Предложение за брак

  • 1 904
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Дойде на работа с букет червени рози и в букета беше сложил пръстена  bouquetказа ми ,че много ме обича и иска да се омъжа за него.Познайте после как работих до края на смяната ми Laughing

# 16
Ех, не е лесна работа това предлагането.
По принцип - не е трудно да се предложи. Кофтито е, когато ти откажат...
А още по-кофти - жената да предложи брак на мъжа...
А на мен пък ми се иска да предложа брак на една потребителка, ама знам ли как ще реагира  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 555
А още по-кофти - жената да предложи брак на мъжа...
Къде му е кофтито на това? Thinking

# 18
  • Мнения: 5 622
А на мен пък ми се иска да предложа брак на една потребителка, ама знам ли как ще реагира  Simple Smile

Я пък ти  Shocked Верно ли?

Кажи поне, че не е омъжена и все още няма дете/деца...

иначе си обречен на отказ, точно от каквото се страхуваш....  Crazy

# 19
Има дете, но не е омъжена и не живее с таткото на детето  Simple Smile
А и първо трябва да се запознаем на живо все пак, или поне да пообщуваме малко на лични съобщения тук, сега го правим само по темите във форума  Simple Smile
Тя е умна и ще се сети коя е - в кутията ми има свободно място за лични съобщения  Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз му предложих със сребърен пръстен и картичка, в Уго-то, на 6-тата ни годишнина от връзката ни.
Той веднага прие.  Heart Eyes
Не разбрах само кое му е лошото на това нещо?  newsm78

# 21
Лошото му е, че не си предложила на мен  Simple Smile
Шегувам се - просто редно е мъжът да е мъж на място и да не чака да го подсещат.

# 22
  • Мнения: 1 416
Не ми е предлагал. Просто се оженихме...  Simple Smile

# 23
Ние от самосебеси разбрахме че ще се женим и изпихме едно шампанско по повода Simple Smile

# 24
  • Мнения: 128
   Ами на мен все още не ми е предлагал! Мечтая за малка романтична вечеря на свещи, цветя и ... както е по филмите! Всъщност мечтая за взаимна любов, а тя не ми липсва -без значение къде и как е направено предложението, важното е да се  обичаме, нали така?

# 25
а на мене моя ми каза че не искал да се жени за мене  Mr. Green и аз най нагло му се изсмях в очите......

# 26
  • Мнения: 6 713
Първо ми се обади по телефона.... Crazy
после ми прати sms кога ще е събитието...  Mr. Green
Аз бях в чужбина по това време.
И така.

Общи условия

Активация на акаунт