Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - VI тема

  • 121 012
  • 1 403
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 015
Здравейте! Някоя от вас има ли този кожен панталон и тази рокля? Интересува ме дали си отговарят на размера.
Благодаря!
https://www.zara.com/bg/en/faux-leather-leggings-p05427540.html


И аз се чудя за този клин, защото имаме друг подобен и беше доста умален /при дънки 32 ХС, клина 32 ХС не можеше да го закопчее дъщеря ми, промазка беше той, не точно кожен/

# 76
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Тези дънки имате ли ги и отговарят ли си?

https://www.zara.com/bg/en/share/-p06840264.html?utm_campaign=pr … ovil&v1=201963752

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Детските дрехи на Зара отговарят ли си? Палтата ме интересуват най-вече. Дали 13-14 год отговаря на ХС от дамското, защото дъщеря ми е по-едричка?

# 78
  • Мнения: 6 804
Аз съм доволна. Поръчах от Бершка и от Пулл&Беър. Всичко желано е намалено с 30% и хванах безплатна доставка до магазин. Сега ще чакам Зара да пуснат приложението да видим дали ще се вредя и там с БД до магазин.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 360
Детските дрехи на Зара отговарят ли си? Палтата ме интересуват най-вече. Дали 13-14 год отговаря на ХС от дамското, защото дъщеря ми е по-едричка?
Отговаря

# 80
  • Мнения: 131
Виждали ли сте ги във физически магазин? Колебая се между двете!

# 81
  • Мнения: 1
Здравейте! Имам няколко въпроса относно онлайн пазаруването от Зара. При доставка до магазин, ако пробвам артикула и не ми става или не ми хареса, мога ли да го оставя в магазина и да ми върнат парите? Колко време отнема връщането на парите? Има ли възможност да се поръча нещо от сайта с доставка до магазин и наложен платеж и ако нещо не е наред просто да го оставя в магазина и нищо да не плащам? Благодаря предварително за отговорите!

# 82
  • Мнения: 3 394
Можете да оставите това, което не ви харесва в магазина, но парите ще се върнат по картата с която е платено.
Мисля, че за около седмица връщат парите, но не съм 100% сигурна.
Не можете да платите с наложен платеж.

# 83
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Скромничко това поръчах до магазин:

# 84
  • Мнения: X
Бързо връщат парите, но няма как от касата. Само по банков път, котектни са.

Аз още чакам моята доставка, от 18.11 дори не е процесната.

Гледам има интересни неща, чудя се дали да харча още пари! 😂

# 85
  • Мнения: 381
При мен апа още не работи 🙁

# 86
  • Мнения: 6 804
Поръчах успешно. За доставката до магазин - дава само Парадайс.

# 87
  • София
  • Мнения: 246
Голямо неудоволствие ми носи пазаруването вече от сайта. Още в 8.20 изчезна опцията за доставка до някой магазините в София и за поръчка 200 лв. трябваше да платя и доставка. Преди дебнех някои неща, които към края на големите намаления стигаха до 10 лв и бързо успявах да поръчам до магазин появилия се размер. Жалко, че толкова много промениха политиката си. За да не е само спам качвам и какво успях да поръчам Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 786
Здравейте! Някоя от вас има ли този кожен панталон и тази рокля? Интересува ме дали си отговарят на размера.
Благодаря!
https://www.zara.com/bg/en/faux-leather-leggings-p05427540.html


И аз се чудя за този клин, защото имаме друг подобен и беше доста умален /при дънки 32 ХС, клина 32 ХС не можеше да го закопчее дъщеря ми, промазка беше той, не точно кожен/

Днес го получих(ама пък то вече е изчерпан в сайта), нямам други дрехи на Зара но по принцип от други марки поръчвам XS, и този клин поръчах в този номер и ми е добре. За разлика от този - https://www.zara.com/bg/en/faux-leather-leggings-p05427530.html - който не успях да го закопчея в размер XS

# 89
  • Мнения: 295
Голямо неудоволствие ми носи пазаруването вече от сайта. Още в 8.20 изчезна опцията за доставка до някой магазините в София и за поръчка 200 лв. трябваше да платя и доставка. Преди дебнех някои неща, които към края на големите намаления стигаха до 10 лв и бързо успявах да поръчам до магазин появилия се размер. Жалко, че толкова много промениха политиката си. За да не е само спам качвам и какво успях да поръчам Simple Smile



Този черен петък, освен обичайното изчерпване на артикулите с намаление, много от нещата, които бях набелязала, изобщо не са намалени.. и опцията за проверка на наличности по магазините е премахната, и доставката до магазин също..

Общи условия

Активация на акаунт