Движение на българските майки -ВИДИН тема 4

  • 11 233
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 502
Светле, моля те, ако имаш време днес остави в магазина на Мими ножицата и шнурчетата,

Зори ,
няма проблем , ще ги занеса довечера ,ще оставя и флаери за теб при нея ,

# 16
  • Мнения: 2 657
Банда привет Hug
Зори,браво за много фигурки  bouquet
чак ме е срам с мойте 40 сърца Embarassed
При Мария може да има още някое зашито-незнам,на мен ми бе неудобно да я питам онзи ден,защото тъкмо се връщаха от полицията с детето и реших да не я питам.

Аз утре ще знам след снимката,кога съм под ножаи ще ви кажа,кога и къде евентуално мога да се класирам Peace

И аз ще дам 2лв Peace
Зори,за твоя теди ли става на въпрос?



Черпя ви,понеже моя мъж стана управител на кафетата Grinning Wink

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 15:17 от Йо

# 17
  • Мнения: 7 106
Зори,за твоя теди ли става на въпрос?
smile3532

Не думай!

Честито на мъжо ти   bouquet!

# 18
  • Мнения: 2 657
Епа така си помислих деее Wink
Ама ще бъде готин Дядо Коледа Laughing

Аз мисля Орлин да го превъплатя в Баба Колела hahahaзащото Люби разправя на всеки,4е Баба Колела ще идва у нас и ще носи подаръци Mr. Green
Незнам защо,ама на вси4ко вика Баба и на Том и Джери-Баба Джери Joy

# 19
  • Мнения: 7 106
Ха! И Ева е решила че е баба Коледа и това е   hahaha !

Две мнения по въпроса няма.

# 20
  • Мнения: 2 657
Ха! И Ева е решила че е баба Коледа и това е   hahaha !

Две мнения по въпроса няма.

 hahaha Joy hahaha
Е добре,4е поне не е само моя син Mr. Green


Последно,кажете къде ще бъде базара???

# 21
  • Мнения: 2 910
Базара ще е пред Съдебната палата, където беше изложението миналия месец.
Йо, надявам се да дойдеш и да се съберем всички Hug

# 22
  • Мнения: 2 657
Базара ще е пред Съдебната палата, където беше изложението миналия месец.
Йо, надявам се да дойдеш и да се съберем всички Hug

И аз,утре или в сряда ще знам със сигурност къде ще съм и как Mr. Green Wink

# 23
  • Мнения: 2 657
Fiona на 13-ти ще ми прати нещата PeaceАко аз не мога да ги взема ще пишем за Джижението и Мими да ги вземе от еконта.

# 24
  • Мнения: 2 502
момичета ,

Зори ,оставила съм ти ножицата и сребърния шнур + флаери при Мими
Люси , за теб флаерите са същи при Мими ,занеси и на Теди в магазина ,че снощи забравих да й дам
Мими ,прецени как ще ги раздаваш малките и големите
Момичета ,аптеки ,вашите козметици ,фризьори ,детските магазини ,в които  пазарувате , детските градини ,Задължително да сложим на таблото за съобщения !!!!!!!

и вече както прецените и където , трябват ли ви ,още , Whistling
Диди ,за теб флаери също има при Мими ,отброй си и вземи

оставила съм не по-малко от 700 бр

# 25
  • Мнения: 2 657
Mimi,остави и за мен флаери PeaceАз днес или утре ще мина да ги взема или ако имаш пат на сам ми званкай,4е пак сам по лекари днес Peace

# 26
  • Мнения: 2 502
забравих  Embarassed
 1/
картичките ,няма ли да ги опаковаме в целуфан , от пипане и прехвърляне ще се надраскат или развалят и по-добре ще е да ги поставим във фолия или целуфан , за икебенките -свещници -май важи същото
какво ще кажете ?

нещата трябва да имат търговски вид ,не мислите ли ?

2/
така и предлагам в четвъртък следобяд да си кажем това да бъде времето за описване ,надписване ,опаковане , и последни приготовления в склада ,има ли желаещи мами за тази дейност ,защото на  Диди ,ще й е трудно сама


3/
на базара ,как ще организираме присъствието си ,хайде да си кажем и направим график ,така че да има постоянно присъстивие , а и всички да вземат участие ,ще е трудно на някои да издържи часове сам или  нещо подобно ....
Вие сте .......................

# 27
  • Мнения: 2 657
Аз,ако докито каже другата седмица-за 4етвъртък съм в склада PeaceНЯМА НИКАКАВ ПРОБЛЕМ!!!
За базара-мога само в петък да съм на линия,за събота няма как с Люби не става Peace


Пак казвам,дове4ера или най-късно утре до обяд ще знам дали съм под ножа тази седмица или не,ако не съм,ме бройте за склада и за петък,поне дообяд Peace

# 28
  • Мнения: 2 657
Само да питам,4етвъртак дообяд става ли?Удобно ли ти е Диди?

# 29
  • Мнения: 2 653
Аз опаковам моите, точно поради причината да не се пипат.Започнах с целуфан от магазина за цветя , но 50 ст е един лист , а не се опаковат много катрички.Затова ми дойде друга идея- купих джобчета за папка от кристалните те са по 7 ст и  стават също.# джобчета са колкото един целуфан , а цената е двойно по-малка.Отзад ги лепвам с тиксо.
Много се извинявам за забавянето, но на Софи и растяха зъби и мрънкаше и малко повече  си играех с нея, а и мъжа ми имаше ожден ден и последните няколко дни нямах никакво време.Довечера се мобилизирам и утре ги пращам.Готови са само на някой трябва да им залепя бел лист - вътре където са пожеланията, защото повечето са на тъмни картони  и да го доопаковам.

Общи условия

Активация на акаунт