Любители на кучета - 131

  • 26 545
  • 718
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И ние в търсене на нова храна след бойкота на еукануба взехме за проба прима дог без зърнени по препоръка в магазина.Не открих мнения за нея,но се надявам да я прояде .Чудото капризен кокер ми се падна....И вече подминава храната и яде по веднъж на ден.Не е ли малък още за такъв режим?Не ми звучи добре еднократно хранен на годинка че и по принцип....
Еднократното хранене след годината си е абсолютно нормално. За кокер затрил се от глад, не съм чувала. 😆

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Здравейте! От скоро съм горд собственик на това прекрасно бебе померанче. Казва се Кайра. Имам няколко въпроса. С каква храна храните вашите кученца? В момента сме на Hills Science plan Small & mini puppy. Чудя се дали тази храна е добра или да преминем към по-висок клас. Какво е мнението ви за поставянето на чип? Дали можете да ми предоставите повече информация за него? След чипиране необходима ли е регистрация на кучето в общината? Благодаря предварително!



Ние сме в чужбина, но да споделя за храната. Кученцето ни е на три месеца и още от развъдника, от който го взехме, яде храна Arion. Изобщо не знам дали е хубава, нито цената мога да коментирам, тъй като не знам цените на другите - 25 евро за 3 кила е. Но предполагам, че не е лоша - развъдникът е 50-годишен и хората ги разбират тези неща.

За чипирането не знам. При нас е задължително и се прави още в развъдника.

Майки усмивката 😍
И в България е задължително чипирането.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Здравейте, извинявам, се че нахлувам така в темата. Търсих и в търсачката, но ме отвежда в теми за хранене на човешко бебе. Преди 20 дни прибрах изхвърлено бременно куче. Роди четири палета, много са сладки, обаче кърми седмица и кърмата ѝ спря. Три се хранят добре, тя все още ги ближе. Едното яде по-вяло, сякаш самото мляко не му харесва. Има ли някакъв трик, за да го излъжа да се храни по-добре? Предварително благодаря!

# 63
  • Мнения: 2 635
Има специални сухи млека за кутрета. https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/young-8820/happy-dog-baby-mil … a-500-grama-14799
Браво на вас, че сте прибрали майката, и сега се грижите за всички.Дано се справите, и кутретата се преборят.
Адмирации , имате голямо сърце! ❤️

# 64
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Възможно ли е да има глисти? Подуто ли му е коремчето? Знам , че при паразити апетитът е слаб.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Ами възможно е, но ще можем да ги обезпаразитим след седмица, така каза ветеринарят. Иначе сега ги теглихме, наддали са между 50 и 100 гр всяко. Едното е особено лакомо. Специално мляко им давам за кучешки бебета. Най-малко, 50 гр е наддало въпросното пале. Но то като цяло е най-дребно, въпреки, че се роди първо.

# 66
  • Мнения: 133
Много смешно...

# 67
  • Мнения: 725
Здравейте, и аз новодошла

# 68
  • София
  • Мнения: 8 571
И добре дошла! Веднага признавай кои са тези топки любов (да не ги "кръщавам" аз)!

# 69
  • Мнения: 811
Здравейте и от мен, както и от тези двете (за съжаление главно заспали или най-малкото сънени могат да бъдат бъдат снимани).


Кая

 И Зара
Не съм писала сигурно от години, но някои със сигурност ви помня Heart

# 70
  • Мнения: 725
Два френски булдога - Ори и Рея. Сивото бебе е Кане Корсо на име Кайра.
Прекрасни са ни животните.

# 71
  • София
  • Мнения: 8 571
Е, как - тук друго, освен разкош няма Simple Smile Кая и Зара и те са Heart Eyes

# 72
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
Добре дошли на новодошлите и да ви е хубаво тук!
Ние сме още морски и да се отчететем:

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 6 050
И ние бяхме морски днес. Канал с тиня, конски фъшкии, къпане в морето с цел първично отмиване - пълна програма.
Ама нали и кучето трябва да има радост от живота, то не може само на дивана...

# 74
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Нашето момче е болен, кашля и му тече носа. Ветеринарят му е сложил 3 инжекции и иска да го водим следващите дни да го наблюдава. Миналата седмица му поставихме ваксина срещу кучешката кашлица и каза да го пазя поне 3 дни, а аз го водех на кучешката площадка, сега ми стана малко гадно.
А днес е рожденик, става на цяла 1 година.

Общи условия

Активация на акаунт