🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 33 062
  • 916
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 160
Новите предизвикват все по-голямо отвращение у мен, а токсичният позитивизъм на Кухото Канче е направо бляк.

# 421
  • Мнения: 1 415
Пфууу, много ме е яд. Гуспата се изтормози.

# 422
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Гуспата и той звяр бил....то един звяр.
Това куко Ваня много ме ядосва, за каква се взима? Дано Альона е дръпне и айде вкъщи.

# 423
  • Мнения: 10 921
Много тегава битка, Гуспата направо издаде багажа.. яд ме е... Хепито колко е щастлива, че им е натрила носа на бившите съотборници, чак пък такава злоба към тях..

Само на мен ли ми се стори, че Иван гледаше бая любовно Ванчето като тя говореше след дуела. Малко на пресни гадженца приличаха Joy

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 10:26 от Ели-Мели

# 424
  • Мнения: 2 204
Ваня пък какво се пъне...натрила им носовете.Не те са я изгонили, тя сама си тръгна.

# 425
  • Мнения: 4 581
Значи миналата седмица старите се правиха на герой,говорейки че Радо трябва да си избере равностоен противник,а сега искат да опукат най-слабата жена.Смешници😂

# 426
  • Мнения: 5 338
Да я дърпат тая Мажена и да си ходи по живо по здраво. Гледай я ти - да я оставели нея още малко! Да си поиграела на котка и мишка! Хахаха

# 427
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Онзи ден се сетих, че викахме на Ванчето Хайванче 🤣🤣🤣🤣

# 428
  • Мнения: 2 141
Мажена се мъчи да го изиграе шитруша, но нещо не й се получава. Като градска и успяла жена с много контакти ,очаквах по-добри ходове,а тя манипулира Альона на ниво първи клас. Щяла да си играе на котка и мишка,с кой и как,като вече няма тежест пред хората от отбора си и общо взето гледат на нея като на част от декора

# 429
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гуспата, голям актьор, пъшкане, викане, бе пускай се какво ревеш като жена там.
Ванчето на какъв студ вися, тука ли ще я уплашат😄
Бях сигурна, че новите ще бият, съвсем заслужено си спечелиха.

# 430
  • Мнения: 15 960
Онзи ден се сетих, че викахме на Ванчето Хайванче 🤣🤣🤣🤣
Викахме и й Шкафче, помните ли как се радваше на шкафчето от Пешо?Joy

# 431
  • Мнения: 8 578
Разбра се откъде се познават Радо и Ваня. Тя му била съседка. От три години живяла срещу неговия блок. И той е на мнение, че играе с Гуспата. А като споменах Гуспата, не мога да не напиша, че съм разочарована от него на арената. На тази битка изглеждаше да е пред умирачка. Валерия ли много му тежеше, лошо ли бяха застанали, че много го болеше ръка, крак... Не знам, но гадно беше да се гледа.

# 432
  • Мнения: 487
Гласувах за Яни, Гуспата, Валерия и Веселка. Ако имаше още една опция щях да включа и Альона.
Жалко за Дидо - той щеше да ми е първи избор.

Изгледах набързо вчерашния епизод - единственото интересно беше ситуацията пред тоалетните. Laughing
Ако Акси не беше прецакала сладкото - нямаше да го има този забавен епизод. И тогава какво щяха да показват?

Започвам да си мисля, че всички случайни хора във Фермата са напълно НЕслучайно там - т.е. има ли смисъл да се кандидатства изобщо?

Поне да вземат Diavolo за следващото издание - ако искат да видят по-голяма гледаемост.
И наистина да вкарат нови лица - на хора, които не са свързани като свински черва около тях.

# 433
  • Мнения: 381
Гуспата вече е взел-дал, за съжаление не може да се опре на никой от новите.
То май няма мъж от старите, дето да бие другите в битка.
Кухото Ванче бързо се ориентира, да мине във вечно печелившите. Май натам вървят нещата.
Хамериканската булка мноого дразнеща и злобна... Като дърто свеки, набелязала си Радо и върви да му дири кусури.

# 434
  • Мнения: 5 874
След отборната битка за пръв път мога да нарека и Иван Хепи Ванче. 😁

Гуспата ми е толкова фейк. Много фейк. Застанал и си нарежда: "Ако досега не играех..." То е очебийно, че играе. Той си е такъв, личи му по погледа. Ще направи всичко, за да победи. И да, беше много нагло от страна на старите да насърчават/предизвикат Радо да си избере силен, пък Гуспата съветва Альона да предизвика Мажена. Не, че я жаля, но старите да спрат да го удрят на чест, че си личи какви са.

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 22:35 от Alucard

Общи условия

Активация на акаунт