след взрив.
Абе звяр... Това, че се озори страшно много, за мен не прави дуелите му епични, както каза Дяволо. То по тази логика и онзиденшната игра пак му беше епична - стена, страда, бори се, крещя, беше на предела на силите си, докато останалите трима не трепнаха. Joy
Не че не положи усилие човекът, много се постара, просто толкова са му силите.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 16:35 от Reinа

# 619
  • Мнения: 3 164
В темата за спойлери има спойлер кой избира Альона
Любопитството е убило котката казват. Защо ми трябваше да поглеждам...

# 620
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Винету е противен вече.
Да го пращат ратай, и да го пращат на дуел, и да го пращат директно в Белгия.
Аман, това с трона вече го гледахме, сега пак същото.
На кого му се гледа, на кой му се слуша, как го търпят този индивид?
При безнадеждните Радо, при надеждните - Гечо.

# 621
  • Мнения: 5 879
В темата за спойлери има спойлер кой избира Альона
Любопитството е убило котката казват. Защо ми трябваше да поглеждам...
Не е спойлер, но все пак.
Скрит текст:
Аз пък останах доволна. Дано да е верен. Тифани, благодаря!😊

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 17:00 от Alucard

# 622
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Справедливо решение на Бети, браво.

# 623
  • София
  • Мнения: 27 368
Ивайло коментира Фермата с Велислава от сезон 5

# 624
  • Мнения: 10 939
Недейте да казвате тука доволни ли сте или не от спойлера, че лесно ще се разбере за какво става дума Grinning аз също погледнах, иначе не чета темата, но запазвам мълчание дали съм ок или не Simple Smile

# 625
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Леле леле, тоя Радо......остана ли нещо неизказано за този индивид? Сигурно ли е, че е ментално ок? Извинявам се, но на мен ми се струва дебилен, ако е така, вкарването му в предаването си е гавра с него.

# 626
  • Мнения: 528
Някой може ли да ми изясни каква е историята с трона на Гечо.
Разбрах, че и в неговия сезон го е направил, че Ивайла Бакалова е искала да го гори, ама не схващам нещо идеята.

# 627
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Божидара.
Божидара Бакалова.
Имаха конфликт с Гечо на тема мъже-жени, Гечо видно е известен женомразец, а Божидара се бори за правата на жените и равнопоставеността между половете. Нали уж я спрягаха и за гей. Не знам дали е вярно. Та тя изгори ръчно направения дървен трон на Гечо.

# 628
  • Мнения: 550
изчезнал е спойлерът, или не го намирам... някой може ли на лично

# 629
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Божидара.
Божидара Бакалова.
Имаха конфликт с Гечо на тема мъже-жени, Гечо видно е известен женомразец, а Божидара се бори за правата на жените и равнопоставеността между половете. Нали уж я спрягаха и за гей. Не знам дали е вярно. Та тя изгори ръчно направения дървен трон на Гечо.
И на теб да напомня, не го изгори. Имаше такова намерение, занесе го до огъня и нареди на някого да го изгори, беше фермер в тази седмица. Обаче никой не ѝ изпълни заповедта, а отидоха и казаха на Гечо какво иска да направи. Той дойде и си взе стола и каза, че както до сега е изпълнявал всички задачи, които фермера му е дал, въпреки личния конфликт, така ще си седне на стола и повече няма да пипне чук и пирони. А без него не само нейната седмица отиваше по дяволите, а всички докато Гечо беше там. Сам построи едно поне 80% от всичко.
И към този момент Бакалова не защитаваше жените по принцип. От началото на фермерството си се обяви за кралица и, че изисква от всички мъже отношение като към такава, включително поклони, всякакви салтанати и говорене на "ваше височество". Последното и от жените дори. Та искаше да изгори стола на Гечо, защото той се противопостави на това и не го правеше от самото начало. Другите отначало го приеха на майтам и го правеха, но за много кратко. Беше ми чудно за коя се е взела, не я слушаше главата тази жена, ама изобщо

Общи условия

Активация на акаунт