Нещо смешно, което децата казаха - 14 тема

  • 62 140
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 988
Аз да споделя нещо смешно, което синът ми направи. На една почивка бяхме отседнали в мезонет. Дойде време да си тръгваме и аз започнах да събирам багажа. Синът ми обаче решил да ми помогне по бързата процедура.Тъкмо се качвах по стълбите, когато го чух да пита отгоре: "Мамоооо, това чупливо ли е?". Вдигам глава и гледам, че гърнето на дъщеря ми виси от парапета, при което казах: "Не, не го хвърляй". Той обаче явно чу само НЕ- то и гърнето се озова върху главата ми. Докато го махах, видях как и таблетът лети надолу. Според малкия калъфът го прави напълно неразбиваем. Бил го "тествал" много пъти.

Последна редакция: ср, 24 май 2023, 20:56 от Forest rain

# 406
  • Мнения: 4 547
И здрав ли беше таблета? Ако да, искам да знам какъв е калъфа. Joy

# 407
  • Мнения: 2 080
Не съм привърженик на скъсаните дънки и избягвам да нося, но си извадих единствените ми такива ( много са ми удобни) от летния гардероб  със “скъсано”  на едно място.
Обличам ги да излизаме
- Мамо, дънките са ти скъсани.
-Да, знам.
-Защо носиш с дупка?
- ( мълчание) Е, нали е модерно.
- Тогава и аз ще си облека клина с дупката като е модерно ( любимият й, който се скъса).
И смених дънките с нормални Simple Smile

# 408
  • Мнения: 3 430
На Рожден ден:
- Мария, не може да ядеш повече сладко!
- Мога, но ти не ми даваш.

Мария на 5г.

# 409
  • Мнения: 1 988
И здрав ли беше таблета? Ако да, искам да знам какъв е калъфа. Joy
Здрав беше, но аз омекотих леко удара, опитвайки се да го хвана.


В такъв калъф е. Другият таблет е в по- различен, но и той е понесъл много. Дъщеря ми, като се ядоса за нещо, го мята и тряска. Ето го калъфа на другия.

# 410
  • Мнения: 924
Бяхме на абитюренска, имаше торта с алкохол и детска. Малкия доволен:
-Мамо, безалкохолната торта беше много вкусна! 😂
Кака му за кучето: вие сте му осиновени родители, не истински.

# 411
  • Мнения: 9 887
12 и 7 години:
Големият, защото ще пресичаме улицата:
- Бързо, дай си ръката! А, ама то в тая ръка имало пица? Дай пицата, задръж ръката!!!

# 412
  • Мнения: 462
Скоро и при нас сходна ситуация, ще пресичаме, обаче баткото (8г) държи някакви бонбонки в ръката, казвам му:
- Хвани сестра си (4г) за ръката и давай напред!
Дребната обаче го вижда, че ръката му е заета и изкрещява:
- Бързо да ги хвърляш тия глупости дето държиш и ме хващай за ръката, ааамахаааа.......

# 413
  • Мнения: 1 685

Преди 2 години една дама ми е отговорила ,че след като детето ми казва на шарените неща дъгисти,е от "Децата на дъгата"...Май ще се окаже права.Скоро работи в една книжка със занимания разни и ето как сам се определи... "цветен като дъгата"... Смаях се като го видях! 🤔😊

# 414
  • Мнения: 2 165
Снощи синът ми(на 5) ми постави ултиматум: или сестричка, или домашен любимец. И сега търся котенце...

# 415
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Снощи синът ми(на 5) ми постави ултиматум: или сестричка, или домашен любимец. И сега търся котенце...

Offtopic:
Скрит текст:
Предлажи му рибка - най-безболезнено е ... От опит ти го казвам.
Аз бях на 7, когато поставих ултиматума - или братче, или куче, или рибки Joy
10 години и повече гледах риби в резултат... И братчето се роди, ама като бях на 13...  

# 416
  • Мнения: 1 988
Поредната изцепка на сина ми, и то на всеослушание, докато вървим по улицата:
"Оле, мамооо, к'ви големи гърди имаш (в последно време наедряха за мое нещастие). Сигурно имаш бебе в корема."

# 417
  • Мнения: 2 520
И като стана въпрос за бременност - вчера 7-годишната ми дъщеря заяви, че майката яде много, за да й стане голям коремът. 🙃

# 418
  • Мнения: 462
На дъщеря ми едната леля в градината е доста едра жена, но вече е 60+ годишна (да е жива и здрава, много е готина), и вчера щерката я питала:
- Ти кога ще имаш бебе?
А тя влязла в роля и казала, че внучка ще има скоро, при което детето питало:
- Това животинка ли е някаква?!?!
Разказа ми го леля Ленче, така се смяхме в градината, чак сълзи ни потекоха.

# 419
  • Мнения: 1 461
Преди няколко дни големият ми син страна на 6. И ми каза: Вече не съм дете. Сега съм млад.

Общи условия

Активация на акаунт