Най-гадната зодия за мъж! - 5

  • 30 312
  • 781
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 147
И двете зодии за мъж са ми брррр. Ужасни.

# 706
  • Мнения: 10 031
Водолеите кръшкат, но са готини, за разлика от Девите, които хем кръшкат, хем са противни.
Разсмя ме! Девите са друг свят. Бившия обаче няма да го прежаля никога. Но какво да се прави- живот.

# 707
  • Мнения: 2 507
Девите наистина имат много богат вътрешен свят. Там има всичко, толкова е претъпкано, че няма място за теб.
Моите топ 3 лоши зодии за мъж - Козирог, Дева и Рак.

# 708
  • София
  • Мнения: 10 631
И една светлинка не видях в тоз богат вътрешен свят на девата...
Всичко е мрънкане, недоволство и нито едно решение не е последно.

# 709
  • Мнения: 7 147
Мъжете Дева са много негативни, големи мрънкачи.

# 710
  • Мнения: X
Добре, че има 12 зодии мъже и още толкова разновидности на тях. Но, със събрания ми богат опит, вече отдалече знам, с кои не се получава. Огън- вода..НЕ,  Огън- Земя, още по- твърдо НЕ.

Споделям мнението. Огън - Огън, да! Огън - Въздух, да! Всякакви други с Огън - по-скоро не!

# 711
  • Мнения: 204
Джулая, все едно говорим за един и същи екземпляр. Предлагат хората, всичко трябва да е на показ. Толкова са самоуверени и не допускат, че някой няма да изпадне във възторг като се изтипосат голи. Демонстрират, че са обвързани, но кръшкат не само на жена си, а и едновременно са и с няколко любовници. Не знам как издържат, но е факт. Говоря за февруарски водолеи, с януарски нямам опит. И ако не им играеш по свирката, става груби или пълен игнор.
Някой беше писал, че водолеите кръшкали, ама били забавни...ами мерси..в което точно са забавни, може би докато го правят ...

# 712
  • Мнения: 7 558
Аз пак да кажа, според мен много зависи и кой на каква възраст е. . И за мен важи и половинът определено преминава от Лъв към Козирог.
Тоест от един широкоскроен и ларж човек се превръща в скучен и стиснат и пресметлив сухар?
Абсолютно няма как да се случи.
Моят Водолей не кръшка....Смее ли?

# 713
  • Мнения: 11 496
И моят беше февруарски.....бляк!

# 714
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765
Аз пак да кажа, според мен много зависи и кой на каква възраст е. . И за мен важи и половинът определено преминава от Лъв към Козирог.
Тоест от един широкоскроен и ларж човек се превръща в скучен и стиснат и пресметлив сухар?
Абсолютно няма как да се случи.
Моят Водолей не кръшка....Смее ли?


Ами всъщност да, нещо такова се получава. Практичен до неузнаваемост, кариеризмът е присъщ и за двете зодии, романтиката и смелите жестове отстъпват място на желанието постоянно да се дават наставление кое и как ... Ако заговоря за чувства - недоумяващ поглед или списък с логически доводи.

Последна редакция: ср, 16 авг 2023, 16:59 от morgana07

# 715
  • Мнения: 2 268
Егото на земните, смея да твърдя е по-голямо от това на огнените зодии. Ние сме такава комбинация - Дева и Овен. Имали сме много трудни моменти, но никога нито един от двама ни не е съжалявал за избора си.

# 716
  • Мнения: 10 031
Дали смее Водолеят?
Че по-арогантно племе има ли?

# 717
  • Мнения: 6 188
Да, ама твърдо Не. Нямам въздух и не са от моя свят.
Преди дни мъж Стрелец трябваше да дойде в 17 ч., дойде в 19. Изтървал метрото и хванал друга връзка от Руски?! паметник. Grinning Абсолютен шут! Не знам как ги търпите такива, точно затова не заменям земните за нищо.

# 718
  • Мнения: 7 147
Моят Стрелец пък е много точен и никакъв шут не е. Аз (Стрелец) също държа да съм точна и хич не понасям несериозни хора.

# 719
  • Мнения: 204
Дали смее Водолеят?
Че по-арогантно племе има ли?
Много си права, Дез! Водолей съм - ама на черното бяло не мога да кажа. Сигурно има и изключения, но те само затвърждават правилото.

Общи условия

Активация на акаунт