КАУФЛАНД - тема 61

  • 43 928
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Да питам кога се очакват(ориентировъчно) мини фурничките Swich on?
Божа работа. Долче по това време миналата година си я купи, аз - лятото преди нея. Мисля, че и тази година лятото имаше по едно време, значи е наближило и зимното зареждане.

# 691
  • Мнения: 39 727
А като цени какво да очаквам? Не знам колко са стрували преди, защото от няколко дни съм се настроила за подобна покупка.
И за следващата брошура да питам-какъв е този плод суити, който изглежда като зелен грейпфрут?

# 692
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 904
Суити било хибрид между грейпфрут и помело. Чудех му се.

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 00:25 от nasito8988

# 693
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Мария, под 200 беше, около 180 ми се върти...

# 694
  • Мнения: 39 727
Благодаря ви. Ще дебна фурничката.

# 695
  • Мнения: 35 189
Черпя ви за закуска с гофретите на раздора от кръглия гофретник

# 696
  • Сливен
  • Мнения: 4 081
Аз от една година съм с това https://zora.bg/product/fao-1120fx за мен изглежда еднакво с този на Кауфланд.Купих го на черния петък в Зора.

# 697
  • Мнения: 2 141
Oesi,има ли програма за дехидратация ,че потърсих но не видях някъде да пише ?

# 698
  • Сливен
  • Мнения: 4 081
Да,4часа,има 3 тавички на дупки,1 плътна,въртяща кошница,за шищчета,пиле на грил.

# 699
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Аз от една година съм с това https://zora.bg/product/fao-1120fx за мен изглежда еднакво с този на Кауфланд.Купих го на черния петък в Зора.
Аз харесвам уредите, на които е отпечатана марката Finlux. Те не са производители, китайци са, просто им печатат това лого. Но уредите са много здрави и както казах ги харесвам. Имам една хлебопекарна на над 10 години, на която ваничката замина, но самата хлебопекарна работи отлично и стои за резерва ако новата сдаде багажа.

Тази седмица ще има Сантос кафе на много ниска цена. Видях, че е 100% робуста, аз почти само такова пия, но Сантос не съм взимала. В някоя от предните теми беше коментирано, че не е хубаво - кое не му е хубавото, защото все пак е субективно усещането за вкус? Твърде горчиво?

# 700
  • Мнения: 4 826
Не съм специалист по кафето, но Сантос бях купувала заради чашките, че ми пасват цветово на кухнята(😜ОКР съм какво да се прави). Изпи се без проблем , ако ще ти е ориентир аз съм по експериментите и  например Нова Бразилия и Кимбо не се харесват в нас.

# 701
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Мляното Кимбо Aroma Inteso и на мен не ми хареса особено. Но на зърна не съм купувала, а знам, че имат разлика повечето марки между мляното пакетирано и на зърна.

# 702
  • Мнения: 3 755
Имате ли впечатления от течния перилен препарат на алвина, щом омо- то не става търся заместител , благодаря

# 703
  • Мнения: 27 890
На кауфландската фурничка също мисля, че програмата за сушене е 4 часа, но реално могат да се променят и времето, и градусите. Предполагам, че и при Финлукс е така...

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 16:50 от dolce miele

# 704
  • Мнения: 102
Имате ли впечатления от течния перилен препарат на алвина, щом омо- то не става търся заместител , благодаря
Ползвам лилавия.Много хубаво мирише и изпира добре.

Общи условия

Активация на акаунт