ЮЛЧЕТА красиви, мили, за конкурс са се строили! Гласувайте!

  • 9 620
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 660
Привет и от нас!  bouquet

За първата страница предлагам да махнем или снимките, или анимираните букви – те също товарят, а информацията се повтаря. Само кажете дали искате да продължаваме със снимките, за да знaм дали да седна да продължавам месеците, че това ще отнеме малко повечко време. Напомням пак да сложите снимки на децата, които да могат да се сложат в зимен колаж (облечени като за навънка), най-добре седнали в кошница, но може и само от кръста нагоре. Знам, че не е лесно, и аз Самуил още не мога да издебна да го снимам така (че нали апаратът ми включва, когато си поиска), но не е проблем липсващите да бъдат добавяни по-късно Hug.

Някой пита в изчезналата тема какво става със Самуил и аз тамън се похвалих, че не сме имали проблеми след предишния инцидент – и ето вчера даде отражение прегрешението ми с Никулденската скумрия #Cussing out – имаше отново кръв не само в памперса, но и в повръщаното. До днес наобяд се изчисти, слава Богу, аз започнах отново да давам Фенистила, утре сме на консултация, ще видим.

Самуил също не ще да лежи по гръб – обличането след баня си е живо приключение, комшиите най-сетне разбраха, че у нас има бебе Laughing!!! И така врещи напоследък за няма нищо, че се замислям и аз да пробвам с нещо за венците, може пък и там да се окаже ключът от палатката! newsm78

Ето и малко интелектуален гъдел hacker puzzle

А, и в изчезналата тема имаше две много хубави предложения за заглавия, някой помни ли ги newsm78?

# 46
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Бибошка, ето тези заглавия бяха от мен:
Юлско, сладко бебче, иска Коледа да идва вече!
Дядо Коледа подаръци раздава, а Юлчето усмивки и целувки дава!
Идва Новата Година, сладко Юлче папка за двамина!
Идва Новата Година, сладко Юлче подаръци ще има!
Дано Самуил се оправи бързо и да няма вече проблеми! Praynig

# 47
  • Мнения: 845
Честито на днешните месечинки-малиииииии, колко са много - пу-пу- да са живички и здравички - как им се радвам, а сега да ги изредя поименно:
       Павел на мама pipi
       Владимир на мама tydy
       Самуил на мама IVAIA
       Ема на мама valche
       Цветелина на мама pigi
      Самуил на мама biboshka
       Ели на мама prascho
       Стамен на мама embo
       Тарек на мама elip
Бибошка, аз мисля, че не бива да разваляте тия красоти в началото на темата ни. Ако имаше плоблем модераторите щяха да ни поорежат. Просто нека да се съобразяваме и да те изтипосваме директно снимките и картичките, а да даваме само линк. Дано и другите да са на моето мнение. Та нали ние сме с най-красиво оформена темичка newsm03

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 10:20 от eti_31

# 48
  • Мнения: 2 653
Искам да споделя нещо мноооооооогооо смешно с вас http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=147185.0
Май Банка Токуда станала болница. Mr. Green
Рени, влизам рядко и то предимно , за да пусна лс или за темата за ДБМ-Видин.
Имаме си 2 зъбчета в растояние на 2 дни.Не съм мазала с нищо.И мисля, че щеше да е излишно.Мрънкаше повече и се будеше нощем често.Боляха си я венците, но това си е нормално и няма нужда от паника и предварително притеснение.

# 49
  • София
  • Мнения: 688
biboshka, стигнах до 19 - ojofuffo - и там на търсачката ми излязоха отговорите, явно и други са се чудили доста  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 298
Добро утро.Ние ли сме най-ранобудни  Thinking

Честито на месечинките ни Павел на мама pipi
                                              Владимир на мама tydy
                                              Самуил на мама IVAIA
                                              Ема на мама valche
                                              Цветелина на мама pigi
                                              Самуил на мама biboshka
                                              Ели на мама prascho
                                              Стамен на мама embo
                                              Тарек на мама elip  !


