90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVI

  • 29 484
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 673
Дневниците май свърши. Това сигурно е повторение. Да каже някой, ако са нови епизоди.
От събота май нищо кой знае какво няма. Шайда се скара с Шахида, даже не разбрах за какво точно. Елизабет и Андрей поканиха гости в новия си дом. Майката на Сумит беше ядосана, защото той й каза, че се е ожени за Джени. Каза му да не се появява в дома им. Джени стоеше отстрани и нищо не казваше, защото не разбираше за какво си говорят. Противният Ед обясняваше как ще се женят с Лиз, били сгодени и т.н. Ким се кани да ходи в Нигерия при Усман. Има планове да го доведе с виза К1. А, той между другото не се ли ожени за някаква нигерийка? Имам спомен, че пускахте снимки тук. Обърках се вече с тези сезони и разклонения кое и кога е снимано.
Като цяло май този сезон ми е скучен и го пускам само за фон.

# 31
  • Мнения: 11 127
Сега го пуснах. Започва с Калани и Асуелу, не помня, дали са го давали това...

# 32
  • Мнения: 3 673
Пише ли горе в дясно “New episode”?

# 33
  • Мнения: 11 127
Не, не пише. Старо е. Втората двойка е Том и Марая, сцената където й предлага брак, а тя му отказва "засега" Grinning Да, и аз мисля, че в 23.00 делниците не дават премиерни епизоди на нищо. Само в събота.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 26 437












Последна редакция: чт, 13 окт 2022, 19:19 от Doli

# 35
  • Мнения: 36 566
Майката на Армандо изглежда като Джени, само че не е толкова сбръчкана. Neutral Face

# 36
  • Мнения: 11 127
Успях да изгледам Семейството на Шантел, води се ... еп.11. Няма никакво движение, разтягат си локуми... как Шантел отишла в Доминикана да говори с майката на Педро, той й казал, че тя дори не си оправя леглото, че не чисти, че не поема никаква домакинска работа. Едно и също от няколко серии. Сега в събота пак ще има епизод. Тези 12 епизода могат да ги поберат буквално в 3.   Уинтър разбра, че новият й мускулест чернокож приятел имал 3 деца Grinning Той не говори за това, но тя го разбрала от профилите му в социалните медии. Grinning Grinning Grinning
А "Заживяха ли щастливо" ... хванах първите две сцени, Елизабет искала да пее детски песнички и да ги записва? Хахаха...
Майката на Сумит прави същите драми, точно като в индийски сериал. "Няма да приема Джени". Един 5 минутен разговор го гледаме в 3 епизода Grinning

# 37
  • Мнения: 3 673
А, гледахте ли Любов в Карибите?
Две от двойките са от миналия сезон. Щях да кажа, че до сега нямахме мъжка гей двойка, но се сетих за Кени и Армандо. Тези двамата ми изглеждат по-противни и мисля, че няма да им се получи.
Имаме и двойка лесбийки, които стават тройка. Мъжа и едната се влюбват и трябва да кажат на другата, че е излишна. Те двете имат 10-годишна връзка.

# 38
  • Мнения: 36 566
Във великобританското предаване има двама мъже и чужденецът (който е чернокож) май е по-свестният от двамата. Другият се държи като лигльо.

# 39
  • Мнения: 11 127
Идната събота ще има еп. 13 на Семейството на Шантел, хаха. Пуснах си "Заживяха ли щастливо" да изгледам на спокойствие.
Яра казва, че в Украйна нещата стават опасни... явно предаването е снимано още в началото на войната или малко преди това.
Усман искал да стане "най-известния човек на света", поне като Майкъл Джаксън, моля?  
А историята на Ед просто доста взе да ми дотяга.
Eдинствените интересни са ми Билял и Шайда. И донякъде Андрей и Елизабет.

Последна редакция: пт, 14 окт 2022, 21:31 от diziler

# 40
  • Швейцария
  • Мнения: 1 828
Ама нова тема ли имало...Благодаря, pppqqq.

Значи Майкъл излезе измамник. Анджела се оплаква, че нямал никакъв интерес към нея откакто са женени. Съветва се с адвокат за развод, ще видим какво ще стане.

# 41
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 115
То как да не е измамник - нигериец търсеш брак със застаряваща американка и светват всички червени лампи. Ако ви покажа колко съобщения в месинджъра имам от подобни.. 😂 Бомбандират те само като видят, че живееш тук. Кой ги знае дали изобшо и снимка гледат.

# 42
  • Мнения: 36 566
Аз не вярвам на Анджела. Той все още не се е пренесъл в САЩ, така че как я е измамил? Нали обикновено искат зелена карта (като Мохамед)?

# 43
  • Швейцария
  • Мнения: 1 828
Тя каза в епизода, че се обаждал само да й иска пари. Дали лъже, кой знае...

# 44
  • Мнения: 36 566
Анджела е много противна жена и ще остане в това предаване, докато може. Затова не й вярвам. Ако трябва, ще се ожени и за Усман, за да се задържи в предаването.

Общи условия

Активация на акаунт