Booking.com /Тема 4/

  • 37 928
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 5 258
На мен така и не ми изпратиха код... Ако някой има излишен ще го приема с радост. Simple Smile
Опитах се да ви изпратя кода, но сте си забранила получаването на лични съобщения…
Качвам го тук

# 406
  • Луната
  • Мнения: 3 211
На мен така и не ми изпратиха код... Ако някой има излишен ще го приема с радост. Simple Smile
Опитах се да ви изпратя кода, но сте си забранила получаването на лични съобщения…
Качвам го тук


Благодаря!
Скрит текст:
Дори не съм разбрала как е станало това със забраната на съобенията... отдавна не бях влизала във форума.

# 407
  • Мнения: 31
Здравейте, някой има ли излишен код за Booking? Днес ще направя резервацията. Ако може на лични.

# 408
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добро утро! Предстои ми днес да правя резервация в Букинг,  че накрая ще спим на улицата Simple Smile дали някой има свободен код, който няма да ползва и има желание да ми отстъпи Blush ще съм изключително благодарна! И моля на лични, в случай , че получа повече от един ще ги публикувам тук или ще препратя на лични. Предварително благодаря!

# 409
  • София
  • Мнения: 5 194
Добро утро! Предстои ми днес да правя резервация в Букинг,  че накрая ще спим на улицата Simple Smile дали някой има свободен код, който няма да ползва и има желание да ми отстъпи Blush ще съм изключително благодарна! И моля на лични, в случай , че получа повече от един ще ги публикувам тук или ще препратя на лични. Предварително благодаря!
Нямам наличен код, но от написаното да поясня - кодът няма никакво отношение към настоящата ти резервация. Той няма да ѝ понижи цената, да я направи по-достъпна ако е висока. Той само ще ти даде кешбек, който ще получиш едва след като завършиш успешно престоя. Кешбекът също може да не е приложим към всяка. Примерно към такива с плащане на място не е, при такива с опции за безплатно канселиране също може да не е.

# 410
  • Мнения: 861
Имам код, който връща 10%, при резервация за минимум 100 евро. Валиден е до 23.03.2023г. Ако ще е от полза на някой, да ми пише.

ПП: използван.

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 14:11 от ЛУЛУ

# 411
  • Мнения: 3
Здравейте, има ли още някой с валиден промокод ?

# 412
  • Мнения: 1 547
Здравейте, търся код за букинг. После ще върна моя в темата. Моля на лично съобщение ❤️

# 413
  • Мнения: 2 677
Има ли начин през боокинг да се свържа с даден хотел ?
Искам да питам за паркоместа за съответният период.

# 414
  • Мнения: 1 229
Има ли начин през боокинг да се свържа с даден хотел ?
Искам да питам за паркоместа за съответният период.
Ако имате резервация - има там възможност за връзка с мястото.
Някои места имат опция за въпроси преди настаняване. Ако не, търсете сайта на хотела и ги питайте направо.

# 415
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Има ли начин през боокинг да се свържа с даден хотел ?
Искам да питам за паркоместа за съответният период.
Да, има опция Задай въпрос.

# 416
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Има ли начин през боокинг да се свържа с даден хотел ?
Искам да питам за паркоместа за съответният период.
Ако вече си букнала хотела през booking - използвай формата на букинг да направиш запитване към хотела.
Ако нямаш резервация - все някъде има e-mail на хотела и им пиши с това питане

# 417
  • Мнения: 10 485
На мен не да ми пращали изобщо кодове, на какъв принцип го правят?

# 418
  • София
  • Мнения: 5 194
На мен не да ми пращали изобщо кодове, на какъв принцип го правят?
Не сме го разгадали напълно.
Преди имах наблюдения, че ако разцъкаш нещо без да резервираш, скоро ти идва мейл да те подкани. И ако пак разцъкаш същото място и не резервираш, пращат код.
Но сега не ми се случва вече. Може би щото ползвах 3 кода за кратко време и решиха, че ми е достатъчно, знам ли ....

# 419
  • Мнения: 10 485
Че аз редовно си разцъквам и планирам разни неща "на ум" ... И буква тук-там... Ама не виждам ефект 😁😁

Общи условия

Активация на акаунт