Прасчо на твоят въпрос ще кажа че при целият ми стаж и предимно марков алкохол на бара ми-глава ме е боляла 2 пъти които още помня  #Silly Единият път беше когато ги омеших алкохолите-10-на вида под формата на чисти и шотове/хем бяха хубави питиета/  Вторият беше когато ходих на един рожден ден и пихме Ром-Савой клуб  oops

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Добро утро и от нас!
Честито на днешните месечинковци Павел на мама pipi, Тарек на мама elip
                                                             Владимир на мама tydy, Самуил на мама biboshka
                                                             Самуил на мама IVAIA, Ели на мама prascho
                                                             Ема на мама valche, Цветелина на мама pigi
                                                             Стамен на мама embo!                                 
       
                                                                                         
Да растат здрави и щастливи!
Подкрепям идеята на Емили гласуването да е явно, нещо като анкета! Peace
Лек ден всички! Болните бързо да оздравяват, а здравите да бъдат още по-здрави!  bouquet

# 52
  • Мнения: 708
Добро утро!
колкото и невероятно да звучи моите малки мъже още спят
използвам момента да честитя месечинките на
                            Павел на мама pipi,
        Тарек на мама elip   
                                            Владимир на мама tydy,
      Самуил на мама biboshka
                                              Самуил на мама IVAIA,

      Ели на мама prascho
                                               Ема на мама valche,
      Цветелина на мама pig

                                                Стамен на мама embo!   
  love001
да са много много много здравички и послушни
Урааааа! newsm68 newsm44 newsm44 Добри хора ме светнаха как става това, за което питах! Isi kam, благодаря!  bouquet
   
за нищо за теб винаги Hug
Ех Ямбол, ходила съм там да продадем къщата на свекито и това беше!Само на центъра ме заведоха!Друго не помня, но беше готино там!
   
аз лично не го харесвам този град но ти си ми добре дошла(ако има и други желаещи ще ги посрещнем подобаващо)
  yolk голяма сладура е твоята кукла пу пу да не е уроки   
само сега да не ми се скара     jorjito   Joy Joy Joy че ние свекървите сме много лоши Crazy
и ние вчера много ревахме че като ни се напълни нослето със сополи падна едно кихане докато ги изчистя(че при нас е много сложно не дава в никоя дупка да бръкнеш) Cryмазах му венците ама нямаше никакъв резултат иначе и на нас ни е поддут венеца
и последно че май се събудиха и аз    Подкрепям идеята на Емили гласуването да е явно, нещо като анкета! Peace
видях че мисля априлките са пуснали кой колко зъбчета има
после пак лек и спокоен ден  bouquet  bouquet  bouquet                                                                 

# 53
  • Мнения: 359
Два дни не бях влизала и не мога да смогна да ви изчета. Първо да благодаря за отговорите на мамите които са ми писали:
pepi1111 Мерси за линка аз преди да ви пиша го прочетох и тази и още една подобна тема спецялно за Варна както и да е вече се записахме при 1 педиатърка като за начало ми направи добро впечатление дори ме похвали че късно захранвам. Проблемът ми основно беше че тези които имат славата на добри педиатри така са затрупани с пациенти че нямат време да им обърнат внимание.
pigi Очето на моето Цвети да чукна на дърво напоследък не тече толкова много налага се да почиствам сутрин, вечер и по 1 път през деня не е както преди иначе си правя масажчетата, капя офталмо септонекс и се надявам да и мине не смятам в скоро време да павим сондаж четах че в най-голяма степен положителна промяна настъпва точно около 6те месеца.
Да ви се похваля вчера ходихме на втори преглед при ортопед и проблемът с връзките който имаше вече го няма лекарят каза че сме си свършили работата с гимнастиката и няма нужда от повече прегледи. Малката ми бебка се разплака и напишка кушетката на ортопеда, но важното е че новините са добри.
За лепенките за уши и мен ме интересува нищо не съм предприела но все повече се притеснявам че ще и станат щръкнали ушичките, прегъва си ги пък и таткото ни има големи и щръкнали уши ако вземе неговите уши и моята коса ще е ужасно.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Само да кажа за ушите. Големия като беше бебе свекитата много ме тормозиха да му лепя ушите / те така правили на синовете си/. Аз накрая за да има мир си реших проблема като му слагах лента за глава през ушите. Това с лепенето ми се струва много гадно и си мисля, че независимо лепени или не, това си е до физиката на човек. Thinking

# 55
  • Мнения: 1 866
Минавам само да се абонирам за темата, че съвсем ще ви изгубя следите...

Честито на всички месечинки!
Ох, с тез уши и лепенки ще ме уморите Grinning Нищо няма да стане с лепенките, както Морскасирена казва, до физика си е. Ако като станат големи наистина ушите се окажат много щръкнали, прави се една хирургическа интервенция с която ги прибират. Няма да ги оправите с лепенки или ленти. И Пипи е малко като Чебурашка и аз чак сега видях че татито и той има щръкнали уши а досега, вече 10 години не бях забелязала... ooooh!Така че споко, ще ги оженим и така.  Grinning



