90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVI

  • 29 453
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 998
Аз не вярвам на Анджела. Той все още не се е пренесъл в САЩ, така че как я е измамил? Нали обикновено искат зелена карта (като Мохамед)?
Е, ти нали гледа епизода в събота? Той вече е започнал да я изнудва. Тя му е казала да си закрие акаунта в Инстаграм, той е казал "прати ми 5000 долара и ще го закрия". Той тия пари за джобни ли ги има? 5000 долара за стандарта на Нигерия са доста, доста пари. Типично поведение на африкански скамър, "прати парѝ и ще направя това и това."

Този епизод на  "Заживяха ли щастливо" дето сега даваха явно е сниман през февруари.  Яра казва "Президентът на САЩ предупреждава, че може да има война и е опасно да се ходи в Украйна. Не мога да си представя, че в 2022 може да се стигне до война". А майката на Яра през видеовръзка казва, че е оптимист и няма да се стигне дотам.
Индийците взеха супер мега да ме дразнят. Кимбърли пак се тюхка, че не е имала с**с    с Усман при първата им нощ от пристигането й. Андрей бая е остарял вече.   Единствено са ми интересни Билял и Шайда. Все още.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 570
Тя не му даваше да излиза от тях и да работи, не, че той много иска да работи, де, но тя му забрани всякакви контакти. Съответно, ако той ще изпълнява, тя ще трябва да праща пари.

Анджела е сбърканата, той си е обикновен човек, който иска да получава пари наготово. 😁

# 47
  • Мнения: 36 484
Анджела няма право да иска Майкъл да си изтрие акаунта. Ако ти ми кажеш да си изтрия акаунта и аз ти кажа, че ще го направя срещу 5000 лева, това не е изнудване - по-скоро е нещо като майтап (или тролене, защото знам, че няма да ми дадеш, но и аз нямам намерение да изтривам нищо).

# 48
  • Мнения: 10 998
В Нигерия, Мароко и още няколко африкански бедни държави това е масова мода... пари се изкарват, чрез кибер престъпления. Фалшиви профили, зарибяване, изнудване за пари... Карат жените да се влюбват и после им източват пари. Отделно са фишинг измамите, които винаги идват от Западна Африка, получаваш мейл, на който само трябва да кликнеш един линк и ти се заразява компютърът, всичко се заключва и ако искаш пак да ти се отключи, пращаш известна сума. Имаше bTV репортерите... как стоят в някакви гаражи в Гана, Нигерия и от този сорт, по 10-20 компютъра, направо офиси за кибер измами и правят фалшиви профили със снимки на някакви хубавци, пускат покани по ФБ, зарибяват европейки и американки. "Сиромах човек - жив дявол".

# 49
  • София
  • Мнения: 11 570
Това е така, но това не означава, че всеки от там е такъв. Те просто имат сделка, той е само нейн, дори приятелите си заряза, защото тя така поиска, тя му дава пари, за да живее. Анджела не му е купувала скъпи неща, така че не може да се говори за източване. Ако беше получил виза, нямаше и да я изостави, щеше да си кротува вкъщи и с удоволствие нищо да не пипва. Тя иска като са заедно да правят секс по 10 пъти на ден и го получава. Не е като при Усман, който не иска и да я докосне.

# 50
  • Мнения: 36 484
Майкъл се занимава над 5 години с Анджела, сключиха брак на който присъства цялото му семейство. Тя тормози него, роднините и приятелите му. Това е по-различно от спам имейл.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 778
Анджела е изключително противна и дори Майкъл да е измамник, фактът, че издържа лудостите й 5 години, е достатъчно да му плащат вредни.
Кимбърли ми е също толкова противна. Почти като Деби, която не спира да говори за с...кс.. Толкова ли са отчаяни за ласки или просто се правят на интересни

# 52
  • Мнения: 36 484
Открай време има вицове за с..суално незадоволени възрастни западни туристки - мислех, че са преувеличени и обиждат жените, но покрай това предаване разбрах, че всичко е истина.

# 53
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Ами да си търпи тогава, каквото си е надробил. Как пък да не го съжалявам него и Усман. Те са си избрали бабите, сега да си ги дондуркат. Много ясно, че няма да видят пари без секс. Те какво точно си мислят, че искат тия заможни баби? Разговори? Айде сега.. Пуснали се на пазара за пари, после се чудят откъде им е дошло. И двете страни си се заслужават един друг - едната страна гладна за пари, другата за ласки. Като не им изнася, да се разделят и толкова.

# 54
  • Мнения: 3 615
Абсолютно и аз съм на горното мнение. Изобщо не ги съжалявам тези африкански младежи - нито Усман, нито Майкъл. Да си носят последствията от изборите.

# 55
  • Мнения: 36 484
Според мен, Майкъл беше сериозен в началото и наистина мислеше за дете с Анджела. Откакто разбра, че тя го баламосва и никога не е мислела да ражда (и да е мислела - то е невъзможно на нейната възраст), той изгуби интерес.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 778
Аз също мисля, че Майкъл беше по-нормален от Усман, като разбира се, виждаше в Анжела зелената карта, но и други възможности. Усман иска да си промотира песните с надежда са стане "африканският Майкъл Джексън", което с неговият "талант" е напълно невъзможно, но той ще се опита да се задържи в "90 дни",  колкото се може повече с цел реклама

# 57
  • Мнения: 3 978
Доста хора си мислят че на 50/60 хората вече не са сексуално активни ..

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26 379






Последна редакция: ср, 19 окт 2022, 20:55 от Doli

# 59
  • Мнения: 36 484
Повечето хора на всякаква възраст не са толкова сексуално активни, колкото е модерно да се твърди. Не знам защо от много време сексът е в центъра на западната култура и човек трябва да се прави на по-заинтересован от тези неща, отколкото е всъщност, или да се срамува в ъгъла Rolling Eyes. Фройд едно време е започнал да твърди, че всеки сън, всяка мисъл е свързана с такива неща и явно много народ му е повярвал.
А на по-сериозна възраст повечето хора имат комплексни здравословни проблеми и това по никакъв начин не е най-важното за комфорта им.

Общи условия

Активация на акаунт