🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 33 041
  • 916
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 918
Ама те нали не казват предварително каква е играта на дуела. Казаха изберете някой издръжлив. Може да се тълкува по много начини, от де да знаят, че ще висят двамата на въже.

# 496
  • София
  • Мнения: 27 337
Еее, сега. Значи направи най-великата огнена колесница в историята (по-добра от уж водещата се за класика между Митко Караиванов и Шопски в сезон 5) със Симеон, който беше професионален спортист в топ форма и по-едър от него. И Гуспата не стига, че се контузи брутално, но въпреки това стисна зъби и само с воля, инат и техника победи в дуела. Мега епичен дуел.
Тази му победа обаче бе пирова, защото му коства всички сили и в последната решителна игра бе победен и така се прости с големия финал на една крачка от него.

# 497
  • Мнения: 1 059
Присъединявам се към позитивното мнение за Валерия. Аз бях от тези, които я съдиха човечко за онази история с ревльото Алек, защото просто беше нетърпимо за гледане, но се сещам тогава в края имаше дуел между нея и Елена, та преживяха момент в който Елена й каза, че няма мотивация да продължи напред и общо взето предава дуела и мястото на финал на Валерия. Беше доста трогателен момент между двете, те се прегърнаха и просълзиха...докато нестабилният Алек не отиде до тях, намърда се точно между тях и постави ръце върху двете, едва ли не да им прекъсне момента, защото толкова беше обсебен от Валерия, че не я оставаше да има емоционална връзка, дори с приятелка. Неуравновесен и обсебващ до плашещо ниво, та тогава ме светна, че няма как да виня Валерия, че не знае как да се откъсне от него.

# 498
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Аз лично, ако сега трябва да дам парите на един от играчите бих ги дал на Валерия мисля.
И аз!

# 499
  • Мнения: X




Браво на Иван и Ванчето. Иван беше като заспал и почти не трепна, едва ли му е било толкова лесно, колкото изглеждаше. Ванчето с право се кефи на победата, защото и беше важно. Ако не се лъжа старите не я избраха нито веднъж за отборните битки, което я е накарало да се чувства подценена, както сама се изрази.



Хепи Ванче участва в отборна битка, във двойка с Дидо, или с някой друг беше, не помня много добре. И точно в тази битка, много скоро след началото, нейната двойка загуби заради нея, понеже беше разконцентрирана, само се въртеше и оглеждаше, и изпусна диска, който подпираше от едната страна. След това и другата двойка от отбора на Старите загуби, но първа беше Ваня.

# 500
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Новите явно си мислят,че са в сървайвър или игри на волята на живот и смърт, толкова са озлобени. Постоянно другите са им устата - това не били спечелили , това нямали а те видиш ли имали , не можели да ловят риба , това не можели ,онова не можели едно и също се дудне като им пуснат визитките на мъжете по различно не се казва. А в същото време старите- песни се пеят , клюки се оправят , карат се с Гечо ама изобщо не им дреме за другия отбор 😂 нивото и на двете групи е с космическа разлика 🤷♀
Радко не мога да проумея какво толкова го пазят другите “мъже” той дори и не работи , поне да бачкаше дето викаше МаДжена - хамалин , поне такъв да беше ама той си е една голяма скатавка, дано в най-скоро време да изчезне !
Факт, това се вижда всеки епизод 😁😁


Относно снимката на Мирела, не момичето, вижте стената как зее, как са я направили 🤦🤦

# 501
  • Мнения: 2 162
Относно снимката на Мирела, не момичето, вижте стената как зее, как са я направили 🤦🤦
Точно, а леглото на вили мотовили.Rolling Eyes

# 502
  • Мнения: 5 854
Аз пък такава разлика в нивото не виждам. Един Гечо - сексист и скандалджия. Чавдар - моралист (преди го харесвах). И Альона обича да намила (въпреки това не ме дразни). А пък на драматичното изпълнение на Гуспата вчера не знам колко пъти завъртях очи.

# 503
  • София
  • Мнения: 20 206
Еее, сега. Значи направи най-великата огнена колесница в историята (по-добра от уж водещата се за класика между Митко Караиванов и Шопски в сезон 5) със Симеон, който беше професионален спортист в топ форма и по-едър от него. И Гуспата не стига, че се контузи брутално, но въпреки това стисна зъби и само с воля, инат и техника победи в дуела. Мега епичен дуел.
Тази му победа обаче бе пирова, защото му коства всички сили и в последната решителна игра бе победен и така се прости с големия финал на една крачка от него.
В моите спомени обаче няма нищо кой знае колко епично. Grinning Помня как се контузи и колко зор му костваше да избута играта с въжените люлки, на която после жените минаваха без никакво усилие за пет минутки. А не е някой висок или едър /засичала съм го няколко пъти/. Може да е бил силен дуел, защото са били с изравнени сили, което не може да се каже за Шопски и Митко Караиванов.
То и сега му беше епична битката - страшно много зор хвърли, измъчи се и пъшкаше като на умряло, обаче останалите не трепнаха. Joy
Иначе аз го харесвах в неговия сезон.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 11:59 от Reinа

# 504
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
Гуспата с нищо не блесна в неговия си сезон, освен с уговорки и интриги. Хич даже не беше кой знае колко силен. Альона за съжаление и тя не е от най-силните, макар да я харесвам. Обаче тя поне не прави такива задкулисни уговорки и за това предпочитам нея пред него.

# 505
  • Мнения: 1 260
Пускам да го слушам... нов лаф научих. По гърба ЩА потъркам, в г*за ти ще вляза...

Записвам, да съм зареден с нови смешки... туй 20така - г-н Катаджия.

# 506
  • Мнения: 3 160
Гьенчу Мьевьерьету е страшен титан на мисълта.

# 507
  • Мнения: 6 495
И на Генчо добавиха субтитри.

# 508
  • Мнения: 1 260
Дидо в интервю след Фермата...

- Във финалния дуел, след който напусна „Фермата“, ти получи много сериозен удар.

- Да, така е, но вече се възстановявам. Имах проблеми с разтежение на межуребрени мускули, натъртени ребра и травма на пръст, за която разбрах чак след битката. Изпитах силна болка, когато се разтегнах при поставянето на пъновете, а не след падането от количката. Но си казах, че тази битка ще я взема, каквото и да стане, независимо как се чувствам. И я взех. Исках да видя за какво и доколко ще ми стигнат силите, още повече срещу един толкова подготвен физически човек. Раздадох се.

# 509
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Както и предположихме.

Общи условия

Активация на акаунт