# 56
  • Мнения: 433
Reni,страхотни са ти схемите зазахранването.Като започна мисля да приложа тази с кашите.Аз имам една оризова на Милупа,но пише,че е с адаптирано мляко.Понеже чета за безмлечни каши,тази би ли била проблем,при условие че към кашата така или иначе се добавя вода,кърма или адапте/ Thinking
Вчера една позната ми каза,че замразява пюретата във формички за лед и е супер улеснение,за да не се приготвят всеки ден,защото е трудно да се готви по няколко лъжички.Така се готви един ден ударна доза,замразява се и после само по едно-две кубчета се размразяват и манджата на бебо е готоваа.
Синеочка,нищо не сподели за..окютчването;)Дано не греша с термина #Crazy
Във Варна питах поне в три големи аптеки за лепенки за уши и всеки ме гледа меко казано странно #2gunfire
Ние имаме една дузина чесалки-с гел,без гел,ароматизирани и т.н.,но По-Убаво нещо от пръста Немаа..Вчера таткото купи поредната-три плода от някаква дъвчаща материя на една халка.Адски джиджани.Но Алекс така им се нерви от къде да ги подхване,защото не може да ги налапа целите.просто не е за разказване какво нервничене пада.И понеже докито ми каза ,че честите събуждания нощем може да се дължат на превъзбуда от вечерните игри,аз му се скарах да не ги дава на детето,за да не се"превъзбуди"А,онзи ти ми мъж само му вика:"А,бе тате,ти от една Ягодка ли се възбуждаш?"Simple Smile Мъже,какво да ги правиш ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 975
Добро утро на всички  bouquet

Ние днес нещо май покашляме и ще ходим при доки следобяд, да видим какво ще каже и ще си вземем направление за втори преглед при ортопед smile3521

Рени тази торта ти ли си я правила newsm78 hahaha

Нарина дръж фронта, всичко ще бъде наред Heart Eyes

И нашите ушички са щръкнали и засега сме с лента за глава, ама те и моите са малко щръкнали, та има на кой да прилича детето Joy Joy Joy, но няма страшно нали е мадама ще бъде с дълга коса и готово, без хирургична намеса ще стане номера Laughing


Дано наистина с времето да свикнем да ядем с лъжичка, защото сега е голям мор #Crazy

Хайде толкова засега после още
[/i]

 wavey wavey wavey

# 58
  • Мнения: 166
добро утро!!!
минавам да почерпя за месечинката на Павел Misc Baby Bottle newsm64  party023 beer2 smile3510
и ние имахме тежка нощ Sad Павел често се будеше и трудно заспиваше и то не в леглото а на шезлонга. Чудя се съвсем като му стане малък как ще го приспиваме ooooh!
Честито и на останалите месечинки!

# 59
  • Мнения: 2 481
Честито на всички месечинки днес!Да са живи и здрави !!!
Днес много месечинки бе ! Grinning

Галия_82 то май за вторичен преглед не се взима направление, а отиваш направо при същия! Peace

Coccinella помня че и Асето имат котка, но едва ли чак от това ще да е проблема!Та ние като нямаме нищо сега ни куче ни дявол и другите със такива проблеми, да не би да имат котки!Всичко е до нещо друго,но още не мога да си обясня!Сигурно ще ти кажат и на теб че е атопичен дерматит!
Бибошка вие оправихте ли се с дерматита?!Да не можеш нищо да хапнеш спокойно ужас!А сега кръвта разбра ли се от какво е?Да не е АБКМ?Или ?
 Ние още имаме сухи участъци, но вече не ги мажа аман,само вечер след баня ги мажа със едно кремче на Адерма ексомега!Много е хубаво за атопична кожа го дават!Нашата мома вече се научи да се чеше и като я съблека и почва да се сърби по гърдичките явно много го сърби горкото щом се усеща и да се чеши!Но с кортикостероидния спрях!

Това е за сега!,
    Ако искате Бибошка, Нан махнете буквите,снимките са ни много хубави!Вие решете, но на мен много бавно ми отваря 1ва страница!Незнам при вас как е!

Прасчо хайде де, да видим какво научи укажи някоя връзка!

Хайде че ме хвана лига!Да не се излагам спирам да пиша!Препих с кофеин току що и !Оф айде!

Общи условия

Активация на акаунт