Звуци от бълбукане в корема

  • 882
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте момче съм на 15 години не знаех в кой от форумите да пиша за това се сетих за този.От години при движение на корема се чува бълбукане,както когато се пие много течности и се чува как се местят вътре в корема е при мен се чува така постоянно няма значение дали съм пил или не съм ,по кое време и тн.Тренирам и това ми пречи,четох сега в английски форуми ,че това може да се дължи на газовете в корема,че когато има само течности няма да се чува така а и се замислих че преди дни ходих на лекар поради други причини и ми каза че корема ми е пълен с много газове и се чудя дали може да е това вие какво мислите и какво бихте ми препоръчали да пия ,наистина ще ви бъда много благодарен.Благодаря предвартително!!!

# 1
  • Мнения: 3 134
Първо кажи какво вече пиеш - газирани напитки, бира, енергийни напитки и въобще всичко освен вода.

# 2
  • Мнения: 603
Можеш да пробваш с Иберогаст - билкови капки без лекарско предписание и не пий нищо газирано.

# 3
  • Мнения: 10
Първо кажи какво вече пиеш - газирани напитки, бира, енергийни напитки и въобще всичко освен вода.
Попринцип преди съм ходил на диатолози заради това макар че не помогнаха но оттогава нито газирани нито няккави боклуци сладки чипосве нищо такова,единственото което пия вече е вода и чайове

# 4
  • Мнения: 2 352
Какви чайове и в какво количество? Някои са със силно слабително действие и не е добре да се пият постоянно.

# 5
  • Мнения: 10
Какви чайове и в какво количество? Някои са със силно слабително действие и не е добре да се пият постоянно.
Вечер само и от лайка знам за тези другите чайове смятам че при мен проблема е че не мога да отделям газовете изобщо

# 6
  • Мнения: 856
Какво ядеш обикновено и забелязал ли си тези симптоми да се влошават след хранене?
Чай от мента също е много подходящ при такива проблеми, както и от джинджифил.

# 7
  • Мнения: 6 843
Я отиди на добър лекар гастроентеролог, че не се знае от какво е този проблем. Не се самолекувай, че може да стане по-зле. Поискай направление от ЛЛ.

Общи условия

Активация на акаунт